Гороскоп на 16 березня

Овен ♈

Більше спілкуйтеся з людьми, і результати Вас порадують. Можуть сформуватися міцні зв’язки, з’являться нові друзі, корисні знайомства. Частіше нагадуйте собі, що часом наші знайомства важливіші за наші знання.

Телець ♉

Професійне питання або рішення кар’єрного плану можуть зажадати негайної уваги з Вашого боку. З’явиться шанс проявити творчий підхід. Щоранку налаштовуйтеся на отримання задоволення від Вашої роботи, і далі буде ставати тільки краще. Але якщо робота зовсім не радує – знайте, що зміни не змусять себе довго чекати.

Близнюки ♊

Здавалося б, Ви абсолютно праві у своїх оцінках – що тут взагалі доводити? Але часом Близнюки схильні переоцінювати чужі інтелектуальні здібності. Якщо потрібно щось пояснювати – покличте на допомогу все можливе терпіння і чуйність. Зарозумілість з Вашого боку, навпаки, викличе у співрозмовників розчарування.

Рак ♋

Відносини можуть прийти до точки, коли Вам треба чесно оцінити свою позицію і перспективи. Не бійтеся в прийнятті рішень спиратися на емоції. Ваша голова прекрасно знає, де тут таїться вигода. Але тільки Ваше серце додасть енергії власному рішенню.

Лев ♌

Якщо Ви придумали, як підвищити продуктивність своєї праці, то тепер пора вивести цю стратегію на новий рівень. Особливо корисно це буде в тому разі, якщо Вас постійно смикають і відволікають. Більш суворий графік зажадає буквально мінімальних змін.

Діва ♍

Отримувати більше задоволення від життя можна багатьма способами. Але Ви зараз в тому положенні, коли радість можна просто купити за гроші. Те, що в інший час здалося б екстравагантним придбанням, сьогодні виявиться відверто потрібним і корисним.

Терези ♎

Немає нічого поганого в більш виборчому підході до свого оточення. Ви від цього не станете антисоціальними або холодними. Навпаки – є всі шанси встановити більш довірчі відносини з людьми, які цього заслуговують. Вони будуть зовсім не проти піти на контакт!

Скорпіон ♏

Пора зрозуміти, що якщо Ви ні до чого не прагнете, то нічого і не отримаєте. Іншими словами, у Вас можуть бути сумніви щодо вкладення сил і засобів в якийсь план. Зазвичай інтуїція підказує, як бути, але зараз Ви ризикуєте просто проігнорувати внутрішній голос. Ні в якому разі цього не робіть! Краще вірте, що зусилля не пропадуть даремно.

Стрілець ♐

Нещодавно вивчений фінансовий урок знову про себе нагадає. Немає нічого поганого в тому, щоб порадувати себе дорогою покупкою, коли Ви її заслужили. Але якщо почати смітити грошима, нічого хорошого з цього точно не вийде. Певна міра економії точно не зашкодить.

Козоріг ♑

Те, як Ви себе бачите, і те, в якому світлі Ви постаєте перед світом, – різні образи, причому другий – більш позитивний. А тому не намагайтеся комусь сподобатися. У Вас і крім зовнішності вистачає якостей, які вселяють повагу.

Водолій ♒

Ви можете опинитися в цікавій ситуації, коли Венера у Вашому знаку спонукає діяти м’яко, а Марс, навпаки, вимагає зухвалості і напору. Важливо обміркувати ситуацію наодинці з собою, щоб знайти розумний баланс. Якщо у фокусі уваги – дружба, приймайте рішення особливо виважено.

Риби ♓

Сонцю залишилося перебувати в Рибах всього три дні, а значить, треба поспішити скористатися владою Вашого знака. Якщо весь лютий Ви тихо працювали над чимось, пора додати обертів. Трохи більше ініціативності точно не зашкодить. Звикайте, адже починаючи з середини наступного місяця Ваше життя точно понесеться навскач!