Як пробудити пристрасть у коханій людині: поради для знаків Зодіаку

Пристрасть і кохання мають властивість зникати і приходити. Саме тому важливо вміти пробуджувати ці почуття в близькій людині. Астрологи розповіли, як це потрібно робити людям різних Зодіакальних стихій.

Стихія Вогню: Овен, Лев, Стрілець

Ці люди самі по собі випромінюють пристрасть. Саме тому єдине, до чого їм варто прагнути, – це бути самими собою. Леви, Овни та Стрільці чомусь думають, що пристрасть і кохання породжуються якимись яскравими вчинками та незвичайними діями. У їхньому випадку це не так. Коли такі люди намагаються здаватися кращими, ніж вони є, або просто іншими, це призводить до зворотного результату.

Друга половинка таких людей воліє вчитися в них максимальної відкритості та безпосередності. Овни, Леви і Стрільці, насичені силою стихії Вогню, часто демонструють людям максимальну щирість. У коханні це виражається в демонстрації бажань, у прояві ініціативи. Представникам стихії Вогню не можна це втрачати в жодному разі.

Стихія Землі: Телець, Діва, Козоріг

Представники Земної стихії – це якраз ті, хто найчастіше намагається навчитися чогось у людей стихії Вогню. Ці люди сповнені коханням і пристрастю, але не знають, як правильно і коли вчасно показувати свої почуття та емоції. Астрологи радять їм робити це завжди. Якщо хочеться сказати “я тебе кохаю”, не потрібно ходити навкруги – потрібно говорити це.

Якщо стосунки стали нудними, пробудити пристрасть у другій половинці Козорогам, Дівам і Тельцям допоможе сила їхньої стихії, виражена в прагненні до взаєморозуміння. Якщо друга половинка трохи охолола, потрібно прямо запитати, в чому справа. Люди стихії Землі народжені для того, щоб розвіювати чужу невпевненість і надихати людей. Для пробудження любові та пристрасті потрібно робити більше щирих компліментів.

Стихія Повітря: Близнюки, Терези, Водолій

Людям стихії Повітря для пробудження пристрасті в іншій людині варто показувати свою недоступність, але це працює лише на початкових етапах стосунків. Це “зриває дах”, змушуючи людину просто розчинятися в Близнюках, Терезах і Водоліях. Люди думають, що представники цих знаків Зодіаку – дуже цінний приз. Це грає тільки на руку розвитку стосунків.

У коханні, яке триває довгий час, пристрасть може згасати, але й тут у представників Повітряної стихії є вихід. Астрологи радять таким людям шукати нові захоплення. Потрібно показувати коханій людині свою зацікавленість у чомусь ще. Повністю розчинятися у стосунках у жодному разі не можна. Мають бути періоди пристрасті й періоди прохолоди. Це ідеальна тактика для представників цих знаків.

Стихія Води: Рак, Скорпіон, Риби

Водні люди – це ті, кому вдається створити атмосферу свята де завгодно. Найкращий спосіб пробудити пристрасть у коханій людині для них – це провести романтичне побачення в приємній обстановці. Також можна зробити подарунок коханій людині – це теж допоможе пробудити в ній почуття і змусить її згадати, хто для неї найдорожчий на світі.

Якщо Раки, Скорпіони або Риби відчувають, що кохання згасає, то повернути пристрасть допоможе створення святкового і веселого настрою. Сила Водної стихії повністю розкривається в моменти радості та веселощів. Потрібно повністю відкриватися коханій людині.

Оригінал