У чому родзинка кожного знака Зодіаку

Унікальність і неповторність – ось що робить людину цікавою і привабливою в очах інших. Але ж у кожного зі знаків зодіаку є свої фішки, свої особливості, своя родзинка, яка дає змогу їй відрізнятися від інших і загострювати на собі увагу.

Овен – темпераментність

Невичерпна енергія і вічна тяга до лідерства не залишають Овну шансів залишатися непоміченим. Він напористий і водночас чарівний. Його харизма і пристрасть до перемоги роблять його досить привабливим для оточення.

Телець – самовладання

Мало хто може похвалитися такою залізною витримкою і вмінням тримати себе в руках, як це вдається Тельцю. Незважаючи на свій непохитний характер, Телець легко знаходить спільну мову з оточуючими і в більшості випадків залишає про себе приємне враження.

Близнюки – непередбачуваність

Сьогодні вони веселяться, а завтра філософствують. Близнюки такі різні й такі багатогранні, що не звернути на них уваги просто неможливо. До того ж ці непосиди ще ті базіки. Якщо потрібно буде, вони розговорять навіть найбільш незговірливого співрозмовника.

Рак – загадковість

Любителям нерозгаданих таємниць і непрочитаних книг Раки точно припадуть до смаку. Властива кожному Раку сором’язливість, немов червона ганчірка для бика, привертає увагу цікавих обивателів. Причому що більше Рак заривається у свій панцир, то більший інтерес він викликає в оточуючих.

Лев – шарм

Істинний Лев свято вірить, що він і є та сама родзинка. Його велич і неперевершеність настільки великі, що не залишають оточуючим шансу думати інакше. Любов до себе і вміння справляти враження допомагають Леву виглядати особливим в очах інших.

Діва – послідовність

Будь-яку справу, за яку б не бралася Діва, вона виконує скрупульозно і “на п’ятірочку”. Вона знає, де промовчати і коли краще проявити ініціативу. Така фантастична точність у справах допомагає їй завойовувати хорошу репутацію. А її особливості дозволяють привертати до себе увагу людей інших знаків зодіаку.

Терези – приязність

Природжені аристократи й дипломати Терези завжди чітко знають, як завоювати увагу співрозмовника. Вони настільки милі й доброзичливі, що не любити їх просто неможливо.

Скорпіон – сексуальність

Головною родзинкою будь-якого Скорпіона є його неймовірна сексуальна привабливість. Люди цього знака зодіаку, немов магнітом, притягують до себе увагу оточуючих, варто тільки зазирнути в їхні глибокі й вабливі очі.

Стрілець – відвертість

Своєю відкритістю і вмінням створювати навколо себе дружню атмосферу Стрілець завжди притягує до себе підвищену увагу. А також він іскрометно жартує і вселяє в оточуючих оптимізм. До того ж поруч із такою людиною хоче опинитися кожен.

Козоріг – незворушність

По його обличчю ніколи не прочитаєш ні смутку, ні любові, ні радості. Козоріг завжди врівноважений і спокійний, чим би він не займався і що б не відбувалося в його житті. До всього іншого, оточуючим складно зрозуміти, що коїться у нього в голові. А невідомість завжди вабить.

Водолій – невловимість

Представники знака зодіаку Водолій вельми непересічні у своїх поглядах і у своїй поведінці. Вони допитливі й товариські й водночас недоступні та норовливі. Їх неможливо утримати, хоча так цього хочеться!

Риби – турботливість

Жоден знак зодіаку не зможе вас так добре зрозуміти, як це зроблять Риби. Вони чуйні й проникливі, жертовні й велелюбні. Ба більше, поруч із ними кожен почувається потрібним і важливим. А ось уміння робити близьких людей щасливими – головна родзинка представників знака Риби.

Оригінал