Гороскоп на 4 січня

Овен ♈

Призначити винних може бути дуже легко і вельми спокусливо, але це не найкращий варіант, зокрема, для Вашої карми. Річ у тім, що найчастіше провину перекладають або розподіляють абсолютно несправедливо й за принципом “цапа-відбувайла”. Подумайте про це, і незалежно від того, чи вказує на Вас чийсь палець, чи вказуєте Ви самі, Ви можете зробити так, що навколишній світ стане трішки справедливішим.

Телець ♉

Упертість Тельця може спонукати Вас наполягати в якомусь питанні. Звичайно, Ви вже сформували тверду точку зору і явно не будете готові почути чужу думку. Звичайно, Ви можете вважати, що Ваш погляд на світ єдино правильний, але спробуйте мислити трохи ширше. Адже вам ще багато чого належить дізнатися. Тож будьте більш відкриті для нової інформації.

Близнюки ♊

Деякі рослини потрібно постійно поливати і доглядати за ними, але буває так, що вся праця виявляється марною, і квітка гине. З іншого ж боку, деяка флора не вимагає до себе майже ніякої уваги і при цьому цвіте і пахне. Якась ситуація у Вашому житті може нагадувати якусь дуже живучу рослину. Не чіпайте її і просто спостерігайте. А результат не змусить себе довго чекати.

Рак ♋

Коли шукаєте роботу, Ви, найімовірніше, точно знаєте, яку суму може Вам платити роботодавець. Але це не означає, що хтось не спробує на Вас заощадити, заплативши на 20 чи 30 відсотків менше, ніж передбачено в бюджеті компанії. Але чи буде ця сума гідною оплатою Вашого досвіду і знань? Певні події можуть змусити Вас замислитися над цим і дещо інакше подивитися на почуття власної гідності. І це може мати неоціненний вплив чи не на всі сфери Вашого життя.

Лев ♌

Гармонія і спокій можуть витіснити з Вашого життя невпевненість і стрес. Можливо, Ви не зможете зрозуміти, чому один або кілька людей з Вашого оточення різко змінили своє ставлення до Вас і стали співпрацювати з Вами навіть там, де у Вас постійно виникали конфлікти. Втім, Вам варто прийняти все, як є, і постаратися отримати максимум вигоди з обставин, що склалися.

Діва ♍

На голові людини, включно з обличчям, 43 м’язи. Для посмішки Ви використовуєте лише 17. А ось коли хмуритеся, залучені всі 43. А це означає, що посмішка – це найпростіший і найлегший варіант. Саме так Ви маєте мислити, коли якась ситуація почне ставати надто серйозною. У легкого і безтурботного підходу до серйозних речей є свої переваги, і вони величезні. Зробіть своє життя не таким похмурим, і все стане набагато кращим.

Терези ♎

Говорити прямо і жорстко – це не таке вже й корисне вміння, особливо якщо врахувати, що для цього не потрібно бути людиною чуйною і співчутливою. Якщо Ви говорите правду людині, яка “мудрує”, то можна і не добирати слів. А от якщо потрібно донести щось делікатно, то зайва жорсткість матиме ефект слона в посудній лавці. Тож зосередьтеся тільки на тому результаті, який, як Ви знаєте, може бути отриманий завдяки доброті.

Скорпіон ♏

Ви б звернули гори, щоб допомогти комусь? Аналогія, звісно, наочна, але не зовсім коректна. Існують обмеження на те, що кожен із нас може зробити для того, щоб допомогти іншим. Однак це не означає, що допомогу потрібно надавати абияк. Працюйте на повну силу і пам’ятайте, що витрачені зусилля не пропадуть задарма і повернуться Вам сторицею.

Стрілець ♐

Поєднання творчості та прагматизму може поліпшити ситуацію. Тому, що стало одноманітним або стомливим, можна було б надати трохи пікантності, проявивши уяву. І такий підхід зовсім не завадить Вам бути прагматичними. У будь-якому разі, на цей момент Ваші позиції сильні, а за правильного підходу Ви зможете залучити ще більше однодумців, які допоможуть Вам у Ваших починаннях.

Козоріг ♑

Відчуття меншого тиску в певній ділянці обов’язково змусить Вас почуватися краще та вільніше. Завдяки цьому у Вас з’явиться трохи більше часу, який Ви можете витратити на задоволення власних потреб, зокрема, пов’язаних із Вашим здоров’ям. Також це позитивно позначиться на Вашій розумовій діяльності, а це значить, що у Вашому житті незабаром почнеться нова глава або навіть ера.

Водолій ♒

Прийняття позиції “хай буде, що буде” може супроводжуватися поразницькими настроями і почуттям розчарування. У Вас може виникнути відчуття, що Ви опустили руки і віддалися на волю долі, але це неправильний підхід. Насправді зараз Ви маєте просто плисти за течією, адже те, що Вам підготував Всесвіт, може виявитися благословенням.

Риби ♓

Сьогодні Вам варто подумати про те, щоб виділити для себе якийсь суто особистий простір, що дасть Вам змогу хоч трохи часу бути наодинці із собою і займатися вивченням та осмисленням тих понять і речей, які Вас зацікавили. Всесвіт сприятиме Вашим починанням, але не забувайте все ж таки про те, що потребує Вашої уваги на цей момент.