Ці жіночі знаки Зодіаку набагато мудріші за інших, але ніколи цього не покажуть

Дами обожнюють змагатися не тільки в красі та чарівності. Їм важливо бути ще й розумнішими за своїх суперниць. Астрологи виділяють чотири розумних жіночих знаки Зодіаку.

Навіть якщо ви не входите в список, то це не означає, що у вас немає шансів заслужити титул розумної жінки. Розум – це не тільки ерудиція, а й мудрість, адже важливо вміти дивитися на свої життєві помилки під правильним кутом, отримуючи користь навіть із невдач. Дурість – це повторення своїх помилок і перебільшення своїх досягнень.

Лев

Леви жіночої статі розумні, тому що досвідчені. Абсолютно кожен життєвий урок вони беруть на озброєння. Якщо у цих жінок або дівчат є близькі подруги, то і їхні помилки вони вбирають як губка. Ще у Левів є яскраво виражені лідерські якості, через які вони здаються ще розумнішими.

“Левиці” дуже добре йдуть на контакт з іншими жінками та чоловіками. Їм властиві деякі чоловічі риси характеру, що робить їх розумнішими в очах сильної статі. Жінки-Леви обожнюють перебувати в товаристві чоловіків, а якщо й не обожнюють, то щонайменше знають, як правильно поводитися і як не бути нудною.

Козоріг

Дівчата і жінки, народжені під знаком Козорога, вкрай начитані і розвинені інтелектуально. Їхній неприкритий і очевидний потяг до знань видно здалеку. Вони можуть бути не надто мудрими в житті через вкрай вузьке коло спілкування, але зате рівень їхнього мислення часом просто зашкалює.

Спокій і самоконтроль – ось дві риси характеру, які можуть описати дам, народжених під цим знаком, найкраще. Гучні й докучливі люди завжди створюють враження недалеких особистостей. Жінки-Козороги – це пряма протилежність чоловічих стереотипних уявлень про вільну і самодостатню жінку.

Водолій

Жінки-Водолії розумні та мають прекрасне почуття гумору, яке допомагає їм збирати навколо себе найяскравіших людей. Водолії прекрасної статі дуже винахідливі та ерудовані. Їм подобається поповнювати свій багаж знань, тому ви рідко зустрінете нерозумну даму такого знака Зодіаку.

Ще вони дуже розвинені творчо. Унікальними їх робить не геніальність ідей, а швидкість їх генерування. Жінки, народжені під цим знаком, можуть демонструвати чудову пам’ять, допитливість. Що стосується чоловіків, то з ними Водолії знаходять спільну мову, мабуть, швидше за всіх.

Скорпіон

Жінки цього знака мають неймовірно сильне шосте чуття, що допомагає їм майже завжди вибиватися в інтелектуальні лідери. Ці дами завжди намагаються спочатку думати, а потім щось робити, тому їх зараховують до найрозумніших жінок. Імпульсивності в них майже немає, рівно як і бажання пускати справи на самоплив. Скорпіони завжди завершують розпочате.

Скорпіони женуться не за кількістю, а за якістю. Це стосується і ділової сфери, і любовної. Чоловіки поважають жінок-Скорпіонів, тому що вони бачать у них вірних супутниць життя, які розуміють усю важливість чистих стосунків. Ще один плюс у скарбничці жінок цього знака – дипломатичність. Скорпіони як ніхто інший вміють мстити красиво, що теж створює навколо них ореол високої інтелектуальності, витримки.

Оригінал