Гороскоп на 17 квітня

Овен ♈

Люди, народжені під Вашим знаком, часто здаються непереможними. Зв’язуватися з такими – собі дорожче. Але всі ми знаємо, що залучити людини на свою сторону простіше через серце, а не через логіку. Візьміть цю сентенцію на озброєння сьогодні.

Телець ♉

Вам хочеться мати більше варіантів вибору, але стрес, який принесе з собою необхідність вибирати, Вас зовсім не приваблює. Чи варто триматися знайомого зла заради легшого життя? Навіть якщо здається, що так, зміни неминучі. Зараз саме час взятися за вивчення нових горизонтів.

Близнюки ♊

Піти в супермаркет і скупити там весь туалетний папір до останнього рулону? Минулого року декому це здавалося нормальним. Але якщо не трапиться нічого неймовірного, навіть торішнього запасу Вам вистачить до 2025 року! У переносному сенсі надмірність в тій чи іншій області – не зовсім те, що Вам потрібно. Не варто перенапружуватися; зачекайте результатів уже докладених зусиль.

Рак ♋

“З ким поведешся, від того й наберешся”. “Успіх заразливий”. Ми часто чуємо подібне. Але якщо виключити зі свого життя всіх, хто коли-небудь стикався з невдачею, ми залишимося на самоті. “Невдахи” теж багато чому можуть навчити. Не відштовхуйте їх.

Лев ♌

Ви вірите своїм інстинктам? Так, якщо вони кричать про щось досить голосно, і зараз їх гучність буде викручена до ідеального рівня. Якщо внутрішній голос пропонує певний курс дій, прислухайтеся. Це – відповідь на Ваше питання.

Діва ♍

Зараз важливо розуміти, які межі Ваших можливостей. І ні, тут нема чому засмучуватися. Ви занадто багато вимагаєте від себе в ситуації, де ще нічого не ясно до кінця, тим часом як продумані кроки допомогли б розвідати територію. Нікуди не поспішайте, і все буде добре.

Терези ♎

Вам зараз слід тримати в вузді емоції і себе, тому що через розчарування Ви можете пропустити щось важливе. Жага контролю в інших сферах може обернутися упертістю, про яку Ви потім пошкодуєте, а ось емоційна стриманість – це те, що доктор прописав. Дивіться на речі ширше.

Скорпіон ♏

Послаблення в певній сфері швидше насторожить Вас, ніж потішить. Ви так звикли до тиску, що без нього стало якось навіть незручно. Але насправді це Ваш шанс пожити в більш спокійній і невимушеній обстановці. Ніякого підступу тут немає.

Стрілець ♐

Сприймайте нові варіанти в тій чи іншій області як живих, розумних істот, які дуже постаралися, щоб Вам здатися. Їхня поява – не випадковість. Кожна можливість принесла Вам свій власний дар – і знає, що в кінцевому підсумку Ви будете вибирати серцем. Вам просто потрібно вірити, що Ви не помилитеся.

Козоріг ♑

Невелика зміна в курсі звичної рутини стане бажаним полегшенням. Ви так багато сил віддаєте нудній і важкій роботі, що їх не залишається, щоб ініціювати такі потрібні зміни. Але зараз випадкова невелика зміна матиме далекосяжні наслідки. Вам навіть не доведеться докладати значних зусиль.

Водолій ♒

В кожній людині є маленький перемикач – з Режиму Голови в Режим Серця і назад. Серединного положення, здається, немає зовсім. Режим Голови включає логіку, Режим Серця – співчуття, доброту, чуйність. Прийдешні події зажадають від Вас швидкого і вчасного перемикання з одного режиму в інший.

Риби ♓

Ми всі знаємо, що часом краще – дійсно ворог хорошого. Частина Вашого життя, яка була забута, раптово повернеться з небуття, що може позначитися на Вашому робочому навантаженні і колі обов’язків. Застій зміниться активними діями, але хіба не цього Ви так чекали?