Нецензурна правда про найгірші риси кожного знака Зодіаку

Люди люблять гороскопи. Вони дають їм відчуття своєї особливості. Тому що зазвичай в гороскопах пишуть тільки приємні речі.

Просто для балансу ми вирішили показати вам цей правдивий, але неприємний огляд всіх знаків Зодіаку.

Овен

Ви – людина не чутлива, зате дратівлива і “летюча”. Ще хвилину тому все було чудово, а тепер ваш настрій різко змінилося, і ви будете дутися всю частину дня, що залишилася.

Будь ласка, негайно розберіться з цим. І подбайте дізнатися, як справлятися з вулканом своїх почуттів.

Телець

Ви думаєте, що весь світ крутиться навколо вас. Через це дружити з вами і любити вас просто нестерпно.

А ще по замовчуванню усіх нових знайомих ви сприймаєте негативно. Ви – параноїк, який боїться, що хтось збирається зазіхати на його незалежність. Ви холодні у відносинах і буквально дратуєте всіх, хто знає вас недостатньо добре.

Близнюки

Ви повинні вирішити, якою особистістю ви хочете бути. А потім дотримуватися норм поведінки, характерних для неї.

Зараз ви з одними і тими ж людьми часто поводитеся зовсім по-різному. Тому вас важко приймати всерйоз. Щотижня ви — нова людина. Зазвичай така поведінка властива дітям. А ніхто не любить дорослої дитини!

Рак

Ви плачете занадто багато і занадто часто. І тому змушуєте відчувати людей поруч з вами незручно. З точки зору чуттєвості, ви абсолютна дитина. Коли ви відчуваєте біль або смуток, ви завжди плачете і шукаєте підтримки.

Крім того, ви все приймаєте на свій рахунок. Тому ви не тільки чутливі, але ще і дуже емоційні. Ми б радили вам частіше прямо говорити людям, що ви відчуваєте, замість того, щоб публічно страждати, даючи іншим “право” вгадати, в чому справа. Просто повірте на слово.

Лев

Леви – люди жадібні, особливо в тому, що стосується похвали і визнання. Можливо, ваша мати обіймала вас недостатньо часто? Чи в чому причина?

Де б люди не перебували з Левами, їх скрізь починають переслідувати напади клаустрофобії. Тому що Леви потребують оточуючих, в тому, щоб ними постійно захоплювалися і помічали кожну крихітну річ у їхньому житті.

Може, вам краще просто навчитися любити себе самостійно?

Діва

Це найгірші друзі з усіх, що можуть бути! У них жахливий смак, і вони постійно пиляють своїх близьких з приводу нічого не значущих нудних деталей.

Терези

Терези думають, ніби все, що вони говорять – це голос Божий. Особливо тоді, коли справа доходить до необхідності прийняття “збалансованого” і “розумного рішення”.

Зустрічатися і дружити з вами – не найприємніша справа. Тому що тільки з вигляду ви здаєтеся сентиментальними і романтичними – а насправді для вас завжди буде на першому місці логіка. І вже ніяк не почуття. Їх ви до прийняття рішень ніколи не допускаєте.

Скорпіон

Ваше его настільки неймовірно масивне, що будь-хто, хто полюбив вас, навіть не підозрює, з чим йому доведеться мати справу. Ви любите тільки себе – причому будете любити себе до кінця життя. І вас це абсолютно не бентежить!

Стрілець

Стрільці – теж самозакохані люди. При цьому вони ще можуть у будь-який момент до біса нашкодити. І їм, як і Левам, теж доводиться постійно повторювати, наскільки вони круті.

Козоріг

Ви дуууже нудні. Будь-яку цікаву думку ви здатні перетворити у нудьгу і безглуздя буквально за долі секунди.

Тому з вами зовсім не просто спілкуватися. Як правило, ви справляєте перше враження зануди. Причому не тільки при знайомстві, але і в ліжку (якщо мова йде про перший раз). Нам шкода.

Водолій

Всі Водолії потай мріють стати Чарльзом Менсоном. Це капець.

Риби

Любити риб – це завжди трагічно. А ще гірше те, що доводиться з усіх сил спостерігати, як вони з усіх сил люблять вас.

Від Риб найчастіше хочеться просто позбутися. І сказати їм, нехай більше ніколи не приходять. Тому що вони псують вам настрій своїм ниттям і своєю приставучістю знову і знову. Будь ласка, припиніть!

Ви, напевно, вкрай незгодні з цими характеристиками щодо себе, але при цьому згодні, коли читаєте про своїх знайомих? Якщо це так, поділіться цією статтею! Зрештою, всі ми не ідеальні і маємо право бути “поганими”!

Оригінал