Ваш Ангел-охоронець по знаку Зодіаку

У кожного зодіакального знака є свій Ангел-хранитель. Духовних істот у безсмертному і безплотному образі створив Бог, нагородивши їх величезними можливостями. Якщо позначити слово «ангел», то воно позначиться як «посланець», і його основним призначенням є те, що він повинен донести до живих людей важливу інформацію. Усіма своїми справами Ангели лише доводять свою любов до людей, при цьому беззаперечно підкоряючись Всевишньому.

Кожний календарний день тижня перебуває під пильним поглядом свого Ангела. Але у кожного зодіакального знака є свій Ангел-хранитель. У його повноваження виконувати всі покладені на нього обов’язки у тому випадку, якщо покровитель імені неспроможний розібратися з проблемою. Велику силу магічних властивостей мають ті посланці зоряних знаків, які несуть відповідальність за всі події, які починають відбуватися з моменту народження представника.

Овен

Ангел цього представника має ім’я Бакариїл. Його головна функція зосереджена на турботі про дітей, які народилися під цим знаком. Всіх тих, хто знаходиться під його заступництвом, він наділяє величезною внутрішньою енергією, мужністю і життєлюбством. Щоб по життю з вами були тільки вірні друзі, в понеділок і вівторок даруйте своєму Ангелу молитву в ранковий час.

Телець

Їхній Ангел має ім’я Аматиїл. Його здатність передбачити всі життєві ситуації, дає можливість своєму підопічному вчасно захиститися від їхнього негативного впливу. У певний час душу людини посланник наповнює надією і вказує на вірний шлях. У п’ятницю ввечері варто просити свого Ангела про допомогу в життєвих проблемах. Також покровитель здатний вказати на дійсне призначення знака своїми підказками.

Близнюки

Цей посланець небес обдарована ім’ям Бахрам. Зоряного підлеглого він віддано веде по життєвому шляху, не дає робити помилок і запобігає всім перешкодам, які зустрічаються. Покровитель завжди допоможе в скрутну хвилину, якщо його попросити полегшити тягар труднощів. Захід сонця будь-якого вибраного дня – прекрасний момент для подяки свому оберігачу та захиснику від різних випробувань долею.

Рак

У цьому короткому імені Діна укладена величезна сила Ангела. Завдання оберігача наділити свого представника великою силою знань, мудрістю і здатність швидко приймати важливі рішення. Молитися йому можна в будь-який день, за винятком великих церковних свят. За подолання перешкод або підкорення висот, дякуйте свому помічнику молитвою.

Лев

Ім’я протегуючого вісника для знака Аквариїл. Головна функція – допомогти представнику в розвитку на духовному рівні, навчити цінувати важливі моменти і вказати на дійсне своє призначення. Допоможе Ангел лише тоді, коли знак його попросить про допомогу своєю молитвою. Якщо немає виходу зі складної ситуації, охоронець завжди підкаже вірний шлях рішення.

Діва

Ангел зодіакального помічника має ім’я Кадмиїл. В його обов’язки входить допомагати вирішити всі складні завдання, вказуючи на саму причину своїми підказками і знаками. Інтуїтивно просіть допомоги в кінці дня, і ваша здатність до вдосконалення почне діяти, виходячи з власних міркувань. Не забувайте свому Ангелу дякувати за підтримку.

Терези

Оберігач зодіаку наділений ім’ям Барчиїл. Він обдаровує свого представника духовною силою і допомагає знайти розуміння оточуючих. Цей Ангел допомагає навіть тим іншим знакам, хто його про це просить. За його допомогою можна змінити свою долю, але тільки в тому випадку, якщо він бачить у ній необхідність. В інших випадках він веде по життю з вже визначеної долею.

Скорпіон

У простому імені Гаврило зберігається глибокий сенс Ангела. Такою силою як наділений цей небесний покровитель, не обдарований ніхто. В його можливостях є право змінювати життя в ту сторону, в якій є сенс пройти всі етапи переродження в духовному плані. Ангела можна просити про виконання заповітного бажання, якщо воно дійсно має творчий характер.

Стрілець

Для знака встановлено Ангела з ім’ям Адначиїл. Важливим завданням для небесної істоти – протегувати всім тим, хто відправляється в подорож. Також йому до снаги підняти знака до кар’єрних висот і надати вибір на свій розсуд. Попросіть допомоги у свого передвісника перед поїздкою, і дорога буде легкою.

Козоріг

Ангел з ім’ям Камбиїл – владика всіх починань та оновлених дій. У його владі благословляти навіть на найбільш ризиковані вчинки, наділяючи свій знак відвагою і мужністю. Молитися своєму Ангелу краще перед сном, а вранці варто йому піднести почесті за день насущний.

Водолій

Могутній покровитель знака Ангел Катетіл. Йому дано наділяти свого підопічного гармонією і давати можливість з’єднуватися з природою. Також у його функції входить вселяти нові знання і застосовувати нерозкриті можливості. Підносити молитву своєму оберігачу варто перед важливою подією або напередодні ухвалення рішення.

Риби

Оберігач має ім’ям Егалмиїл. Всю внутрішню силу й жагу до знань він вкладає у свого знака. Він здатний благословити на відкриття доброї справи або просування по службі. До нього можна звертатися з проханням, якщо любовні справи зайшли у глухий кут. Кращий час для прохань своєму Ангелу – години після полудня.

Оригінал