Що оточуючі думають про ваш знак Зодіаку

Кожній людині цікаво, що про неї можуть думати оточуючі. Астрологи розкажуть вам про те, яке перше враження справляють люди різних знаків Зодіаку.

Наша енергетика багато в чому залежить від приналежності до тієї чи іншої стихії. Зірки зробили всіх нас різними, тому всі знаки Зодіаку мають свою особливу ауру, яка змушує оточуючих сприймати нас по-різному.

Вогняна стихія: Овен, Лев, Стрілець

Люди Вогняної стихії справляють на оточуючих сильне перше враження, адже це яскраві особистості. Леви, Овни і Стрільці можуть здатися або дуже приємними, або, навпаки, відразливими, гордими, самовдоволеними.

Овни з цієї “трійці” справляють найкраще враження під час першої зустрічі і загалом удостоюються досить частих компліментів. Навколишні думають, що представники цього знака товариські, цікаві та чуйні, що не далеко від правди.

Леви вкрай суперечливі. Одні люди вбачають у них згусток надмірної самовпевненості та пихатості, а інші думають про них тільки найкраще. Секрет у тому, щоб просто почати з ними спілкуватися, а не судити лише за відчуттями. Багато хто після зближення перестає думати про Левів погано.

Стрільцями захоплюються з перших секунд. Люди думають, що Стрільці дуже сміливі й активні люди, що дійсно так і є. Про представників цього знака рідко думають погано, а якщо й думають, то все негативне швидко забувається.

Земна стихія: Телець, Діва, Козоріг

Люди, що належать до одного з цих трьох знаків, є дуже простими і зрозумілими для співрозмовника, для друга або простого перехожого. Проте вони сповнені сюрпризів, тому що більше ви знаєте одного з цих людей, то більше вони вас будуть дивувати.

Тельці – це яскраві люди з потужною енергетикою, не властивою стихії Землі. Через неї люди думають, що Тельці дуже сильні як особистості. Ті, кому вже вдалося з ними познайомитися, сприймають їх як завзятих оптимістів та інтриганів.

Про Дів люди іноді думають з негативом спочатку, тому що вони здаються ненадійними і брехливими. Згодом це минає, тому що Діви дуже миролюбні і чесні зі співрозмовниками, друзями і приятелями.

Козорогів часто не помічають. Вони красиві зовні, але енергетично непомітні. Вони розчиняються в навколишньому середовищі, через що про них не думають ні добре, ні погано. Перше враження про них – типові консерватори і тихоні. Можливо, що це через їхню неговіркість.

Повітряна стихія: Близнюки, Терези, Водолій

Астрологи відносять представників цих трьох знаків до найбільш суперечливих. Вони часто подобаються оточуючим, але люди можуть ставитися до них з побоюванням. Їхня енергія дуже сильна і динамічна, тому важко читається.

Про Близнюків багато хто думає, що вони дуже ненадійні. Цим людям часто не довіряють через їхню легковажність. Але Близнюків вважають і вкрай привабливими через природний магнетизм і гарне почуття гумору.

Терезів сприймають як добродушних простаків, але з часом таке відчуття зникає. Це справді дуже прості та товариські люди, які створюють ефект безпричинної довіри до себе.

Водолії – це люди, в яких спочатку всі закохуються і яких обожнюють. Лише згодом відбувається усвідомлення того, що чимало їхніх вчинків спрямовано на власну вигоду. Дивно, але навіть у цьому випадку про Водоліїв погано не думає ніхто. Їх просто люблять такими.

Водна стихія: Рак, Скорпіон, Риби

Якщо ви хочете знайти найзагадковіших і найпотаємніших людей на планеті, то ласкаво просимо у світ Водної стихії. Навколишні ставляться до них обережно, тому що ці люди складно піддаються аналізу. Це властиво їм навіть за постійного спілкування.

Якби не харизма і чарівність Раків, то і знайомі, і незнайомці відштовхувалися б від їхньої енергетики. Зірки і планети зробили так, що людям одночасно і хочеться, і не хочеться перебувати поруч із ними.

Скорпіони – це, мабуть, єдині люди, які домоглися того, щоб оточуючі думали про них так, як зручно їм самим. Тож якщо ви їх ненавидите, то знайте: це їм вигідно.

Риби асоціюються в оточуючих із позитивом. Часом вони здаються людям інфантильними і безмірно добрими. Через це з ними так сильно хочеться познайомитися і стати їхніми друзями.

Оригінал