Як знаки Зодіаку поводяться з людьми, яких вони не можуть терпіти

Астрологи стверджують, що між датою народження людини і його характером існує прямий зв’язок. Звичайно, багато хто в це не вірять, проте в більшості випадків подібна тенденція зберігається. Яка поведінка у знаків зодіаку з тими людьми, які викликають у них антипатію? Розповімо про це далі.

Як поводяться знаки зодіаку стихії вогню

Статтю найкраще почати саме з представників вогненних знаків. Просто вони звикли завжди та в усьому бути першими. В цьому задоволенні їм відмовляти явно не варто. Сюди входять:

• Овни,
• Леви;
• Стрільці.

Звичайно, серед них багато спільного, але і певні відмінності теж є. Тому про кожен поговоримо детальніше.

Овни

Ці люди намагаються в принципі уникати особистостей, які їм неприємні. Однак від суспільства вони не відмовляються, просто зводять спілкування до мінімуму і ніколи не провокують конфлікт.

Леви

З тими людьми, яких ненавидять, леви поводяться по-різному. Наприклад, вони можуть просто викреслити людину з життя і не спілкуватися з нею в принципі. Іноді вдаються до дріб’язкових злісних вчинків.

Стрільці

Чекати великої шкоди від стрільців не варто. Єдине, чим вони можуть вколоти опонента – гумор. Ось тільки в сарказмі їм немає рівних.

Як поводяться знаки зодіаку стихії землі

Земні знаки зодіаку – найпалкіші матеріалісти всього гороскопу. Достаток для них є визначальним. У цю категорію потрапили:

• Тельці;
• Діви;
• Козороги.

У чому полягають особливості поведінки цих знаків зодіаку? Розповімо про кожен докладніше.

Тельці

Прагнуть до простого ігнорування своїх ворогів. При цьому розлютити тільця і ​​вивести його зі стану душевного комфорту буває дуже складно.

Діви

Діви цінують свою думку про себе і жорстко присікають всі спроби критики з боку. При цьому бувають вкрай образливими. На помсту не здатні, але ось людину, яка їх дратує, просто викреслюють з життя.

Козероги

Перевага Козорогів в цьому випадку полягає в тому, що вони відразу висловлюють всі претензії до кривдника. Підсумковий вибір залишається тільки за ним: виправитися і вибачитися або втратити прихильність цього знака зодіаку.

Як поводяться знаки зодіаку стихії води

Найбільш чуттєві представники зодіакальної сім’ї. Здатні читати іншу людину як відкриту книгу. Тут варто розповісти про:

• Раків;
• Скорпіонів;
• Риб.

Як поводяться знаки зодіаку в цьому випадку? Розберемося з кожним прикладом окремо.

Раки

Сильно переживають всі емоційні потрясіння. Здатні легко і швидко сховатися у власному панцирі та перестати спілкуватися з неприємною людиною повністю. Однак проблема раків в тому, що вони дають занадто багато «останніх шансів» кожному.

Скорпіони

Дуже складні люди. Річ у тому, що скорпіон може легко сплести справжню павутину інтриг навколо людини, яка його дратує. У підсумку це може повністю зруйнувати життя кривдника.

Риби

Звикли жити у своєму власному світі. Проста критика з боку може призвести до повної замкнутості риб. При цьому вони продовжать спілкуватися з людиною, яка їх дратує, просто для того, щоб завоювати її прихильність.

Як поводяться знаки зодіаку стихії повітря

Багато хто вважає цих людей надмірно легковажними. Якоюсь мірою, це твердження цілком обґрунтовано. Тут варто розглянути:

• Терези;
• Водоліїв;
• Близнюків.

Психологія спілкування цих знаків зодіаку досить унікальна. Тому кожного розберемо детальніше.

Терези

Справжні цінителі гармонії. Конфлікти не люблять в принципі, тому постараються знайти якесь компромісне рішення. За спілкування з людиною чіплятимуться до останнього.

Водолії

Просто викреслять неприємну їм людини з життя і все. Витрачати час на з’ясування стосунків водолії не будуть. Просто вони цінують своє життя значно дорожче, ніж думка з боку.

Близнюки

Тут все досить примітно. Річ у тім, що близнюки можуть прикидатися, що людина їм в принципі цікава, ось тільки роблять вони це виключно з власної користі.

Підсумки

Як видно, всі випадки різноманітні. Перевірити цю характеристику просто. Досить порівняти інформацію зі своєю поведінкою.

Поділися цим цікавим гороскопом з друзями, нехай вони теж будуть в курсі!