Гороскоп на 30 липня

Овен ♈

Ви маєте повне право отримувати задоволення від життя – а Місяць із Меркурієм Вам у цьому допоможуть. Є навіть ризик, що вони перестараються, розважаючи та ублажаючи Вас! Втім, чому хорошого має бути потроху? Якщо знайшли те, що Вас радує, – не шукайте в ньому каверзи!

Телець ♉

Важко сказати, чи приємними, чи дратівливими будуть сюрпризи, які Вам сьогодні підкинуть рідні. Місяць та Меркурій об’єднають сили, впливаючи на будинок та сім’ю. Побутові справи або хтось із родичів вимагатиме Вашої уваги, але Ви впораєтеся.

Близнюки ♊

Наскільки Ви ефективні в обраній області? Ви просто робите те, що повинні, незважаючи на обставини, – чи прагнете кращого результату, яким зможете пишатися? Звичайно, Ви впоралися зі своєю справою краще, якби Вас не відволікали. Тут на допомогу прийде дисциплінованість – тому що відволікати (принаймні намагатися) Вас будуть багато.

Рак ♋

Сьогодні всі Ваші думки – про гроші. Місяць наголошує на матеріальних питаннях, поєднуючись при цьому з уважним Меркурієм. Вони впливають на сферу цінностей та цінних речей, а отже, саме час оцінити свої фінанси та розставити всі крапки над “і”. Варто подумати над ефективними методами економії.

Лев ♌

Місяць та Меркурій з’єднуються у Вашому знаку, обіцяючи хвилю одкровень та відкриттів. Це може запустити ланцюгову реакцію у Вас у голові. Налаштуйтесь сприймати багато дивовижних ідей!

Діва ♍

Ідеї ​​приходять до нас згори: є в цих словах якийсь містицизм. Зараз з’єднання Місяця та Меркурія впливає на Вашу підсвідомість, і сказати, що Ваша інтуїція загостриться – це не сказати нічого. Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу та серйозно сприймайте натяки, які надсилають Вам сни.

Терези ♎

Місяць та Меркурій, з’єднуючись, розширюють канали комунікації. Не дивуйтеся, якщо запрошення та пропозиції посипляться на Вас, наче з рогу достатку, і всі виявляться екстраординарними. Світила гарантують, що вони більш ніж своєчасні – та ексклюзивні!

Скорпіон ♏

З’єднання Місяця та Меркурія обіцяє Вам прогрес у сфері кар’єри. З’являться нові ідеї на професійній ниві. Настав час поговорити про підвищення. Отримавши бажане Ви почнете по-новому цінувати себе.

Стрілець ♐

Місяць і Меркурій впливають на вивчення нових культур і розширення кругозору, тому не дивуйтеся шансу пережити пригоду або дізнатися про ексклюзивну інформацію з несподіваного джерела. Вас не просто так з’їдає цікавість. Час дивитися на речі ширше!

Козоріг ♑

Вам зовсім не хочеться вступати в довгі дебати та розмови до душі. Але з’єднання Місяця та Меркурія робить ставку на відвертість, а отже, без слововиливів не обійдеться. Але Ви відкриєтеся не без користі. Тільки так стануть зрозумілі потреби, які інакше так і залишилися б умовчанням.

Водолій ♒

Місяць та Меркурій впливають на близькі стосунки. Це означає, що Ви досить чуйні та промовисті, щоб краще дізнатися та зрозуміти іншу людину. Якщо ж плануєте підписання якогось договору, Ви відмінно розберетеся у всіх нюансах.

Риби ♓

Настав час показати людям, як робляться справи. З’єднання Місяця та Меркурія зробить Вас надзвичайно ефективними у всіх звично-рутинних справах. Але крім блискучого виконання очевидних завдань, Ви можете проявити себе і в більш незвичайних напрямках. Час пробувати себе в чомусь новому!