Чим ви кращі за інших згідно з вашим знаком Зодіаку

Усі люди мають риси характеру, які викликають захоплення. А чи знаєте, що це залежить від того, під якою зіркою ви народилися? Отже, що кажуть зірки про те, чим ми можемо блиснути і виділитися?

Овен

Ви просто обожнюєте подорожі. Ніхто краще за Овна не зможе спланувати поїздку – щоб було і захопливо, і економно, і так – як ні в кого! Якщо ви задумали похід на Еверест – можна сміливо приєднуватись: буде весело та захопливо.

На додаток до всього ви вмієте розфарбувати сірий і дощовий день. Представники цього знаку готові до пригод у будь-яку погоду та будь-який час доби. Тому з ними вже точно не засумуєш.

Телець

Здається, вас не може вивести із себе нічим. Телець готовий до будь-якого повороту і навіть не дивується, коли все йде не так, як усі розраховували. Він просто робить свою роботу: спокійно, без паніки та істерик.

Вас не дратує рутина, навпаки – вносить у життя стабільність та почуття контролю. Ось чому завжди готові до будь-якої кризи. Потихеньку ви впораєтеся з усім. Саме до Тельця завжди біжать за порадами друзі. Він заспокоїть, розкладе все по поличках і пояснить, що проблеми для того й існують, щоб їх вирішувати. Головне – не метушитися.

Ви вмієте поводитися з грошима та ще й можете навчити цьому інших людей. Навіть за мінімальних доходів Телець завжди має за душею відкладене на «чорний день».

Близнюки

Близнюки настільки чудові та чарівні, що людей тягне до них, як магнітом. Вони привабливі, дуже освічені та розумні, дотепні. Не помітити вас або забути просто неможливо. З вами всі хочуть дружити та спілкуватися. А як же по іншому? Адже ви належите до тієї породи людей, яких якщо зустрінеш один раз – запам’ятаєш на все життя. І ще один «бонус»: ви вмієте чудово проводити час, тому є знахідкою для будь-якої компанії.

Рак

Ваша доброта просто збиває з ніг. Рак має дуже добре серце, де знайдеться місце абсолютно для кожного. Коли вам важко, погано, коли розгублені – народжені під цим знаком завжди підтримають та допоможуть. Рак не обтяжується тим, що найчастіше виступає у ролі «жилетки», в яку всі приходять поплакатися. Навпаки, він як добрий Лікар Айболіт обожнює всіх лікувати, і дуже радіє, коли вдається комусь допомогти.

Лев

Лев – це справжня зірка. Де б не з’явилися, що б не робили – вся увага буде прикута до вас. Ви до цього давно звикли і не уявляєте, що може бути інакше.

Ви дуже креативні, просто фонтануєте ідеями, причому – в різних областях. Ну і чого вам не позичати – це віри в себе. Тому Лев мотивує і веде за собою інших. Як правило, під таким “зоряним” керівництвом завжди все виходить на “відмінно”. Тож ваша велич – це ще й гарантія успіху.

Діва

Діва ніколи не здається і не сходить із наміченого шляху. Нехай хоч каміння з неба – народжені під цим знаком будуть йти вперед.

Ваша наполегливість викликає захоплення. Мало хто знає, що ви просто не можете робити інакше. Адже народжені для важких завдань, які треба вирішувати. І ніхто не зробить цього краще, ніж Діва, яка йтиме до кінця – до перемоги. Як би вам не було важко, ви ніколи не зламаєтеся. Це, звичайно, викликає повагу та захоплення оточуючих.

Терези

Ви знайомі буквально з усіма у вашому місті: починаючи від баристи із сусіднього кафе та закінчуючи мером. Ось люблять вас – і все тут! Народжених під цим знаком запрошують у різні компанії, щоб насолодитися їхнім суспільством. Людям легко і радісно поруч із Терезами: вони вміють слухати, підтримати розмову на будь-яку тему. Ви вмієте завоювати прихильність до себе, і оточуючі вам довіряють. Мало того: вони відчувають, що їх люблять і розуміють. Це просто чарівний дар!

Скорпіон

Якщо Скорпіон щось хоче, він це отримає. І неважливо, що йому доведеться зробити заради цього. Він готовий важко й роками працювати, але все одно доб’ється свого. Ну а якщо йому сподобалася дівчина, про яку інші навіть мріяти не сміють, повірте вже – Скорпіон її завоює. Вона не має єдиного шансу не закохатися в нього.

Скорпіони мають неймовірну харизму, тому люди можуть годинами слухати їх. Про успіх у протилежної статі навіть можна не згадувати: не закохатися в них неможливо. І найголовніше – вони дуже наполегливі!

Стрілець

У вас просто вроджений дар – розважати та смішити людей. Ваші веселі історії ніколи не закінчуються. Річ у тому, що народжені під цим знаком вміють помічати незвичайне і смішне у звичайнісінькому і нічим не примітному.

Вам завжди раді у будь-якій компанії. Вас слухають, вами та вашими історіями будуть захоплюються, вас по-справжньому люблять. До речі, Стрілець не лише любить, а й уміє спілкуватися з іншими. Тому він має дуже багато друзів, і вони дуже різні.

Козоріг

Народжені під цим знаком, мабуть, найтерплячіші люди на Землі. Навіть якщо вони і виглядають суворими чи сумними, вони вміють підтримати позитивний настрій у лихоліття. Козороги реалісти, але не фаталісти. Вони завжди заспокоять і підбадьорять.

Ще одна риса, якою всі захоплюються: народжені під цим знаком продовжують йти вперед, навіть коли всі відступають і здаються. Саме ця особливість характеру часто допомагає Козорогу досягати вершин. Ваш девіз: “Було б бажання, а способи знайдуться”.

Водолій

Ви вмієте мріяти та сповнені ідей, які можуть змінити світ! Нудне та одноманітне життя – не для вас. Водолію важливо залишити після себе спадщину, принести користь людям.

Народжені під цим знаком ніколи не погодяться на посереднє життя – вони прийшли у цей світ, щоб зробити його кращим. Також Водолій не терпить несправедливості і ніколи не промовчить, коли когось принижують чи кривдять. Дуже багатьом людям не вистачає сміливості для цього. Зате вам її не позичати!

Риби

Ви вмієте поєднувати навколо себе людей і чудово проводити час. Народжені під цим знаком легко заводять нові знайомства, дуже люблять спілкуватися і дізнаватися про щось нове від інших. Серед ваших знайомих – люди з різних верств суспільства, і ви однаково легко спілкуєтеся з усіма. «Як риба у воді» – ось як ви почуваєтеся в будь-якій компанії. І це не може не викликати захоплення!

Оригінал