Ці знаки Зодіаку не знають, що таке кохання

Не всі можуть так любити, як часто пишуть у любовних романах. Тому що свої почуття кожен із нас висловлює по-своєму. Деякі люди взагалі не знають, що таке кохання. Перед вами 5 знаків Зодіаку, які часто бувають “не в темі”.

Близнюки

Романтика, гарячі освідчення – це точно не про Близнюків. Ви ніколи від них не дочекаєтесь «я люблю тебе». Всім відомо, що Близнюки не постійні, люблять прибріхувати і в цьому немає рівних. На самому початку відносин Близнюки покажуть себе з найкращого боку, оточать увагою та турботою, але як тільки мету буде досягнуто уявне почуття швидко «погасне».

Близнюки динамічні, тому дуже рідко мріють про дітей, весілля, щоденну рутину і вже точно не бачать себе в ролі люблячої та турботливої ​​домогосподарки. Близнюки вимагають від інших турботи, уваги та любові, але самі й пальцем не поворухнуть. На жаль, у шлюбі доведеться працювати обом, тому що Близнюки люблять отримувати, але не давати. Близнюки бояться відповідальності, тому найчастіше шукають причини, щоб відмовитися йти на роботу та побути вдома.

Козоріг

Козоріг дуже роботящий, тому найчастіше на любовні переживання у Козорога часу практично не залишається. Якщо виходить знайти другу половинку, то не чекайте від Козорога зірок із небес. У своїх постійних працях, Козоріг іноді забуває про те, кому справді потрібна турбота та увага. Козоріг постійний і нудний, тому розворушити його іноді не просто.

Якщо ж Козоріг і зацікавлений у своєму партнері, він примудряється діяти без інтересу, як то кажуть «без вогника». На запитання: «Чому ти не приділяєш мені уваги?» відповідає з незворушним виглядом: «Ми ж зареєстровані, що ти ще хочеш?». З цим упертюхом не варто сперечатися, тільки нерви собі потріпаєте, та й негативу отримаєте максимальну дозу.

Водолій

Водолій волелюбний, тому віддають перевагу відносинам без зобов’язань. Другій половинці допоможуть у всьому, підтримають, але якщо стосунки зійшли нанівець, терпіти не будуть і згорнуть вудки. Водолій любити може, але тільки на початку стосунків. Після закінчення букетно-цукеркового періоду, якщо Водолій відчує нудьгу, то втече не оглядаючись. Нудьга у відносинах у Водолія схожа на іпотечний кредит. Важко не закохатися в харизматичного Водолія, але його почуттів вистачає рівно на рік, потім все тухне і часом назавжди.

Скорпіон

Недовірливий Скорпіон дуже вимогливий і суворий, як у справах, так і у відносинах. Не любить, коли йому суперечать. Гарячих зізнань у коханні до останнього подиху, ви від нього точно не дочекаєтесь. Це не в дусі Скорпіона. Приготуйтеся до постійної перевірки на міцність у всьому та у будь-який час доби. Впевнившись у вашій придатності, Скорпіон повільно почне придивлятися до вас. Скорпіон не зробить пропозицію руки і серця, не обміркувавши її як слід, на це у нього піде 3 роки, а можливо і всі 5 років. Приймати рішення, звичайно, вам, чи варто взагалі заводити відносини зі Скорпіоном.

Рак

Хоча цей знак Зодіаку і є символом сім’ї і здатний оточити вас турботою та увагою, але полюбити навряд чи зможе. Кажуть, що проблеми починаються від солодощів, так само і з Раком, ніби спокійний і тихий, безпроблемний — живи та не тужи, а ні, любить Рак каламутити воду. Ніколи точно не взнаєш у нього, що там він за пазухою тримає троянду чи качалку. Раку подобається піклуватися про інших, але любити не може, не виходить. Рак чимось схожий на Козорога, бо не любить спонтанності. Він воліє, щоб було все правильно, як має бути, за порядком. Не чекайте від раку емоцій, не дочекаєтеся.

Оригінал