Цим 7 знакам у квітні пощастить в коханні! Хто знайде свою половинку?

1-14 квітня Венера під знаком Овна принесе удачу в любові знакам цієї осі – Овнам і Терезам, та іншим знакам Вогняної стихії: Левам і Стрільцям.

У любові будуть цінуватися сміливість, щирість і темперамент. Люди будуть щирі та наполегливі у вираженні почуттів. Іноді їм буде не вистачати делікатності, щоб зрозуміти бажання партнера. Нові романи будуть зав’язуватися швидко, тому що для них буде головним – спалахне між людьми іскра з першого погляду, чи ні.

Овни будуть самі будувати своє особисте життя. Багато хто закохається. І не стануть чекати, поки той, хто їм подобається, зверне на них увагу. Вони будуть рішучими у боротьбі за свою любов. Але навіть тим представникам знака, які не закохаються, буде хотітися уваги та компліментів, тому вони будуть приділяти багато уваги зовнішності та поводитися провокативно.

Поряд з Терезами неодмінно буде той, кому вони подобаються. І не Терези, а цей чоловік буде проявляти ініціативу. І це непогано – Терезам потрібен сміливий і рішучий партнер. Тому зараз можуть початися найкрасивіші романи року. Однак, якщо у партнера не вистачить тактовності та витримки, якщо він не зуміє подати свою пристрасть в естетично приємній упаковці, нічого не вийде.

До Левів прийде ідеальна любов, що заснована не тільки на пристрасті, але й на спільних поглядах на світ. Знайти пару їм буде непросто: у них будуть завищені вимоги до морально-етичних якостей партнера. Але якщо вони не будуть обмежувати коло пошуків найближчим оточенням, а вирушать подорожувати, фізично або віртуально, то знайдуть свою «половинку».

Стрільцям березень не приготував серйозних стосунків. Але він подарує їм яскраву любовну пригоду. Поки що побачення будуть для них просто розвагами. Але при хорошій сумісності з часом з них може скластися і щось тривале. Просто не треба думати про це прямо зараз.

Увечері 14 квітня Венера перейде в знак Тільця. Розпочнеться щасливий в коханні період для Тельців, Скорпіонів, Дів і Козорогів.

Відносини в цей період будуть розвиватися неквапливо. Вони будуть дуже чуттєвими. Велике значення буде мати фізична сумісність.

Закоханим захочеться постійно торкатися один одного, обіймати, робити один одному масаж (ну або не захочеться, і тоді недавні, романи, які швидко почалися на Венері в Овні, закінчаться).

Щоб зараз з кимось познайомитися, не треба діяти з наскоку. Легше всього буде познайомитися у приємній розслабляючій атмосфері ресторану, на природі, на дачі – де-небудь, де зручно сидіти, є багато смачної їжі та приємне товариство.

Тельці стануть найпопулярнішим знаком Зодіаку. Їхня чуттєвість, статечність, спокійне почуття гумору та атмосфера комфорту, яку вони вміють створювати навколо себе, буде приваблювати навколишніх.

Скорпіони самі можуть і не думати про кохання. Але хтось в їхньому оточенні явно буде в них зацікавлений. І ця людина спокійно, без зайвої метушні, без пафосу зуміє завоювати серце. Покращаться і вже існуючі відносини: партнер буде частіше проявляти любов чуттєвими жестами та турботою про матеріальний комфорт Скорпіона.

Діви й у звичайний час не дуже ласі на романи, а зараз їхні вимоги до партнера стануть зовсім захмарними. Але їм не потрібно опускати планку. Потрібно просто шукати пару не поряд з собою, а десь далеко. Людина, що живе іншим життям, буде позбавлена типових для оточення Дів недоліків (звичайно, у нього будуть свої, але до них у Дів претензій поки не буде).

Оригінал