Як поводяться у відносинах жінки різних знаків Зодіаку

Всі жінки різні, і на їхню поведінку у відносинах впливає не тільки їхній характер і темперамент, але й знак Зодіаку, під якими вони народилися. Дізнаймося, що астрологи прагнуть розповісти про поводження жінок різних знаків Зодіаку в любовних відносинах.

Овен

Встановлення відносин – головний пріоритет для вас, навіть якщо це не здається правильним вибором. Ви зміцнюєте свої відносини з партнером і розглядаєте це як особисту битву – ви виграли, здобувши інтерес партнера.

Однак вам важко підтримувати прихильність до однієї людини, адже ви завжди шукайте нові битви, з якими можна зіткнутися.

Телець

Ви не бачите причин поспішати у відносинах. Ваша слабкість – фізичний потяг, який може привести до появи декількох партнерів без будь-якого емоційного зв’язку. Вам потрібен привід для зобов’язань, і якщо він у вас з’явиться, то може зробити вас чудовим партнером, коли прийде час будувати серйозні стосунки.

Близнюки

Постійна стимуляція – ключ до підтримки вашого інтересу до відносин. Ви ніколи не буваєте повністю впевнені в тому, якого шукаєте партнера, і, здається, не можете визначитися з почуттями до нього. Тільки коли ви станете старшими, ви зможете приймати більш мудрі рішення, які в кінцевому підсумку приведуть до здорових відносин.

Рак

Любов переповнює вас, роблячи процес прийняття зобов’язань поспішним. Ви сприймаєте фізичний потяг і навіть дружні компліменти за «любов». Пригальмуйте, Рак! Так ви можете наламати дров і залишитися з розбитим серцем.

Лев

Коли хтось поважає вас і ваші інтереси, ви без коливань пов’язуєте себе з ним відносинами. Ви осипаєте свого партнера любов’ю, але іноді очікуєте такої ж реакції, яка може змусити вас здаватися егоцентричним. А що тут поганого, що ви хочете такого ж хорошого ставлення до себе?

Діва

Ви завжди готові відправитися на пошуки свого ідеального партнера. Ви приблизно уявляєте, як він повинен виглядати. Ви хочете, щоб поруч був успішна і цілеспрямована людина, яка працювала б над собою, і іноді ви ігноруєте інші аспекти відносин, такі як сексуальну хімію і задоволення. Але повірте, це те на що варто звертати пильну увагу. Практичність партнера – це не найважливіше у стосунках.

Терези

Ви жадаєте відносин і не боїтеся використовувати свій шарм і кокетливу манеру поведінки для досягнення своєї мети! Однак ви не хочете, щоб вас сприймали як належне, і припините стосунки, якщо це не принесе вам користі.

Скорпіон

Ви – найсерйозніший знак Зодіаку. Зобов’язання – фактор номер один, коли справа стосується ваших відносин. Проте це можна сприймати швидше як повсякденне завдання, ніж як чисту прихильність.

Ви негативно ставитеся до швидкоплинних зв’язків, і хоча багато людей вважають, що пристрасність Скорпіона означає доступність, це зовсім не про вас. Скоріше з точністю до навпаки.

Стрілець

Не маючи компромісів, ви можете бути критичним і егоїстичним, коли справа стосується ваших відносин. Ви любите мати рацію, що може бути дуже важливо, якщо ви впевнені в «ідеальному» партнерові. Це може нашкодити відносинам, якщо ви не хочете шанобливо говорити зі своїм партнером. Тому поспостерігайте за своєю поведінкою зі сторони і виправтесь.

Козоріг

Завжди цілеспрямований Козоріг, ви готові зробити перший крок і рухатися вперед у відносинах. У вас також є мотивація робити все можливе, щоб підтримувати романтику і дружбу, навіть якщо це вимагає важкої роботи. Ви прекрасний партнер у відносинах і чудова дружина.

Водолій

Турбота про себе є важливою для вас. Ви не потрапляєте в уразливе становище і не ризикуєте страждати від емоційного болю. Відносини на одну ніч для вас – непогана ідея, оскільки вона не вимагає занадто сильної емоційної прихильності.

Вам дійсно не вистачає емоційної відкритості, і тому вам важко бажати відносин найближчим часом. Буде потрібен час, щоб осісти, поки ви не знайдете того, кому довіряєте!

Риби

Вам подобається залишати для себе варіанти відкритими і не наближатися до відносин, якщо ви не впевнені у своєму партнері. Для вас важливо випробувати всі можливості в житті.

Ви засновуєте свої рішення на тому, що принесе вам користь у майбутньому. Зобов’язання – це не те що вас цікавить, якщо ви не впевнені у потенційному партнерові.

Оригінал