Гороскоп на 25 серпня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні Ви матимете справу з невпевненими в собі людьми, що може виявитися вельми виснажливим і виснажливим для Вас. Але, врешті-решт, приділити час і докласти зусиль, щоб ці закомплексовані люди відчули себе корисними і впевненими в собі, буде набагато простіше, ніж миритися з їхнім депресивним станом і нав’язливими ідеями. Час від часу всі бувають вразливими, включно з Вами. Постарайтеся пам’ятати про це, коли будете робити десятий комплімент за день.

Телець ♉

Хтось у Вашому колі спілкування або колективі на роботі вважає, що заслуговує на щось, що є у Вас, – але він забуває про те, скільки праці та сил Ви вклали, щоб заробити це. Якщо його бурчання і ниття починає діяти Вам на нерви, мабуть, сьогодні настав той день, коли настав час зробити йому догану. Вам варто серйозно поставитися до його заздрощів. Доти, доки Ви не займетеся розв’язанням цієї проблеми, вона лише зростатиме і ставатиме все більшою і більшою перешкодою між вами двома.

Близнюки ♊

Що б Ви не відчували – це Ваші емоції, тому не намагайтеся сховати їх. Якщо інші люди відчувають дискомфорт від Вашої злості, щастя чи будь-якої іншої емоції, яку Ви відчуваєте, це лише їхні проблеми. Ви не робот, то чому Ви маєте себе так поводити? Тримайтеся подалі від людей, які вважають, що приховуючи свої справжні почуття, стають кращими та сильнішими. Не усвідомлювати свої почуття може стати доволі шкідливою звичкою – такою, що стримуватиме Вас від щирих взаємин з іншими людьми.

Рак ♋

Ви досить розумні, щоб проявляти обережність у робочих справах, але наскільки Ви були обачні в романтичних стосунках? Минулий біль міг бути спричинений безтурботною щедрістю, тому якщо Ви хочете уникнути страждань у майбутньому, Вам варто пригальмувати. Нова людина – це дуже захопливо, але до чого поспіх? Вона зацікавлена і вона нікуди не дінеться доти, доки Ви її не проженете. Не варто давати їй зелене світло, тоді як жовте буде набагато доречнішим (на даний момент).

Лев ♌

Як це не парадоксально, але зазвичай велике его роздуте до таких величезних розмірів лише через те, що хтось ховає за ним свою беззахисність і вразливість. Не забувайте про це, коли сьогодні Ви зустрінете якогось самовдоволеного хвалька. Всіма своїми гучними словами він, можливо, зможе поставити в незручне становище інших людей, але тільки не Вас. Ви знаєте, в чому насправді причина. Поставтеся до нього з добротою і співчуттям, замість того, щоб кидати виклик його поведінці. Проявивши розуміння до його невпевненості, Ви зможете домогтися більшого.

Діва ♍

Ви не можете аналізувати те, чого не бачили, тому якщо Ви сильно переживаєте через якусь таємничу ситуацію, перестаньте! Намагатися зрозуміти, чим мотивовані інші люди, – це марна трата Вашого часу. Ви можете до нескінченності ставити їм запитання, але зараз вони, найімовірніше, нічого Вам не зможуть розповісти, адже вони самі цього ще не розуміють! Найкраще відволіктися на спілкування з позитивними людьми і захоплюючі справи. Незабаром Ви дізнаєтеся більше. Гра в ці здогадки лише буде Вас засмучувати.

Терези ♎

Поверхневі бесіди гарні для черги в кав’ярні або особливо довгої поїздки в ліфті, але загалом, Вам це не до душі – тим більше сьогодні. Ви занадто дотепні й чарівні, щоб просто ковзати по поверхні з іншими людьми. Вам потрібно приділити час і заглибитися. Ставте провокаційні запитання, які змусять людей замислитися. Ви не хочете почути відповіді, які будь-хто може вам дати. Ви хочете (і заслуговуєте) почути конкретну позицію людини з якогось питання.

Скорпіон ♏

Ви як ніколи впевнені у своєму майбутньому, що може призвести Вас до напруженості щодо наступної зупинки у Вашій подорожі. Не турбуйтеся про наявність (або відсутність) сил і натхнення, необхідних Вам для того, щоб рухатися вперед – зараз у Вас є все необхідне для того, щоб зробити те, що потрібно. Доти, доки Ви впевнені в тому, що робите, все буде добре. Удавана сміливість теж йде в рахунок, тому не соромтеся показувати свою віру в успіх оточуючим.

Стрілець ♐

У якомусь із Ваших останніх снів було бачення, яке збивало з пантелику і змусило Вас ламати голову весь наступний день. Ви думаєте, що в цих сновидіннях були інструкції щодо того, як знайти щастя? Ні. Це лише різні ідеї, з якими гралася Ваша підсвідомість. Пробуючи щось нове у своєму повсякденному житті, Ви зможете домогтися кращого розуміння, ніж намагаючись втілити ці нічні сни в реальність. Зосередьтеся на тому, що відбувається наяву. Сни – це лише начерки Вашої підсвідомості.

Козоріг ♑

Ви поводитеся трохи відсторонено з найближчими для Вас людьми – Ви впевнені, що не відштовхуєте їх? Зараз дуже важливо зміцнити стосунки з оточуючими, а не розладнати їх. Займіться цим сьогодні. Запитайте друзів, чи відчувають вони, що Ви відчужений або замкнутий. Порадьтеся з ними, що можна зробити для того, щоб Ви стали більш відкритим. Уся справа в часі, необхідному Вам для того, щоб довіритися іншим людям і показати свою справжню сутність.

Водолій ♒

Останнім часом Ви відчували ніби Вас стримували або обмежували? Якщо це так, то приготуйтеся діяти. Ваш прогрес міг бути сповільнений якоюсь певною людиною, але вона більше не завдасть Вам проблем. Або вона залишає сцену, або втрачає свій вплив. У будь-якому разі, сьогодні Вам потрібно дивитися вперед, вибрати свою мету і йти до неї! Зараз ніхто при здоровому глузді не стане у вас на шляху. Дорога вільна і Ви готові діяти!

Риби ♓

Не вплутуйтеся в те, в чому Ви не впевнені, навіть (або особливо!) якщо Ви думаєте, що це допоможе Вам отримати схвалення крутих хлопців. Навіщо так намагатися бути затвердженим людьми, які просто не розуміють наскільки Ви чудовий? Залишаючись собою, Ви даєте більше, ніж достатньо будь-якому натовпу. Якщо вони не в змозі це побачити, тоді вони Вам не потрібні. Будьте собою і робіть те, що хочеться Вам, і не сумнівайтеся в цьому. Пишайтеся собою – Ви не безглуздий планктон!