5 знаків Зодіаку, які не прагнуть бути у стосунках

Серйозні стосунки – це не те, до чого прагнуть усі люди без винятку. Деяких знаків зодіаку зобов’язання можуть дещо лякати, або ж їм просто непогано і в холостяцькому статусі. Вони нічого не мають проти самотності й не прагнуть обзавестися постійним партнером, щоб бути “як усі”. Мало того, часом їм потрібно навіть більше зусиль для роботи над стосунками, і це в них не завжди добре виходить.

Овен

Овни не завжди вміють будувати стосунки. Часом вони виходять з себе і втрачають самовладання, якщо не отримують те, що хочуть – а це може серйозно спантеличити, налякати і навіть відштовхнути їхнього партнера. Так, Овен – весела, заповзятлива і дуже цікава людина, але бувають моменти, коли він поводиться просто жахливо. Він надмірно імпульсивний і емоційний, тому, перебуваючи у стосунках з Овном, вам доводиться бути йому ледь не батьками, що мало кому подобається.

Телець

Коли цей знак приймає рішення, він жорстко його дотримується і відступати не має наміру. Рішучість – якість, звісно, чудова, але саме вона і робить Тельців настільки негнучкими. Вони не прогнуться і не погодяться на компроміс, а якщо ви будете проти, вони запросто дозволять вам розвернутися і піти.

Дуже складно мати партнера, який вважає себе завжди правим і навіть не намагається побачити ситуацію очима іншої людини. Телець здатний бути чуйним і жалісливим, але все ж таки, стосунки з цим знаком рідко бувають простими і спокійними.

Близнюки

Річ не в тім, що Близнюки відчувають фобію щодо звалювання на себе зобов’язань, просто вони дуже часто змінюють свої думки і рішення. Вони не прагнуть міцно прив’язуватися і звикати до людини, оскільки завжди очікують появи кращого варіанту. Близнюків неможливо замкнути в клітку, і навіть якщо вони тривалий час перебувають у шлюбі або стосунках, вони однаково можуть прокинутися якось вранці й шалено захотіти знову стати вільними.

Стрілець

Вони фантастичні в перші дні розвитку стосунків і швидко зачаровують своєю яскравістю, веселістю і товариськістю. Однак, коли все стає набагато серйознішим, ніж просто милі побачення, Стрілець уже й сам не радий, оскільки працювати над стосунками йому зовсім не до душі.

Коли цей знак обмежений у своїй свободі і вже не може вільно переміщатися, як йому самому того хочеться, він тихенько випарується, залишивши партнера здивованим. Стрільці не бажають, щоб їм говорили, що вони мають робити заради стабільних стосунків. Людей цього знака більше влаштовує дружба або зустрічі без взаємних зобов’язань.

Риби

У них трапляються періоди, коли вони занурюються в себе і думають, що взагалі не заслуговують на здорові та щасливі стосунки. У такі моменти вони активно ігнорують свого партнера, що зазвичай і руйнує стосунки.

Хоча Риби постійно дають людям другий шанс, партнер цього може й не захотіти, оскільки це доволі болісно: спершу сходитися, а потім знову переживати розрив, коли в Риб настає чергова емоційна та душевна криза. Крім того, Риби здатні діяти вельми деструктивно: обманювати або поводитися настільки нераціонально і нелогічно, що їх просто ніхто не може зрозуміти.

Оригінал