Що роблять знаки Зодіаку, коли їм розбивають серце

Ніхто не сперечається, розбите серце – це боляче.

Овен

Коли серце Овнів розбите, вони йдуть у загул і починають міняти партнерів, наче рукавички. Вони намагаються довести самі собі, що є цінним трофеєм, на який ще треба заслужити. І не заспокояться, поки не знайдуть когось, хто ставитиметься до них так, як вони хочуть.

Телець

Вони припиняють усі контакти та видаляють із поля зору все, що хоч якось нагадує їм про колишнього партнера. Вони дотримуються принципу «з очей геть — із серця геть».

Близнюки

Вони намагаються залишитися друзями з колишніми партнерами, навіть якщо їхнє серце розбите. Вони вважають, що завдяки спілкуванню та дружнім стосункам їм вдасться легше пережити втрату.

Рак

Вони переживатимуть і серйозно страждатимуть, але зрештою повірять, що все сталося невипадково. А після цього продовжать жити так, як жили до стосунків, які розбили їм серце.

Лев

Вони вирушають на пошуки нових пригод. Леви займатимуться чим завгодно, аби звільнити гнів і біль. У цей період вони живуть так, ніби кожен день їхнього життя останній.

Діва

Діви концентруються на роботі і стають найкращими у своїй справі. Вони працюють не покладаючи рук, записуються на курси, тренінги та з нестримною завзятістю поглинають нові знання. Діви постійно працюють, тому що не можуть упоратися з думками про колишнього партнера.

Терези

Деякий час вони уникають людей, бо не хочуть, щоб хтось питав їх про колишнього партнера чи про те, що вони відчувають. Вони залягають на дно, доки не зберуться з силами, щоб розповісти іншим про свої почуття.

Скорпіон

Скорпіон іде до найближчого бару. Він дуже екстремальний, тому, коли йому завдають біль, він починає поводитися деструктивно. Зазвичай він надто емоційно реагує, коли йому розбивають серце, і така поведінка — єдиний спосіб пережити цей біль.

Стрілець

Стрілець подорожує. Індія, Таїланд, Балі — будь-яке тихе місце, де можна спокійно подумати, відпустити партнера та зосередитись на розумовому та емоційному розвитку. Їм потрібно залишити країну, вимкнути телефони і зосередитись на зціленні.

Козоріг

Вони проводять більше часу зі своєю сім’єю, щоб заповнити порожнечу іншим видом кохання. Козороги орієнтовані на сім’ю, і близькі люди діють на них заспокійливо.

Водолій

Вони використовують весь свій творчий потенціал, щоб рухатись далі. Вони креативні і знають, як перетворити біль на мистецтво. Вони діляться своїми драматичними історіями кохання з іншими.

Риби

Риби звертаються за допомогою до психологів. Вони дуже емоційні і сентиментальні, але рідко показують це навіть найближчим людям. Щоб вижити в порожнечі і йти далі, їм треба поговорити з кимось, хто їх не знає і не засуджуватиме їх.

Оригінал