Як кожен знак Зодіаку реагує на зраду

Зрада здатна зруйнувати будь-який союз, а пробачити зраду здатні далеко не всі. Подальший розвиток стосунків залежить від багатьох чинників і від того, під яким знаком зодіаку народжена людина, зокрема.

Овен

Цікаво, що незважаючи на імпульсивність представників цього знака зодіаку, вони спочатку досить пасивно реагують на зраду. А от коли повністю усвідомлюють усе, що відбувається, то неодмінно влаштують партнеру справжній скандал із метанням посуду. Овни не пробачать партнеру невірність, тому за скандалом неодмінно послідує розставання.

Телець

Представники цього знака зодіаку дуже обережні й уперті, тому протягом тривалого часу вони просто відмовлятимуться вірити в те, що їх зраджують. А коли усвідомлення прийде, то з’явиться нова складність – розлучитися з партнером. До слова, зрада залишить велику рану в серці Тельця, тому може виникнути недовіра до всіх представників протилежної статі.

Близнюки

Вони дуже засмутяться, дізнавшись про зраду партнера, але страждати вони будуть недовго. Щойно з’явиться хтось новий на горизонті, Близнюки одразу ж включаться в гру. Вони впевнені, що занурившись у новий роман, можна легше забути зраду.

Рак

Для них новина про зраду може стати руйнівною. Під силою емоцій вони готові на найбезрозсудніші вчинки, аби присоромити зрадника. Про страждання Рака дізнаються всі рідні, близькі і навіть малознайомі люди. І ось тільки тоді вони почнуть працювати з почуттям спустошеності і викорінювати його з себе. Щоб змиритися зі зрадою, Раку необхідно багато часу.

Лев

Горді й неприступні представники цього знака зодіаку ніколи й за жодних умов не пробачать зради. Крім того, дізнавшись про зраду, Лев ще й почне мстити всім, хто в цьому замішаний. І це може тривати досить довго. Усе це свідчить про те, що Левами зрада прощається дуже складно.

Діва

Зрада для Діви не стане приводом для скандалу та істерики, але те, що виставить партнера з речами за двері – точно. А потім ще й назавжди викреслить його зі свого життя. Про те, що відбувається у Діви в душі, не дізнається ніхто, вони залишать свої переживання при собі.

Терези

Представники цього знака зодіаку дуже вірні та віддані, тому зрада партнера здатна вибити їх із колії. Терези завжди знайдуть вихід із ситуації, а замість сліз та істерик вирушать на пошуки швидкоплинного роману. Вони завжди тягнуться до серйозних стосунків, тому не можуть перебувати довгий час на самоті.

Скорпіон

Представники цього знака зодіаку дуже ревниві, тому одна тільки думка про зраду може вибити його з колії. Примітно, що самі Скорпіони не вирізняються вірністю, але ось зі зрадою партнера вони змиритися точно не зможуть. Якщо Скорпіону зрадили, то про це він пам’ятатиме довго, як і продовжуватиме мстити своєму кривднику.

Стрілець

Вони не люблять скандалів та істерик, тому новина про зраду не викличе у них занадто бурхливих емоцій. Спочатку вони можуть і зовсім замкнутися в собі, будуть всіляко уникати спілкування з оточуючими і перепробують всілякі способи забути про зраду. Але незабаром Стрілець може почати звинувачувати себе в тому, що йому зрадили, тому навіть через якийсь час пробачить своєму партнеру.

Козоріг

Вони не піддаються своїм емоціям і вміють їх контролювати, тому дізнавшись про зраду, вони повинні будуть бути в курсі всіх подробиць, перш ніж зважитися на якийсь крок. За підтримкою і порадою вони можуть вирушити до подруги або психолога. Мине небагато часу, і Козоріг впорається з думками про зраду, але пробачити зраднику ніколи не зможе.

Водолій

Зрада дається їм складно, адже згодом вони почнуть ненавидіти всіх представників протилежної статі. При цьому вони не будуть нудьгувати і мстити невірному партнеру, але розлучаться з ним одразу. Їм знадобиться час і робота над собою, щоб прийти до тями і повернутися до пошуків нового партнера.

Риби

Мрійливі й романтичні Риби самі ніколи не зрадять свою кохану людину, але й терпіти невірність партнера не будуть. Дізнавшись про зраду, вони не приховуватимуть свої емоції, і про це знатимуть багато хто. Спочатку зрада виб’є їх із колії, але потім, трохи посумувавши, Риби заспокояться і знову почнуть вірити в справжнє кохання.

Оригінал