Що робить знаки Зодіаку щасливими

Щасливими нас роблять різні речі, але вподобання не в останню чергу зумовлені нашим знаком Зодіаку. Декому приносить задоволення робота, а хтось любить те, що іншим абсолютно чуже.

Астрологи склали список того, що подобається знакам Зодіаку настільки, що робить їх щасливими. Життєві помилки, які заважають стати щасливими, мають відходити на другий план. Пам’ятайте про те, що щастя народжується просто зараз. Те, що було, вже минуло, а вам необхідно вміти дивитися в майбутнє. Минуле тільки погіршує і без того важкі ситуації.

Овен

Овнів робить щасливими тотальна свобода. Цих людей найбільше на світі бісить, коли хтось їм вказує, коли потрібно вставати на роботу о 5 ранку, коли вони зобов’язані чимось комусь. Вони вирішують свої проблеми просто — обирають такий вид діяльності, який дає їм деякі поблажки.

Працюють ці люди не менше, ніж інші, але вся суть полягає в їхньому вільному графіку. Коли Овни працюють, як роботи, в них накопичується злість і негатив, а озлоблені Овни страшніші за ядерну війну і кінець світу. Ці люди краще будуть вільними і щасливими, а не багатими і владними, але без вільного часу і на побігеньках у боса.

Телець

Тельцям найбільше щастя в цьому житті приносить почуття переваги над іншими людьми, а особливо над друзями і колегами. Тельцям подобається, коли їхня машина дорожча, будинок більший, фігура краща, друга половинка красивіша. Ці люди не бачать сенсу в житті, якщо все так, як в інших.

Нехай не в усьому, але в чомусь їм просто необхідно бути кращими. Це породжує в них почуття, що вони найуспішніші та найпопулярніші. Вони хочуть відчувати, що ними захоплюються. Така їхня натура, мета і сенс життя. Їм просто необхідно бути на висоті. Хоч у чомусь.

Близнюки

Близнюки щасливі майже весь час. Це ті люди, які вміють шукати плюси в дрібницях. Саме Близнюки кажуть: “Що не відбувається, все на краще”. Можливо, саме Близнюки і придумали цю приказку. Коротко кажучи, Близнюкам для повного щастя достатньо відсутності проблем як таких. Решту вони зроблять самі.

Ще Близнюків тішить, коли вранці не треба рано вставати і кудись іти. Вони обожнюють вихідні дні, але не тому що втомилися від роботи, а тому що дуже люблять зміну обстановки. На роботі вони майже ніколи не втомлюються, бо обирають таку роботу, яка їм подобається. Ці люди позитивні. Дуже.

Рак

Раків радує, коли поруч із ними їхні близькі та рідні. Раки потребують перемог любовних і фінансових. Вони люблять, коли все йде своєю чергою. У принципі, Раки щасливі майже завжди, хоч і не показують цього. Вони просто дуже сильно зациклені на справах. Представникам цього сузір’я не потрібно, щоб ними захоплювалися – у них немає мети стати суперзірками.

Вони сильні духом, тому щастя для них створюється поступово і майже ніколи не втрачається. Лише коли погано близькій людині, вони можуть дати собі привід посумувати і попереживати. В іншому ж їм просто немає рівних у плані стійкості. Щастя для Рака – не результат, а сам процес.

Лев

Леви – це найщасливіші люди у світі, якщо вони багаті й владні. Можна і без влади – просто побільше грошей. Звичайно, гроші здатні ощасливити 99.9% населення Землі, але Левів вони просто окриляють. Леви хочуть бути найбагатшими людьми на світі, а ось досягти цього їм важкувато, тому що вони витрачають майже завжди більше, ніж можуть заробити. Вони люблять витрачати гроші, а не заробляти їх, тому для цього знака Зодіаку щастя ефемерне і постійно то приходить, то йде. Так жити дуже важко, але що поробиш.

Діва

Діви щасливі, коли в них немає жодних проблем. У сучасному світі важко домогтися цього, тож Діви постійно в стресі. Їм потрібна стабільність, а також гарантії. Вони не будуть щасливі з коханою людиною, якщо сумніваються в ній. Вони не будуть щасливі, якщо не встигнуть перед сном зробити всі свої справи.

Діва постійно сумнівається, постійно шукає підводне каміння, тому щасливою стає час від часу. Це схоже на просвітлення. Ось Діва йде на роботу і тут – бац! – “Ех, а в мене ж усе добре в житті”, – думає Діва, а потім зітхає і розуміє: “Я ж щаслива людина, чорт забирай”.

Терези

Терези щасливі, якщо в них є улюблене хобі і необмежений час для нього. Ще Терези щасливі, коли в них усе під контролем, а проблеми вирішуються швидко. Вони ненавидять хаос, якщо цей хаос несподіваний і застає їх зненацька. Терези хочуть, щоб усі їх любили, щоб усе було в гармонії. Це сімейні люди, які бажають, щоб їхня сім’я процвітала і була успішною в усьому. Запити не з маленьких, тому Терези або найщасливіші у світі, або постійно знаходять проблеми і вади в навколишньому світі.

Скорпіон

Щастя для Скорпіонів – це щось вельми незвичайне і неординарне. Вони не перфекціоністи, але обожнюють порядок. Вони люблять дотримуватися чіткого розкладу в житті. Щоб назвати себе щасливими, їм потрібна улюблена робота і постійна зайнятість. Вони часто люблять бути наодинці з самими собою, тому й робота їм потрібна така, щоб ніхто їх не відволікав від процесу. Щасливий Скорпіон – самостійний Скорпіон.

Стрілець

Стрільці люблять динаміку і свободу в усьому. Це горді люди, тому вони ненавидять звітувати перед кимось. Вони щасливі, коли самі по собі, коли кохана людина не стримує їх нічим. Ще їм потрібна зміна обстановки набагато частіше, ніж іншим, тому що Стрільці швидко втомлюються від рутини. Вони обожнюють пригоди і отримують задоволення просто від того, що живуть. Вони дуже люблять життя, тому по праву вважаються щасливими людьми.

Козоріг

Козороги щасливі, коли все йде так, як вони хочуть. Їм потрібно, щоб життя йшло за планом, розробленим ними заздалегідь. Козороги ненавидять, коли все йде шкереберть через людський фактор. Це сильно вибиває їх із колії, тому що справжнє щастя для них – рутина в хорошому сенсі цього слова. Стихія Землі діє на Козорогів так, що вони не прагнуть до підкорення висот – їхнє щастя просте до остраху. Їм потрібно, щоб ніхто їх не чіпав і не нав’язував свої ідеї.

Водолій

Водолії щасливі, коли у них є можливість вибратися за місто. Вони люблять екстрим, подорожі, походи, пікніки, активний відпочинок і спорт. На буднях їм потрібні перемоги в бізнесі, а на вихідних – емоційний струс. Тільки в такому режимі вони будуть по-справжньому щасливими. Найчастіше буває так, що Водоліям просто нічого не потрібно, тому представників цього знака можна назвати найщасливішими людьми.

Риби

Розгадати загадку щастя Риб дуже важко, тому що вони досить потайливі. Вони обожнюють, коли в них багато грошей і свободи, але працювати заради цього не потрібно. Коли все дістається їм просто так, тоді вони по-справжньому люблять життя. Якщо потрібно багато працювати, то Риби не зможуть стати щасливими за визначенням, тому що, на їхню думку, життя має бути задоволенням, а не перебуванням в офісі. Риби часто займаються мистецтвом, щоб звільнити себе від тягот робочих буднів.

Позитивне мислення – це правильний вибір для тих, хто хоче завжди бути щасливим. Річ у тім, що позитивні думки завжди роблять нас більш щасливими, адже спрацьовує закон тяжіння. Частіше уявляйте себе щасливими, тоді так і буде завжди.

Оригінал