Слабкі сторони знаків Зодіаку та як їх подолати

Усі ми люди, і ніщо людське, зокрема й слабкі сторони, нам не чужі. Наші слабкості заважають нам у житті, а іноді просто катастрофічно позначаються на нас і нашій долі. Скільки всього можна було б уникнути, якби ми чітко усвідомлювали їх і, найголовніше, знали, як з ними успішно боротися і долати! Але, як казали древні, поки живу – сподіваюся! Що про це говорять ваші зодіакальні знаки?

Овен

Найбільша проблема і найслабша сторона Овна: він завжди бере на себе більше того, з чим може впоратися. Він завжди погоджується на всі завдання і доручення, які йому пропонують, незалежно від того, скільки роботи в нього вже висить на шиї. Усе це, в кінцевому підсумку, вимотує Овна до знемоги, особливо якщо він не встигає зробити всю взяту на себе роботу вчасно. Щоб подолати цю свою слабку сторону, Овну потрібно навчитися говорити “ні”.

Телець

Телець може бути надзвичайно конкурентоспроможним. Йому завжди хочеться бути основним, і він легко починає ревнувати. Телець у всіх бачить конкуренцію. Щоб подолати цей слабкий бік, йому слід нагадувати собі, що інші люди не завжди становлять загрозу.

Близнюки

Слабкою стороною Близнюків є те, що вони занадто багато відкладають на потім. Вони знають, що на них висить робота і її потрібно виконати, але робитимуть усе можливе, щоб її уникнути. Щоб подолати цю слабку сторону, цьому знаку потрібно ефективно організувати свій час. Близнюки зможуть багато чого зробити, якщо навчаться концентруватися.

Рак

Головна їхня проблема – це те, що вони не завжди говорять те, що хочуть. Раки люблять замовчувати думки. Якщо Рака щось турбує, він мовчить і прикидається, що все добре. Щоб подолати цю проблему, йому важливо зрозуміти, що його голос має значення! Вимовляйте вголос те, що відчуваєте! Це найкращий спосіб вирішення проблем, і він принесе вам максимум впевненості в собі.

Лев

Його проблема в тому, що він не завжди думає про інших людей. Левові потреби завжди важливіші за потреби інших людей. Цей знак не бажає йти на компроміс і може бути моторошно егоїстичним. Щоб подолати цей слабкий бік, йому потрібно навчитися працювати з іншими людьми, зважати на їхні потреби та вчитися домовлятися.

Діва

Проблема Діви в тому, що вона занадто безжальна до себе. Вона звинувачує себе у всьому, особливо коли все йде не за планом. Діва критикує себе і просто не дає собі в цьому спуску. Щоб подолати цю слабкість, Діві потрібно пам’ятати, що вона не завжди винна в тому, що щось відбувається не так, як треба. Вона – не невдаха.

Терези

Їхня найбільша проблема в тому, що вони приділяють не тим людям занадто багато свого часу. Їм подобається допомагати всім, чим вони можуть, але інші просто користуються Терезами. Щоб подолати цю слабку сторону, цьому знаку потрібно завжди відчувати настільки улюблену ним рівновагу. Терезам потрібно ясно бачити, коли інші люди роблять їхнє життя більш негативним і давати відсіч.

Скорпіон

Його проблема в тому, що він діє імпульсивно, ґрунтуючись на емоціях. Через це він ухвалює рішення, які в той момент здаються правильними, але згодом такими не виявляються. Скорпіону потрібно навчитися приймати і відпускати свої почуття і не діяти відразу під їхнім впливом.

Стрілець

Найбільшою слабкістю Стрільця є його непостійність. У нього є проблеми з виконанням обіцянок, і він не хоче бути ні до кого прив’язаним. Щоб подолати цей недолік, Стрільцю потрібно зрозуміти, що в житті є глибші та більш значущі переживання й досвід.

Козоріг

Цей знак занадто негативно налаштований, і в цьому його найбільша проблема. Склянка для нього завжди наполовину порожня і навіть якщо все не так уже й погано, для Козорога завжди знайдеться щось, що його засмутить. Щоб подолати це, йому потрібно навчитися бачити позитивний бік свого життя і навчитися по-справжньому радіти йому.

Водолій

Найбільша слабкість Водолія в тому, що він ігнорує людей, яких любить. Це робиться не навмисне, просто така особливість характеру. Водолій піклується про людей у його житті, але він може настільки захопитися роботою, що забуває про оточуючих. Водолію необхідно планувати свій графік, щоб бути доступним для близьких.

Риби

Риби можуть бути ледачими. Їм подобається бродити вдома в піжамі й нічого не робити. У цьому немає нічого поганого, але з часом Риби можуть забути про свої інші обов’язки. Щоб подолати цю слабкість, Рибам потрібно просто виробити для себе чіткий графік і трохи навчитися дисципліни.

Оригінал