Гороскоп на 6 березня

Овен ♈

Вам пора вирішити, що краще отримувати задоволення від життя, ніж робити все за правилами. Відокремити зобов’язання від приємних занять і компаній більш ніж можливо. Сьогодні спілкування з людьми отримує “зелене світло” від зірок. Протягом наступного місяця зірки отримають першочергове значення; починайте наводити мости вже зараз.

Телець ♉

Чесно оцінивши, що для Вас важливо і хто, Ви відчуєте прилив мотивації. Ви придумаєте, як урізноманітнити нудні заняття, зробити їх цікавими. Навіть якщо це не змінить ситуацію, яка здається висіченим у камені, погляд на неї крізь більш позитивну призму може підняти Вам настрій.

Близнюки ♊

Зараз важливо нагадувати людям, що Ви думаєте про них. Запитайте, як у них справи. Дізнайтеся, чи не потрібна увага і турбота. А краще за все – постарайтеся самі відгадати, кому зараз треба трохи Вашої любові і тепла.

Рак ♋

Ваша голова повниться думками про все нестабільне у Вашому житті. Чи такі вони безпідставні? Світила говорять про те, що багато таких думок більш ніж обґрунтовані. Але є певні межі, в яких можна отримати впевненість і комфорт. Краще зосередитися на змінах, які Ви можете контролювати і які можуть змінити Ваше життя на краще.

Лев ♌

Якщо Ви давно чекаєте нагоди поділитися з кимось своїми думками і почуттями, то час настав. Марс додасть Вам сміливості і красномовства, а Венера – чуйність і розуміння ближнього. Докладіть всі зусилля до того, щоб залишатися спокійними і ввічливими.

Діва ♍

Вас відвідують ідеї, які просто гріх залишати тільки в голові. Не бійтеся хаосу і зайвої відповідальності, які вони можуть принести. Починаючи відсьогодні і до середини квітня зірки сприяють змінам, які потрясають основи звичного. Вперед!

Терези ♎

Одна голова – добре, а дві – краще, але доносити цю думку до оточуючих доведеться Вам. Вам потрібно спрямовувати зусилля в певне річище, полегшити комунікацію на шляху досягнення спільної мети. Саме Ви допоможете перестати розпорошувати зусилля. Вітайте зміни; вони будуть на краще.

Скорпіон ♏

Ви дуже добре знає, як саме повинно робитися те і це. Нехай інші тримаються за звичний і комфортний – а Ви завжди готові підказати новий спосіб. Важливо пропонувати свої ідеї тим людям, які дійсно можуть оцінити Ваше бачення, а ще – пам’ятати, що Ви не пуп землі.

Стрілець ♐

Ви опинитеся в незвичайній ситуації в тому, що стосується думок і комунікації. З одного боку, Марс вдихне пристрасну енергію у Ваші слова і думки. З іншого – м’яка, чуйна Венера пом’якшить його полум’яну енергію. У наступні тижні у Вас можуть траплятися сильні перепади настрою, але важливо тримати себе в руках.

Козоріг ♑

Інші люди дуже виграють від легкості і гумору, які Ви принесете в їхнє життя. Та й самі Ви в образі не залишитеся! Особливо приємно людям буде побачити, що Ви не ставитесь до обов’язків надміру серйозно. А ще сьогодні хороший день, щоб відкрити світові якийсь секретний творчий проєкт!

Водолій ♒

Найбільше Вас будуть відволікати розмови з іншими. Доведеться дуже постаратися, щоб відрізнити правду від брехні, чуток тощо. Зосередьтеся на тих людях, які намагаються повідомити Вам щось нове і цікаве. Вибираючи співрозмовників, покладайтеся на інтуїцію – вона не підведе.

Риби ♓

Починаючи відсьогодні і в майбутні тижні Ви будете відчувати все більш сильне бажання дистанціюватися. Але похмурі і гіркі думки важливо врівноважувати творчістю і бажанням зводити мости, а не стіни. Ясно одне: якщо останнім часом Вам бракує сил, Ви зможете відновити їх, якщо побудете наодинці з собою.