Сила тяжіння знаків Зодіаку

Відносини між парами можуть бути гармонійними лише у тому випадку, якщо між ними існує певний взаємозв’язок. Але що може бути спільного, якщо дві особи мають протилежні погляди? І тут провідну роль може зіграти сила тяжіння між знаками. Вона здатна не тільки згуртувати двох закоханих, а й зміцнити їхній зв’язок. Астрологія надає доказ того, що деякі зодіакальні пари, протилежні один одному, можуть притягуватися з величезною силою.

Овен (чоловік) + Терези (жінка)

У цьому тандемі провідна роль дістається чоловікові. Але вони можуть вважатися цілком гармонійною парою, попри постійну впертість та нескінченні суперечки. Коли ці представники перебувають у стадії закоханості, то вони розкриваються своїми почуттями один перед одним. Енергія двох партнерів посилюється у тому випадку, якщо на двох вони мають одне захоплення. Також почуття гумору у них майже ідентичне, тож їм разом ніколи не буде нудно.

Але щоб їхній союз проіснував набагато довше, чоловікові потрібно навчити свою партнерку не соромитися демонструвати високі почуття, і не звинувачувати себе у зайвій педантичності. Жінка може навчити свого партнера вести відкриту боротьбу та не прогинатися під життєвими обставинами.

Телець (чоловік) + Скорпіон (жінка)

Що може зробити союз незабутнім, так це взаємна пристрасть та непідробні почуття одне до одного. Іноді емоції настільки вирують у представників, що вони не можуть їх донести до дверей своєї спальні. І кожен із них бажає досягти успіху на будь-якій ниві. Головною перевагою чоловіка є те, що він знає, як вийти з будь-якої ситуації. А ось жінка розуміє, скільки потрібно для успіху рішучості та терпіння.

Гармонійність пари полягає в тому, що вони один в одному доповнюють якості, яких бракує. Вся важливість полягає в тому, що чоловік мало говорить, а більше робить, тоді як у жінки все відбувається навпаки.

І в тому, що знаки мають відмінності, зосереджено підживлення сили двох протилежностей. Тому вони мають одну гарну рису. Якщо один знак любить свого партнера, він піде йому не тільки на поступки, а й за ним на край світу.

Близнюки (чоловік) + Стрілець (жінка)

Це дві різні особистості, у яких постійно змінюється настрій. Але це їм анітрохи не заважає зблизитись і бути на одній хвилі. Вони настільки підіймають один одного, що їхні стосунки через це стають ще сильнішими. І представники можуть бути не лише добрими друзями, а й гармонійними партнерами.

Іноді чоловік може показувати свою підлість, але партнерка завдяки своїй мудрості здатна згладжувати неприємну ситуацію. Хоча жінка настільки прямолінійна, що чоловікові не залишається нічого іншого, як не загострювати ситуацію. Але попри деякі розбіжності, між представниками може бути міцна дружба та взаємне кохання.

Рак (чоловік) + Козоріг (жінка)

Сила тяжіння знаків залежить від їхнього загального життєвого устремління. За життя це два успішні та енергійні знаки, які не тільки ідеально поєднуються один з одним, але й з вдячністю приймають життєві зміни. Вони майже мислять однаково, якщо мова заходить про сім’ю та шлюб. Для них любов і сім’я одна з важливих складових, без якої вони не уявляють щасливого життя.

Якщо чоловік зможе правильно привернути до себе жінку і вибере правильну стратегію, то представниця намагатиметься стати більш домашньою. Але чоловікові в жодному разі не можна підпорядковувати під себе свою партнерку, інакше вся сімейна ідилія впаде, як картковий будиночок.

Іноді у чоловіка різко змінюватиметься настрій, коли жінка навчиться повністю зберігати спокій. Але сила тяжіння у двох протилежних представників буде полягати в тому, що вони почнуть йти один одному на поступки. Хоча більшою мірою це робитиме чоловік.

Лев (чоловік) + Водолій (жінка)

Чоловік у цьому тандемі не проґавить можливість постійно на себе тягнути ковдру та командувати парадом. Жінці ж приготована роль відпустити ситуацію і не контролювати її. Хоча, щоб підбадьорити свою партнерку, чоловік всіляко виявлятиме свої почуття і сповнюватиметься пристрастю. Піддавшись такому пориву свого обранця, представниця трохи вгамує свій запал і відпустить напущену холодність.

Жінка не звертатиме уваги на те, що думають про її партнера, а він, навпаки, надто зайнятий своєю персоною. Але партнерка навчить його бути набагато добрішим і покаже, що дружнє ставлення має свою вигоду. А сила їхнього тяжіння полягає у постійній матеріальній та моральній підтримці.

Діва (чоловік) + Риби (жінка)

Їхні стосунки можна назвати привабливими, через те, що жінки завжди перебувають у своєму світі мрій, і за мрією готові вирушити, хоч на край світу. Чоловік перебуває у стриманому стані, і завжди приборкує запал своєї представниці. Можливо, вони можуть турбуватися про щось одне, але, якщо потрібно, прийдуть один одному на допомогу і морально підтримають.

Їхня сила тяжіння полягає в повній безкорисливості та бажанні любити партнера за те, що він є в їхньому житті. І між знаками іноді вирує така пристрасть, що про неї заведено говорити пошепки. Тому між ними не бракує любові і почуттів. І попри те, що жінки цього знака звикли плисти за течією, і приймати події такими, якими вони є, чоловік звик свої дії доводити.

Іноді між парами виникають розбіжності, але повне прийняття один одного такими, як вони є, їх здатне зблизити.

Оригінал