Тривожні знаки Зодіаку

Життя непередбачуване. У ньому нерідко бувають моменти, коли людина опиняється перед гнітом обставин. Сильні особистості вміють у поганому бачити позитивні сторони і з честю справляються з труднощами. Інші впадають у відчай і починають панікувати. Мало того, що вони самі нервують, так ще й вносять плутанину у своє оточення. Хто зі знаків зодіаку більше схильний до такого стилю поведінки?

Рак

Люди цього знака найбільше цінують власний комфорт і затишок. Розумні особистості, але вважають за краще приховувати свою сутність. Вони ревно оберігають свій внутрішній світ від сторонніх очей і добре почуваються в рідних стінах. Намагаються уникати проблем і конфліктів, здалеку спостерігаючи за перебігом подій.

Будь-яке порушення кордонів особистого простору приводить Рака в сказ, він починає нервувати і панікувати. У такі моменти він не стримує емоцій і легко виводить з рівноваги оточення. Позбувшись джерела дискомфорту, Раки починають трепетно відновлювати зруйноване, довгий час відчуваючи негативний післясмак.

Терези

Один із найбільш нестійких і хитких знаків. Прагнення до оцінки всього, що відбувається, бажання досконалості та ідеалізації всього часто ускладнює спілкування Терезів з оточенням. Сумніви й коливання у виборі правильного рішення, пошук ідеального варіанта змушують їх болісно переживати і страждати.

Боязнь помилитися або вчинити неправильно підштовхує представників цього знака будь-яким способом позбутися хоча б частини відповідальності. Стаючи перед вибором, вони починають панікувати і сіяти смуту навколо себе.

Риби

Серед представників цього знака є достатня кількість людей, які заткнуть за пояс будь-якого затятого оптиміста. Проте цьому знаку властива хвороблива вразливість і почуття співчуття. Почати панікувати для них не складає труднощів. Більшою мірою це відбувається від небажання знаходити розв’язання проблеми і вихід із ситуації, що склалася. Хоча, варто Рибам напружитися й увімкнути мізки, вони можуть видати дієве й абсолютно нестандартне рішення.

Оригінал