Складні знаки Зодіаку з важким характером

З цими чотирма знаками зодіаку дуже непросто. Вони бунтівники за своєю натурою і люблять непокору – така вже особливість їхньої особистості. Звісно, у всіх нас часом бувають проблеми і з владою, і з дотриманням правил, але ці знаки терпіти не можуть, коли їм дають накази та цінні вказівки, а тому одразу ж повстають. Вони від народження складні (а іноді й неможливі) люди.

Овен

Овен занадто впертий, щоб до когось прислухатися. Він вважатиме за краще зробити все по-своєму (навіть якщо він розуміє, що це неправильно), ніж керуватися чужими порадами. Це може призвести до набагато більших проблем пізніше, але така натура типового Овна.

Він дуже імпульсивний, що частіше йому шкодить, ніж приносить користь. Емоційність плюс упертість – і в результаті він творить, що хоче, причому іноді на зло комусь. Овен здатний чинити нерозважливо і необачно, свідомо не слухаючи інших людей.

Близнюки

Дволикі Близнюки з подвійною особистістю вельми суперечливі. Їхній настрій, думка і плани змінюються щохвилини, залежно від того, який із двох Близнюків бере гору. В одну мить вони милі, добрі й привітні, а в іншу мить у них немов прокидається внутрішній демон, і Близнюки стають нестерпними, грубими й жорсткими. Від любові до ненависті, від компліментів до образ, від товариськості до замкнутості – саме так здатні поводитися Близнюки, зводячи цим з розуму оточуючих.

Козоріг

Козоріг – людина твердолоба. Можна тільки поспівчувати тому, хто намагається розповісти Козорогу, що йому робити чи куди рухатися, бо щойно цей знак ухвалив для себе рішення, ніщо і ніхто не зможе змусити Козорога змінити його.

Він завжди був тією людиною, яка дотримувалася своїх переконань і вперто стояла на своєму, навіть у власних помилках. Козоріг не слухає нікого, крім себе, а якщо на нього тиснути, то він може впасти в тихий сказ і вивести вас з рівноваги своїм отруйним бурчанням.

Водолій

Водолій ніколи не кланяється можновладцям. У нього імідж бунтаря і бунтівника, а тому люди вважають за краще не мати з ним справи, щоб не вплутатися в неприємності. Найгірше те, що его Водолія набагато більше, ніж він це визнає за собою, а це означає, що навіть якщо його спіткала невдача, він нізащо не попросить про допомогу.

Крім того, Водолій може бути часом суперечливим. Він постійно підкреслює, що завжди відкритий для нових знань і нової інформації, але водночас вважає, що сам знає більше за всіх і краще за всіх, і гордовито повчає оточення.

Оригінал