Ці знаки Зодіаку суворі на вигляд, але чуттєві усередині

Людина, яка завжди намагається виглядати сильною і неприступною, часто робить це тому, що боїться болю. Вона намагається захистити себе, відгородивши себе від оточуючих людей за допомогою зневажливого тону голосу або показної грубості, або ж прикидаючись бездушною і позбавленою емпатії. У вашому оточенні неодмінно знайдеться людина, яка здається вам надмірно суворою чи саркастичною.

У більшості випадків під твердою і непробивною шкіркою цих людей ховається ніжність, але вони бояться демонструвати її навколишньому світу. Для них немає нічого небезпечнішого в емоційному плані, ніж бути вразливими перед людьми, яким вони не довіряють. Але варто комусь із їхнього оточення довести, що йому можна довіряти, як ця, здавалося б, жорстка людина починає помалу відкриватися, показуючи несподівано м’яку сторону своєї особистості.

Козоріг

Як правило, Козороги нарощують тверду і непробивну броню після того, як кілька разів помиляться в людях. Після цього вони можуть стати буркотливими, неприязними і почати поводитися так, ніби в них занадто багато роботи для того, щоб спілкуватися з кимось.

Але насправді Козороги, навіть якщо, на перший погляд, про них цього не скажеш, дуже скромні та сором’язливі люди. Вони почуваються ніяково в суспільстві інших людей, особливо якщо майже нікого серед них не знають. Вони поводяться гордовито, так, ніби вони вищі за все це, але насправді причина їхньої поведінки в тому, що вони вже обпалювалися в минулому на власній відкритості, і зроблять усе, щоб це не сталося знову.

Водолій

Водолії демонструють свою тверду оболонку за допомогою стриманості, відстороненості та емоційної недоступності. Вони вважають, що якщо вони здаватимуться потенційними кривдниками невразливими для глузувань, то будуть у безпеці. Вони хочуть мати можливість насолоджуватися суспільством інших людей, не турбуючись при цьому про їхні негативні емоції.

Водолії вважають, що варто їм хоча б на хвилинку підняти свій щит і здатися трохи людянішим, і доведеться вислуховувати проблеми оточуючих, а то й допомагати в їх вирішенні. Їхня тверда оболонка може і не бути помітною з першого погляду, але вона все ж таки є – і її можна розпізнати за їхньою поведінкою, сарказмом і потребою в особистому просторі.

Діва

Діва ретельно, по шматочках збирає свою жорстку зовнішню оболонку – і все заради того, щоб оточуючі не побачили, наскільки вона насправді може бути вразливою. Їхня броня – це лише ще один елемент її захисту, поряд з її неймовірними знаннями та аналітичним розумом.

Якщо Діва надто критична, схильна до оцінювальних міркувань і надто сувора – вона робить це лише для того, щоб утримувати інших на відстані. Хоча на перший погляд здається, що Діві байдужа думка оточуючих, насправді це зовсім не так. Діва просто думає, що якщо зробить себе товстошкірою, у дрібних неприємностей буде менше шансів завдати їй болю.

Овен

Овни люблять вдавати, що вони вищі за неприємності і здатні впоратися з чим завгодно. Однак коли їм доводиться мати справу зі зрадою чи болючим розставанням, незмінно з’ясовується, що вони далеко не такі суворі та відсторонені, якими хочуть здаватися. Їхня сувора маска – це лише ширма. Вони прагнуть любові і вірності не менше, ніж решта, але не вірять у те, що коли-небудь їх отримають.

І якщо з боку здається, що їм байдуже, або що вони не мають часу на чужу драму, то, можливо, вони поводяться так тому, що не хочуть знову зазнати душевного болю. Проблема в тому, що Овни імпульсивні і конфліктні, вони гаряче можуть наговорити такого, про що потім дуже шкодуватимуть.

Скорпіон

Скорпіон плете свій міцний захист із таємниць та загадок. Але насправді зробити йому боляче простіше, ніж здається. Вони вірні іншим людям і чекають на те саме, хоча ці очікування виправдовуються далеко не завжди.

Хоч це й досить сумно, але Скорпіонам дуже важко довіритися іншим людям, і тим більше – повірити в їхню доброзичливість. Вони завжди насторожі, і їхня тверда оболонка служить їм невидимою бронею.

Риби

Риби часто бувають у повному емоційному роздратуванні і страшенно бояться, що хтось використовує його проти них. Тому й приховують емоційний хаос своєї душі під міцною зовнішньою оболонкою. Насправді їх просто переповнюють почуття. І якщо вони не можуть дати їм виходу, то простіше удати, що вони зовсім нічого не відчувають.

Вони цілком логічно вважають, що безпечніше здаватися байдужим до всього – тоді у людей буде менше спокус скористатися емоціями Риб. Люди часто користуються безкорисливістю представників цього знака, а тому Риби вважають, що якщо демонструватимуть байдужість, то це їх захистить.

Оригінал