Скорпіон: грішний ангел, що освітлює темряву

Скорпіон – один з найважливіших знаків Зодіаку. Він схожий на грішного ангела, що танцює в темряві. Він освітлює ніч і привносить у світ нове розуміння кризових ситуацій. Його глибина сприйняття і здатність бути по-справжньому чесним очевидна для всіх, з ким він стикається.

Глибоко всередині нього – потужна сила. Однак його сила оточена ранами і шрамами минулого. Крізь нього проходить море емоцій, і він розуміє біль, як ніхто інший.

Скорпіон – це знак, який найбільшою мірою співзвучний зі стражданнями людей. Незважаючи на темряву, яка його оточує, Скорпіон завжди знайде спосіб вийти на світло і почати все заново.

Початковий символ Скорпіона – Змій. Він символізує оновлення та відродження. Це істота, яка може скинути свою шкіру і відновити її, відродитися. Як і змія, Скорпіон скидає свою шкіру в різні періоди життя, підсвідомо бажаючи оновлень.

Скорпіон має здатність досягати успіху в усьому, тому що в нього є сила волі, терпіння, наполегливість і проникливість. Незалежно від ситуації, Скорпіон завжди знайде спосіб знову стати на ноги. Він містить у собі неперевершену силу та емоційну прихильність.

Будучи водним знаком, поряд із Рибами та Раком, Скорпіон пов’язаний із чуттєвим боком життя. Він співчутливий і турботливий, але схильний до страждань, болю і самотності. Однак, на відміну від Риб і Рака, він більш жорсткий в екстремальних ситуаціях.

Скорпіон іде туди, куди інші просто не можуть дістатися. Він відчуває людей і знає “брудну” правду, яку багато хто намагається приховати. Інстинктивно він приймає темний бік кожного, тому що розуміє, що це невід’ємна частина людської натури.

Скорпіон завжди знайде спосіб зберегти свої секрети, але після того, як він вибере вас, у вас не залишиться своїх. Він завжди примудриться з’ясувати все, тому приховати що-небудь від цього знака Зодіаку не вийде. Спроба обдурити його неможлива.

Люди під цим знаком Зодіаку часто працюють у сфері охорони здоров’я, включно з консультуванням і психологічною терапією, тому що вміють пізнавати глибину людської особистості. Вони найкращі психологи.

Коли справа доходить до стосунків, участь у них Скорпіона змінить ваші уявлення про себе назавжди. Зв’язок, який ви встановите з ним, зробить вас більш свідомим. Він також допоможе вам глибше дивитися на речі.

Будучи об’єктом його пристрасті, ви відчуватимете на собі його контроль, ревнощі та власницькі замашки. Але, з іншого боку, Скорпіон емоційно прив’язаний і відданий партнеру. Він має здатність розуміти людей, яких любить, на найглибшому рівні.

Скорпіон – самотній знак, який жадає близького зв’язку. Він може бути недовірливим і дискримінаційним, тому що бачить те, чого не бачать інші. Зрештою, він дозволить небагатьом обраним увійти в його світ.

Оригінал