Гороскоп на 22 вересня

Овен ♈

Ваші розум і почуття перебувають у розладі. Щось здавалося непорушним, але зараз виявиться, що хаосу та непередбачуваності в цій історії хоч греблю гати. Не варто жорстко триматися раніше обраної стратегії, яку розробило ваше раціо; краще довіртеся інтуїції. Вона поведе Вас правильним шляхом.

Телець ♉

Ви можете багато дізнатися про себе, звернувшись до свого коріння. Навіть якщо занурюватися в історію немає бажання, деякі думки та поради старших можуть виявитися дуже доречними. Щоб змінити майбутнє, загляньте у минуле. Там Ви знайдете чимало прикладів, що надихають.

Близнюки ♊

Сьогодні особливо корисною виявиться Ваша здатність тримати себе в руках, поки всі навколо божеволіють. Ваша непохитність дуже допоможе людям. Але навіть ті, хто здається іншим острівцем стабільності, іноді хочуть поплакатися комусь у жилетку. Марс у Вашому знаку закликає Вас до твердості, незалежності, самодостатності. Але все ж таки не забувайте і про цінність щирості.

Рак ♋

Якщо комусь хочеться, щоб Ви його вислухали і поспівчували, він намагатиметься усамітнитися з Вами. Усім нам часом потрібний хтось, хто зрозуміє більше, ніж ми сказали словами! Намагайтеся знайти час для ближнього, навіть якщо часу немає. Це буде дуже цікава розмова.

Лев ♌

Відреагувавши на ситуацію надто емоційно, будьте готові повернутися назад і виявити більше стриманості. Легко давати волю емоціям, особливо коли Марс та Місяць у Вашому знаку утворюють гримучу суміш, але не можна дозволяти їм зіпсувати Ваші плани. Якщо навколишній хаос викликає стрес, вважайте, що це натяк: треба сповільнитись і не погіршувати ситуацію.

Діва ♍

Сьогодні Ви витаєте в хмарах. У цьому немає нічого поганого, але важливі контракти у такому стані краще не підписувати. Дещо ескапізму нічим не зашкодить, але оскільки на Ваш знак впливає оманливий Нептун, світ райдужних поні може виявитися не менш проблемним, ніж реальність. Дуже важливо прагнути набути балансу.

Терези ♎

Сьогодні у Вас може виникнути бажання поділитися з оточуючими своїми думками особливо щедро. Але навряд чи це добрий спосіб завоювати друзів! Якщо чиїсь слова чи дії викликають у Вас сильне бажання висловитись, краще утримайтеся. Зберігайте холоднокровність – це буде набагато ефективніше.

Скорпіон ♏

Якщо Ви давно не контактували з кимось, зміни, що трапилися з цією людиною, можуть Вас шокувати! Але людина явно стала щасливішою – і в неї є чому повчитися. Та ж стратегія у застосуванні до Вашого життя може змінити його на краще.

Стрілець ♐

Як кажуть, курчат восени рахують. (Але зараз саме осінь!) Іншими словами, краще ще трохи попрацювати над втіленням плану в життя і лише потім починати сподіватися на певний результат. Зараз Вам варто зробити ставку на віру та терпіння.

Козоріг ♑

У всіх у списку справ на день зустрічаються заняття, яких вони б із задоволенням уникли. Ось що хочеться відкласти на завтра! Але якщо цей метод вже не працює, настав час засукати рукави і розібратися. Інакше незроблена справа маячить на горизонті вічно!

Водолій ♒

Дехто відчутно тисне на Вас, вимагаючи підписатись під чимось або показати максимум підтримки якомусь плану. Але ця людина явно недооцінила Вашу здатність оцінювати ситуацію загалом. І навіть якщо його ідеї не такі вже неправильні, Ваш особливий сорт реалізму виявиться тут дуже доречним.

Риби ♓

Ви можете бути не готові скористатися якимось шансом. Але шанс, здається, не має наміру упускати Вас. Вважайте, що просто не встигли на автобус у потрібному напрямку – і це всього лише означає, що потрібно почекати наступний.