Надзвичайно нестерпні знаки Зодіаку

Астрологи вибрали чотири знаки Зодіаку, представники яких найчастіше дратують оточуючих людей своєю присутністю. І нехай гороскоп написаний з гумором і не є істинною в останній інстанції, частка правди в ньому, безумовно, є.

Для щасливого та гармонійного життя ми оточуємо себе людьми, які дарують нам приємні емоції, розуміють та приймають нас такими, як є, з якими приємно проводити час, цікаво спілкуватися та навіть сперечатися. Однак у житті нам час від часу доводиться взаємодіяти не з найприємнішими людьми. Деякі з них просто нестерпні! Вони можуть нити, виразити, допікати моралі і непотрібними порадами, вказувати, що і як робити, доводячи нас до білої гарячки!

Діва

Діва – перший кандидат у список людей, ужитися з якими неймовірно важко. Маючи математичний склад розуму і схильність до аналізу, ці особи контролюють кожен свій крок і розписують своє життя буквально до дрібниць. І добре б все обмежувалося таким ставленням до себе, але Діви так само ставляться і до оточуючих!

У особистостей цього знака свій власний світ зі своїми суворими правилами. У цьому світі кристальна чистота та ідеальний порядок, там усі одягаються скромно та зі смаком, люди працюють без вихідних і ніхто ніколи не перечить Діві! Це не жарти, представники знака Діва дійсно впевнені, що в житті все саме так, а тому починають командувати і давати поради, навіть перебуваючи в гостях. А вже у власному будинку Діва не зазнає непослуху! Ця людина контролюватиме кожну вашу дію і дістане своїми причіпками. Причому цей стан – цілком звичайний для представника даного знака. А якщо вже Діва знайде жертву, бережіться! Вона не заспокоїться, доки не виведе її.

Діви мають неймовірну зарозумілість, і дуже критичні у своїх судженнях. Не розбираючись у суті, вони відразу починають критикувати, обрушуючи потік негативу на голову чергової жертви. При цьому сперечатися з Дівою і щось доводити цій людині марно. Він ніколи не прислухається до порад оточуючих.

Нарешті, зв’язавши своє життя з Дівою або працюючи з цією людиною пліч-о-пліч, ви сповна відчуєте, наскільки занудними бувають люди.

Телець

Знаєте, хто наймеркантильніший тип серед знаків Зодіаку? Звичайно ж, Телець! Це надзвичайно дріб’язкова людина, яка «вдавиться» за копійку. Він носитиме одні й ті самі речі кілька років, тільки тому, що шкодує грошей на обновки. А якщо у Тельця з’явиться сім’я та діти, така ж доля чекає і на домочадців.

Про скнарість Тельця ходять легенди. Ця людина продасть вам використаний товар за ціною нового, а на дні народження їстиме і питиме за двох, щоб компенсувати подарунок. Якщо ви бажаєте розкрити дріб’язкову душу Тельця, просто займіть у нього гроші. І не дивуйтеся, якщо він позичить їх вам під відсотки, а за кожний прострочений день призначає пеню. Заради власного збагачення Телець танком пройдеться по конкуренту і піде далі, не обернувшись. Він упевнений – хто сильний, той і правий.

Телець – справжній тиран у сім’ї. Він вважає себе найрозумнішим і вважає себе альтруїстом. Однак насправді все інакше. У житті Телець робить багато помилок, тому що є надто приземленим і рідко буває різнобічно розвиненим. До того ж ця людина боязка, часто сумнівається у собі та боїться брати на себе відповідальність. Якщо ж говорити про чуттєву складову, то Тельці черстві та скупі на емоції, першими ніколи не підійдуть миритися, навіть якщо самі спричинили конфлікт. Вони будуть дутися і мовчати, доки ви не прийдете і не просите вибачення перед ними.

Стрілець

Стрільців заведено вважати добряками, справедливими та безстрашними особистостями, які гідні стати рятівниками цього світу. Насправді цей образ багато в чому надуманий, причому самими ж Стрільцями.

Те, що зі Стрільцями легко та просто спілкуватися – загальновизнаний факт. Але цим вся користь обмежується. Безшабашність і безглуздий оптимізм цієї людини частіше заважає вирішенню питань, ніж допомагає. Стрілець може насміхатися, зухвало жартувати, створюючи конфлікт, а потім відходить убік, залишаючи інших розхльобувати свої проблеми.

Стрільці люблять посиденьки в галасливих компаніях з танцями та алкоголем, причому люблять погуляти чужим коштом. Нерідко саме через товариство Скорпіона розвалюється навіть найміцніша компанія. На додаток, часті загули приводять цю людину до сімейних проблем. Легкий флірт може перетворитися на зраду, яку Стрілець навіть відчуватиме провини, знайшовши собі тисячу виправдань.

До того ж з близькими людьми Стрілець егоїстичний. Він завжди забирає собі все найкраще, тому що вважає себе головним у сім’ї, а допомагати домашнім по дому не стане ніколи. При цьому навколишні знають представника даного знака тільки з хорошого боку, що вкотре доводить його лицемірність.

Близнюки

Представники знака Близнюки – деспотичні особи, від яких страждають усі, хто взаємодіє з ними, але насамперед найближчі. Самі Близнюки – вільні та незалежні, і одразу ставлять на місце того, хто посягає на їхню свободу. А ось близьким цієї людини живеться набагато гірше. Діти Близнюка «ходять по струнці» і регулярно отримують наганяю від такого батька за погані оцінки та не найкращу поведінку. А кохана людина Близнюка завжди «під ковпаком». Близнюк контролює кожен крок партнера, може ритися в телефоні, стежити, влаштовувати допит із пристрастю, а все через патологічні ревнощі.

Якщо ви думаєте, що такими деспотичними Близнюки постають лише в сім’ї, ви помиляєтесь. У колективі ці особистості завжди домагаються місця, якого прагнуть, причому, не завдяки своїм талантам і завзятості, а з допомогою інтриг, хитрощів і обману. Плести інтриги для Близнюка – звичайна справа, якою він володіє досконало. До того ж ця людина любить пліткувати і обговорювати знайомих під час їхньої відсутності.

Ексцентричність Близнюка – ще одна неприємна риса цієї людини. Представник даного знака може влаштовувати істерики та кричати на людину без приводу, просто зриваючи на ній свою агресію. А ще Близнюк не дотримується субординації, ігнорує етикет та розповідає образливі жарти, за які його просто ненавидять.

Оригінал