У яких знаків Зодіаку непроста доля

Якщо одним у житті дістаються ролі успішних і задоволених життям людей, то іншим день за днем доводиться відчувати на собі всілякі тяготи несправедливого життя. Що примітно, певних знаків зодіаку непроста доля може наздогнати з більшою ймовірністю. Які ж представники потрапляють до цього списку?

Овен

Імпульсивності та нестриманості Овна немає меж. Цей лихий малий нерідко сам провокує життя на створення перешкод і неприємностей на своєму шляху. У той час, як інші всіляко намагаються залагодити нагальні проблеми, Овен вперто гне свою лінію, намагаючись довести долі, що він найрозумніший. На жаль, але нещадна боротьба з неприємностями і підвищена збудливість рідко дають змогу Овну досягти гармонії в житті і стати по-справжньому щасливою людиною.

Рак

Непроста доля Рака найчастіше стає наслідком його не зовсім правильного мислення. Замість того, щоб, зібравшись із силами, почати діяти і повернути своє життя в правильне річище, зневірений після багатьох поразок Рак воліє днями безперервно ялозити свої колишні промахи, переконуючи себе у своїй нікчемності. Не дивно, що таке самоїдство нерідко стає причиною набутих болячок. Їх Рак із задоволенням колекціонує і плекає.

Терези

Через властиву Терезам невизначеність їм часто доводиться зазнавати складнощів вибору, як у професійній сфері, так і в особистому житті. Постійні коливання з приводу того, як краще вчинити і що краще сказати, призводять до того, що успіх у буквальному сенсі слова йде у них з-під рук.

Поки Терези розмірковують на тему, з ким краще пов’язати своє життя і на кого піти вчитися, їхні друзі та родичі вже давно завели пару-трійку діточок, об’їздили півсвіту і побудували заміський будинок. Думати – заняття корисне, але думки без дій – це, як правило, шлях у нікуди.

Скорпіон

Ох, яких високих результатів у житті зміг би досягти Скорпіон, якби менше уваги приділяв марним підозрам і цікавим дрібницям. Річ у тім, що непроста доля представників цього знака зодіаку часто є результатом їхнього непростого характеру.

Скорпіон не звик до спокійного й розміреного життя. Емоції та з’ясування стосунків на порожньому місці – це для нього повсякденність і закономірність. Але ж у житті завжди все взаємозамінне і врівноважене. Проявляєш емоції, випромінюєш підозрілість – отримуєш у відповідь проблеми і складнощі.

Стрілець

Іноді здається, що пригоди на своє м’яке місце Стрілець знаходить навмисно. Не минає й дня, щоб цей допитливий і ексцентричний товариш не вляпався в якусь скрутну ситуацію. Не можна сказати, що він цілеспрямовано шукає, чого б такого витворити. Але чомусь проблеми і неприємності переслідують його мало не на кожному кроці.

Риби

Бути представником знака зодіаку Риби непросто. Хоча б тому, що вони кожну ситуацію, що склалася в житті, проносить глибоко через себе. Риби незлобиві й досить-таки поступливі з оточуючими, але є в них одна риса, яка не дає їм змоги спокійно насолоджуватися життям, – це невміння брати на себе відповідальність.

Риби звикли проживати своє життя так, ніби це чорновий варіант. І в них обов’язково буде можливість переписати його на чистовик. Але, на жаль, життя будується за іншими правилами, засвоїти які Рибам вдається далеко не завжди.

Оригінал