Який колір носити знаку Зодіаку, щоб завжди щастило

Купуючи одяг і прикраси, ми найчастіше покладаємося на власні уподобання, симпатії і модні тренди. Астрологи ж кажуть, що з кожною людиною, в залежності від його знака зодіаку, пов’язаний певний колір і дорогоцінний камінь, які несуть щастя, гармонію або удачу.

Овен

Для енергійних оптимістів Овнів астрологи радять червоний колір. Це колір відображає прагнення до лідерства, силу і пристрасть. З дорогоцінних каменів Овнам підходять діаманти, які здатні повернути їм бадьорість і гарний настрій.

Телець

Тельці, як люди творчі і спокійні, перебувають у вічному пошуку своєї тихої гавані, і замість вечірок завжди віддають перевагу тихим сімейним вечорам. Їм підійде синій колір, який відмінно налаштує Тельців на мирний лад і внесе спокій. З дорогоцінних каменів Тельцям підійдуть топаз. Цей камінь здатний уберегти їх від негативної енергетики.

Близнюки

Людей, народжених під знаком Близнюків, вважають самими комунікабельними і товариськими. Їх колір – жовтий. Він символізує спілкування, тягу до нових знань і самовираження. Перли, як амулет, допоможе Близнюкам уникнути недоброзичливців, на яких вони завжди можуть наштовхнутися через свою відкритість.

Рак

Раки творчі та чутливі натури, яким дуже підійде срібний колір, як символ гармонії з собою. Для досягнення ще більшої гармонії, Ракам знадобиться топаз. Цей камінь налаштовує на успіх і підсилює почуття цілісності.

Лев

Для сонячних Левів, природно, кращим кольором буде золотий, а каменем – топаз. Він зможе заспокоїти буйних Левів.

Діва

Знак Діви асоціюється із землею і родючістю, тому людям народженим під цим знаком підійдуть відтінки хакі. Камінь сапфір, як символ цнотливості, ідеально підійде Дівам.

Терези

Терезам, мабуть, везе в прийдешньому сезоні, де в моді пастельні тони. Їхній колір – ніжно блакитний, який несе спокій і вважається одним із самих духовних кольорів. Камінь Терезів – хризоліт. Його дуже рідко використовують для ювелірних прикрас, але якщо Терези все ж знайдуть браслети і кільця з хризолітом, то він точно принесе їм впевненість в собі і гармонію.

Скорпіон

Сильним і самовпевненим Скорпіонам відповідає темно-червоний колір, який схожий на чуттєву натуру Скорпіонів. Рубін допоможе їм досягти успіхів у кар’єрі і любові.

Стрілець

Ще одні щасливчики, Стрільці, чий фіолетовий колір названий трендом року. Стрільцям цей колір несе удачу, допомагає посилити уяву і творчі здібності. Камінь сапфір здатний приборкати мінливість Стрільців, які часто страждають через занадто широке коло своїх інтересів і хапаються за кілька справ відразу.

Козоріг

Козороги стабільні і практичні, тому їм дуже підійде коричневий колір, і інші темні кольори, що асоціюються з землею. Камінь гранат – головний провідник удачі для Козорога.

Водолій

Блакитний колір допоможе Водоліям заспокоїтися, позбутися негативних емоцій і надихнутися на нові подвиги. Камінь сапфір зведе гармонію з собою в абсолют.

Риби

Для збереження внутрішнього балансу у Риб, астрологи радять носити синій колір. Як камінь підійде аквамарин. Він дасть впевненість в собі і додасть сміливості.

Оригінал