Що говорять чоловіки різних знаків Зодіаку, коли зраджують Вам

На жаль, коли мова заходить про вірність, у вас немає жодних гарантій! Ви можете бути абсолютно впевнені, що ваш партнер не здатний на обман, а потім він робить або говорить щось, що переконує вас у зворотному! У такий момент ви відчуваєте, як навколо вас руйнуються стіни!

Чи здатен він брехати, дивлячись вам прямо в очі? Якщо вам коли-небудь зраджували, ви робитимете все можливе, щоб уникнути цього надалі. Така зрада партнера здатна похитнути фундамент будь-яких стосунків, попутно опустивши нижче плінтуса вашу самооцінку.

Для більшості жінок емоційна зрада не менш важлива, ніж сам фізичний акт. Коли ваш “пупсик” починає ділитися з іншою жінкою своїми емоціями і переживаннями, це завдає нестерпного болю! Інтим – це не просто близькість тіл, а й з’єднання сердець!

Коли жінка підозрює, що чоловік її обманює, вона починає звертати увагу на знаки і підказки, а також аналізує те, що він їй говорить. Ми дійсно сподіваємося знайти хоч якісь докази, щоб підтвердити або повністю спростувати свої підозри. І астрологія може допомогти нам у цьому!

Астрологи знають, що деякі знаки Зодіаку більш схильні до зрад, ніж інші. Але це зовсім не означає, що всі люди цього знака будуть обманювати! Хоча ніщо не може повністю захистити ваші стосунки від зради й обману, зірки допоможуть вам вчасно розгледіти тривожні сигнали, які вказують на готовність вашого чоловіка до зради. Крім того, такі ознаки обману допоможуть вам підготуватися до емоційної травми, якщо ваш партнер все ж встиг обдурити вас.

Ось улюблені фрази чоловіків різних знаків Зодіаку, які вони вимовляють до того, як зрадити вам:

Овен – “Ти недостатньо хороша для мене!”

Якщо Овен наважується на зраду, то це відбувається тому, що він хоче стосунків, які хвилюють більше. Цей знак постійно перебуває в пошуку пригод, і якщо ви не здатні йти нога в ногу з ним, він вирушить кудись іще.

Якщо одного разу виявилося, що ви абсолютно все робите неправильно, до того ж ви й гадки не маєте, де він пропадав весь вечір, то, найімовірніше, він намагається змусити себе повірити, що ви просто йому не підходите! Оскільки чоловік-Овен трохи емоційно тупуватий, вам може бути дійсно боляче, коли він спокійно зізнається, що зраджує вам, але це ваша проблема!

Телець – “Я закохався в іншу!”

Тельці – дуже віддані люди, тому підуть на зраду тільки в тому разі, якщо справді закохаються в іншу жінку. Цей чоловік не прихильник випадкових зв’язків і є всі шанси, що він одружиться з жінкою, з якою зрадив вас. Якщо Телець обманює вас, це означає, що ваші стосунки, найімовірніше, вже закінчені.

Близнюки – “Гей, не чіпай мій телефон і комп’ютер!”

Оскільки Близнюкам необхідна постійна інтелектуальна стимуляція, вони більш схильні обманювати емоційно, ніж фізично. Однак вони не хочуть, щоб їхній емоційний обман був виявлений, тому їхні профілі в соціальних мережах, електронна пошта і чати будуть повністю закриті від вас. І навіть не намагайтеся дізнатися паролі: вони нізащо не допустять, щоб у вас був доступ до їхніх таємних світів!

Рак – “Вона просто друг!”

Ці чоловіки не є природженими обманщиками, тому зрада не дається їм легко. Але якщо чутливий Рак не знайде любові у своєму домі, він шукатиме її в іншому місці. Згадайте про те, що ваші з ним стосунки теж починалися з дружби – це дуже властиво Ракам!

Лев – “Чорт, я знайшов у себе сиве волосся!”

Леви не схильні до частих зрад – кому потрібні всі ці драми?! Але вони абсолютно не переносять думок про старіння. Криза середнього віку цілком може штовхнути їх на зраду з молодшою версією своєї партнерки. Він безумовно все ще кохає тебе, просто він боїться стати “пенсіонером на заслуженому відпочинку”!

Діва – “Я ніколи не бачив цю жінку раніше!”

Чоловік-Діва поводиться стримано і загадково, навіть коли не думає про зраду, і стає ще більш таємничим, коли обманює вас. Тому розпізнати обман Діви дуже складно, і, найімовірніше, все закінчиться раніше, ніж хтось дізнається правду.

Терези – “Я ніколи не піду від тебе!”

Терези – неперевершені обманщики! Вони настільки добре вміють брехати, що здатні одночасно підтримувати стосунки з кількома жінками. Терези поважають тенета шлюбу і навряд чи захочуть отримати розлучення, тому просто спробують зачаїтися, коли дружина почне щось підозрювати. І навряд чи справа закінчиться однією зрадою – вони серійні обманщики!

Скорпіон – “Я хочу розлучитися!”

Скорпіони ніколи не зраджують партнерку, що просто дивовижно, оскільки вони неймовірно пристрасні і влюбливі. Вони занадто серйозно ставляться до кохання і шлюбу, тому зрада на їхню думку просто безглузда. Якщо партнерка більше не збуджує їх фізично або інтелектуально, вони просто закінчать ці стосунки, перш ніж рухатимуться далі.

Стрілець – “Це нічого не означає!”

Змусити Стрільця піти на зраду вперше дійсно важко, але потім вони входять у смак! Зрада для чоловіка-Стрільця – просто гра! Нова людина? Стрілець абсолютно не здатний чинити опір новому досвіду. Головна проблема полягає в тому, що вони навіть не вважають, що зрада – це погано!

Козоріг – “Чому ти так засмучена? Ти ж знаєш, як сильно я тебе люблю!”

Козороги вкрай рідко обманюють, але якщо вже зважилися на зраду, то обов’язково будуть раціоналізувати її. Козороги не вважають зрадою, якщо беруть те, на що вони заслужили: чи то просування в кар’єрі, чи то захоплення, якого вони не отримували вдома.

Водолій – “Я не розумів, що роблю!”

Водолії набагато більш схильні до емоційної зради, ніж до фізичної. Вони настільки оригінальні й допитливі, що дійсно можуть бути емоційно захоплені й навіть не підозрювати про це. У якийсь момент їм просто потрібно припинити посилати всі ці кокетливі тексти, перш ніж це призведе до чогось, чого вони не хочуть!

Риби – “Мені снилося, що я займаюся сексом з інопланетянкою!”

Риби вирізняються великою уявою, але іноді навіть їхньої фантазії не вистачає, щоб зберегти в шлюбі пристрасть. Завдяки своєму гострому інтелекту, вони можуть обманювати дуже складними способами: від вибору унікальних місць для побачень до детально опрацьованого алібі. Іноді вони навіть можуть сповідатися вам у своїх гріхах, але це буде зроблено настільки творчо, що ви навіть не усвідомлюєте факту зради!

Оригінал