Ви унікальні, якщо народилися на перетині двох знаків Зодіаку

Астрологія – мудра наука, а тому здатна відповісти на безліч питань. Крім того, вона може пояснити, який саме гороскоп необхідно читати людям, що народилися на стику двох різних знаків Зодіаку (або іншими словами – на куспиді). Наприклад, день вашого народження – 21 грудня. Хто ви в такому випадку? Ви напевно одночасно відчуваєте в собі силу Стрільця і Козорога, але не можете позбавитися від нав’язливого почуття, що не належите до жодного з них. І на це є причина.

Народжені на межі між знаками Зодіаку

У дні куспиду народжені в переході сузір’їв дуже чутливі, тому що в цей час енергія постійно змінює свою форму. Відьми вірять, що в такі моменти магія найбільш сильна, оскільки сузір’я-сусіди досягають безмежної сили, розширюючи можливості всіх інших знаків.

Якщо вам пощастило народитися на куспиді, ваша енергія поєднує в собі ознаки відразу двох сузір’їв. Тому, бажаючи дізнатися про свої магічні здібності, необхідно обов’язково ознайомитися з інформацією про два знаки зодіаку, що межують один з одним.

Розглянемо по черзі всі перехідні знаки. І якщо ви народилися в такий день, інформація нижче вам напевно сподобається.

Куспид Пророків. Народжені між Рибами і Овном (19-25 березня)

В таких людях видно іскру Рибних Вод, що символізує безмежні магічні здібності та інтуїцію. Це іскра Творіння, іскра Овна. Весна настала, а прихід весняного рівнодення свідчить про час змін – куспид Пророків. Розуміють вони чи ні, але ці люди можуть надавати матеріальну форму усього, про що тільки подумають. Тому куспид і отримав таку назву. Але у Пророків не тільки сильна інтуїція або можливість передбачати майбутнє, але й здатність втілювати мрії в реальність.

Найвідоміші представники Пророків: Йоганн Себастьян Бах, Гленн Клоуз.

Куспид Героїв. Народжені між Овном і Тельцем (18-22 квітня)

Енергія вогню в них змішується з магією землі, і в результаті виходить величний вулкан. Народжені в переході між Овном і Тельцем люблять бути в курсі всіх подій і контролювати все у своєму житті. Їм навіть важко припустити, щоб частина їхнього життя виявилася без спостереження. Героїв відрізняє впертість, сміливість і відвага. Вони керуються покликом свого серця і можуть стати справжніми лідерами, якщо будуть іноді прислухатися до інших.

Найвідоміші представники Героїв: Джессіка Ленг і Джеймс Франко.

Куспид Геніїв. Народжені між Тельцем і Близнюками (18-22 травня)

Телець є одним з найбільш раціональних знаків Зодіаку. Але якщо з’єднати його енергію з яскравими Близнюками, то результати будуть вражаючими: земна сутність Тельця отримує потужний енергетичний заряд Близнюків. Їхнє поєднання інтелектуальних і мнемонічних здібностей вражає. Але всі Генії настільки «високо літають», що їх періодично потрібно «опускати на землю». Пам’ятайте, енергія Тельця в таких людях теж присутня – вони стають видатними вченими, яким, втім, варто частіше прислухатися до свого серця.

Найвідоміші представники Героїв: співачка Шер.

Куспид Освічених. Народжені між Близнюками і Раком (17-23 червня)

Якщо ви народилися в період з 17 по 23 червня, пам’ятайте – це час Літнього Сонцестояння. Сили Сонця настільки сильні, що можуть набагато перевершувати силу куспиду. Знання Близнюків тут переплітаються з Водами Раку і Просвітою, а Місяць у небі зустрічається з Меркурієм. По-справжньому талановиті люди, що люблять мистецтво, можуть використовувати свою силу, щоб прославитися.

Найвідоміші представники Освічених: Пол Маккарті і Ніколь Кідман.

Куспид Русалок. Народжені між Раком і Левом (19-24 липня)

Що трапляється, коли емоційність Рака переходить в яскраве сяйво Лева? Магія! Ті, кому пощастило народитися в даний проміжок, мають унікальну здатність зачаровувати всіх навколо, прямо як у казках про чарівних, але надзвичайно чутливих Русалок. На жаль, більшість народжених з 19 по 24 липня з раннього дитинства блокують в собі цей дар, щоб уберегти себе від помилок. Але тепер ви знаєте секрет – відкрийте замок, за яким сховали магію, і дозвольте собі знову сяяти!

Найвідоміші представники Русалок: Робін Вільямс, Деніел Редкліфф, Дженніфер Лопес.

Куспид Винахідників. Народжені між Левом і Дівою (20-24 серпня)

В таких людях найяскравіша енергія і натхнення Сонця у Левові зустрічаються з неймовірними можливостями Діви. Так народжуються Винахідники. І мова йде не про чисту науку, а про всіх видах ідей, здатних змінити хід нашого життя. Винахідники черпають свою силу в любові. Роботодавці таких особистостей відчувають заздрість стосовно підлеглих, у яких завжди є готове рішення. Завдяки завжди здоровому глузду Винахідники стають відмінними лідерами. Але єдине, чого їм не варто робити – засуджувати інших і себе.

Найвідоміші представники Винахідників: Кім Кетрол, Коко Шанель, Усейн Болт.

Куспид Ельфів. Народжені між Дівою і Терезами (19-25 вересня)

Що відбувається, якщо в одному місці сходяться 2 різні енергії перфекціонізму? З’являються Ельфи – розумні, прекрасні і магічні створення, уособлюють один з найбільш незвичайних куспидів. Народжені в переході сузір’я Діви і Терезів є справжніми ідеалістами. Це період осіннього рівнодення – час абсолютного балансу у всьому, коли на перший план виходять Магія і Краса. Ельфи обожнюють балувати себе, а тих, хто їм дорогий, оточують світом і красою. До тих пір, поки зберігається емоційна рівновага, такі люди отримують все, що побажають.

Найвідоміші представники Ельфів: Уілл Сміт і Білл Мюррей.

Куспид Шукачів. Народжені між Терезами і Скорпіоном (21-24 жовтня)

Шукачі народжуються в той момент, коли природна цікавість Терезів зустрічається з одержимістю правдою у Скорпіонів. Вони не можуть жити без істини, і тому готові докладати максимум зусиль, щоб дізнатися, чого шукають. Шукачі майже завжди знаходять спосіб досягти мети, або, як вони самі люблять висловлюватися, їхньої істини. Потенціал таких людей величезний, але тільки до тих пір, поки ними не заволоділа вузькість мислення. Одержимість Шукачів може бути досить креативною, якщо вони знайдуть баланс між прихильністю і любов’ю.

Найвідоміші представники Шукачів: Пабло Пікассо, Дивний Ел Янкович.

Куспид Центаврів. Народжені між Скорпіоном і Стрільцем (20-23 листопада)

У куспиді Центаврів з’єднуються інстинкти і пристрасть Скорпіонів з грайливою вдачею Стрільців. Центаври з давніх часів вважалися великими воїнами і вчителями. Вони однаково добре вміють маніпулювати і мотивувати оточуючих. Їхня унікальна сила допомагає братися за будь-яке завдання, яке інші вважають неможливим. Практичні, але емоційні, Центаври завжди досягають мети завдяки чіткому балансу між тим, що їм потрібно, і тим, що вони дійсно хочуть. Але той факт, що Центаври можуть виграти будь-яку війну, не означає, що кожна битва проходить без наслідків.

Найвідоміші представники Центаврів: Джоді Фостер, Джон Кеннеді, Кельвін Кляйн.

Куспид Пробуджених. Народжені між Стрільцем і Козорогом (19-25 грудня)

Це час зимового сонцестояння – дня, коли Сонячний король вмирає, щоб незабаром знову відродитися. Це дні Пробуджених. Людям, народженим 19-25 грудня, сонце дарує унікальну здатність космічного усвідомлення. Пробуджені – це пророки нового століття, здатні змінити абсолютно все. Далекоглядним і практичним, погляду представників даного куспиду відкрито те, що не доступно іншим знакам Зодіаку. Їм вистачає сміливості йти за своєю мрією, не дивлячись ні на які труднощі або перешкоди. Секрет успіху простий – вони вірять.

Найвідоміші представники Пробуджених: Аліса Мілано, Рікі Мартін

Куспид Лідерів. Народжені між Козорогом і Водолієм (18-21 січня)

Сміливі, сильні і одночасно ексцентричні і унікальні, Лідери твердо вірять в те, що є тільки один правильний шлях – їхній. Це можна зрозуміти тільки якщо ви народжені в переході між сузір’ями Козорога і Водолія. Вам під силу вирішити будь-яку проблему. Водночас рішучі і розумні Лідери здатні пересунути всі рамки (навіть власні), щоб мати можливість працювати ще краще. Перемога – їхній єдиний варіант, а вірність своїй справі і упертість робить таких людей просто чарівними.

Найвідоміші представники Лідерів: Крістіан Діор, Дженіс Джоплін.

Куспид Фей. Народжені між Водолієм і Рибами (17-20 лютого)

Коли магія зустрічається з загадкою, а таємна мудрість Водолія – з емпатією Риб, на світ з’являються Феї. Ці створіння належать до іншого світу, однак, попри це, вони притягують до себе неймовірне багатство і владу. Головне – навчитися конструктивно висловлювати свою невпевненість і тоді Фей вже нікому не вдасться зупинити на їхньому шляху.

Найвідоміші представники Фей: Ріанна, Курт Кобейн.

Оригінал