В чому ви найкращі, згідно зі знаком Зодіаку

Любителям гороскопів, звичайно ж, хотілося б, щоб саме їхній зодіакальний знак був найкращим. Однак у кожного знака є свої характерні риси і свої особливості, які виділяють його з натовпу. Кожен знак сильний у чомусь своєму, а тому наведемо думку астрологів щодо найкращих знаків Зодіаку в тій чи іншій сфері.

Найсильніший знак

Хоч би як це здавалося дивним, але найсильнішим зодіакальним знаком астрологи називають Риб. Річ у тім, що ці особистості володіють величезним внутрішнім ресурсом, завдяки якому будь-які негаразди і перешкоди здатні зігнути їх, але не зламати.

Найсексуальніший знак

Пальму першості в цій номінації беззастережно посідає Скорпіон. Ця людина має природну харизму і неймовірний магнетизм. Завдяки такій особливості вона притягує до себе протилежну стать на рівні інстинктів. Що вже говорити про сексуальні втіхи, в яких Скорпіону просто немає рівних.

Найпідступніший знак

Найпідступнішим знаком Зодіаку астрологи називають Діву. Це терплячі люди, однак, у гніві вони стають небезпечними і мстивими. Перейшовши дорогу Діві, будьте готові до будь-яких, навіть до найфатальніших наслідків, оскільки ці люди ніколи не забувають завданих образ.

Найвірніший знак

Телець є саме тим, хто готовий піти за своїм коханням у вогонь і воду. Вірність стосункам для цих особистостей – життєве кредо, від якого вони не відступлять навіть під натиском спокуси. Телець ніколи не зрадить, що з легкістю підтвердить не тільки кохана людина, а й друзі.

Найкрасивіший знак

Найчарівнішим і найкрасивішим зовні астрологи називають Стрільців. Зазвичай ці особистості чудово складені та мають правильні риси обличчя, а отже, неймовірно привабливу зовнішність. Усе це доповнюється романтичним настроєм і гарним смаком Стрільця.

Найдобріший знак

У цій категорії теж є чому дивуватися, адже астрологи назвали найдобрішим знаком Овна. Усі знають про запальність особистостей народжених під цим знаком, проте не варто забувати, що Овни швидко миряться, абсолютно не злопам’ятні та неймовірно турботливі. До того ж ці особистості мають співчуття і часто безкорисливо допомагають оточуючим.

Найвезучіший знак

Ось уже кому пані Фортуна посміхається протягом усього життя, так це Близнюкам. Життя доводить, що в цих особистостей усе виходить легко і просто, варто лише захотіти. Можливо, відбувається це тому, що Близнюки мають унікальну здатність з’являтися в потрібний час у потрібному місці. До того ж Близнюки – оптимісти від природи, а тому життя обдаровує їх усілякими сюрпризами.

Найсімейніший знак

Рака називають справжнім сім’янином, для якого шлюб і сім’я – найвищі цінності. Це справді так, адже партнер зі знака Рак завжди ставить у пріоритет бажання своєї коханої людини і до останнього бореться за збереження сім’ї, коли щось іде не так. Такі особистості з дитинства мріють про затишний дім і сімейну гармонію.

Найбільш егоїстичний знак

Справжнім егоїстом астрологи назвали людину, народжену під знаком Терези. Ні, вона абсолютно не злобна, проте в усьому намагається знайти свій інтерес і з легкістю переступить через людину, незважаючи на дружбу і стосунки, заради особистої вигоди.

Найбільш товариський знак

Титулом найбільш доброзичливого і товариського астрологи нагородили Лева. Ці особистості з легкістю заводять знайомства, адже вони безпосередні і абсолютно не сором’язливі, а тому легко йдуть на контакт. Вони справжні королі світських раутів і галасливих вечірок, а ось самотність Лева просто пригнічує.

Найбільш закритий знак

Це звання по праву належить Козорогу. Здебільшого це замкнуті й консервативні особистості, які вважають за краще не зближуватися з людьми, тримаючи їх на відстані. І навіть кохані люди нерідко говорять про те, що не можуть проникнути в душу Козорога і дізнатися про його справжні почуття.

Найгеніальніший знак

Генієм серед знаків Зодіаку називають Водолія. Дійсно, якщо вже хто і здатен зробити світове відкриття і прославити себе геніальним винаходом, то саме людина, народжена під знаком Водолія. Фантазія цих людей просто безмежна, до того ж вони ліниві, а лінь, як відомо, двигун прогресу.

Оригінал