Хто зі знаків Зодіаку оптиміст, а хто песиміст?

Ми всі в канаві, але хтось із нас продовжує дивитися на зірки.

Оскар Уайльд, Вієр Леді Уіндермір

Овен – Прокладає шлях для себе самостійно

Ти вмієш і визнавати поразку, і святкувати перемогу. Ніщо не здатне вивести тебе із себе. Адже у тебе є завтра, коли можна все змінити. Але в ті часи, коли тобі не допомагає навіть твій оптимізм, розслабся та порахуй від одного до десяти. Ти почуєш свій внутрішній голос і згадаєш, що ти кохана та тебе цінують. Овен – людина з безстрашною душею.

Телець – Сила волі та віра у свої сили рухає ними

Твій сильний дух, твоя рішучість, віра в себе робить тебе оптимістом. Твоя впевненість притягує до тебе протилежну стать. Але іноді ти стаєш занадто одержимою і це погано впливає на твоє життя, роблячи тебе вразливою. У такі часи немає нічого кращого за прогулянку в парку. Або десь біля річки. Це прожене геть темні думки. Або проведи час віч-на-віч із собою, щоб перезарядитися.

Близнюки – Оптимізм проявляється у їхній сильній спразі змін

Коли в тебе є купа справ і ти у стосунках із тим, кого ти любиш, то в тебе все гаразд. Завжди мріючи про зміни, ти звертаєш увагу більше на добре, ніж на погане. У цьому й проявляється твій оптимізм. Ти не дозволяєш собі нудьгувати на самоті.

Рак – Ти засмучуєшся, коли занадто стурбована почуттями інших

Ти чутлива і керуєшся інтуїцією. Але ти повинна зрозуміти, що переживати про те, що ти сама неспроможна контролювати рано чи пізно зведе тебе з розуму. Зміни свій світогляд і звертай увагу на добро. Будь чесною із собою. І деяким речам потрібно просто дозволити статися.

Лев – Розуміння, що життя дає і позитивний, і негативний досвід, робить їх незмінними оптимістами

Ти любиш і поважаєш себе. І розумієш, що життя сповнене і злетів, і падінь. І це ускладнює негативні думки. Твої слабкості – це кохання та діти. Але ти справляєшся з цим, витягуючи найкраще з усього, що маєш. Ти – справжній лідер. Ти – режисер свого життя. Ось зараз хапай друзів і йдіть пити смачну каву. Або купи якусь дрібницю, про яку ти так давно мрієш. Скоро ти відновиш свою впевненість та силу.

Діва – Вроджений перфекціонізм та критичне мислення роблять їх оптимістами

Ти перфекціоніст. Тому ти завжди дивишся на світлу сторону. Навіть якщо над тобою згущуються хмари, не хвилюйся: твоє почуття гумору розжене їх!

Терези – Всередині них завжди ведеться запекла боротьба оптиміста та песиміста

Цій війні немає кінця. Але в найважчі часи намагайся уникати шкідливих звичок та відливання від обов’язків. Натомість використовуй свій корисний настрій на повну. Прожени негатив зарядкою на свіжому повітрі або проведи час із близькими людьми.

Скорпіон – Перевантажений негативом, але рішуче намагається впоратися з ним

Негативні емоції та погані думки іноді переповнюють тебе, але ти намагаєшся боротися з цим усіма силами, що в тебе є. Замість сумувати, візьмися за себе і постарайся згадати все добре, що є у твоєму житті. Ти сильна та захоплена. Ти впораєшся.

Стрілець – Людські слабкості, як несправедливість та байдужість, можуть пригнічувати їх

Ти найоптимістичніший з усіх знаків зодіаку. Але такі речі, як несправедливість і байдужість з боку інших людей, можуть дуже тебе розчарувати. Дивись на світлу сторону, і можливість виправити все і зробити, як ти хочеш, надихне тебе знову.

Козоріг – Стають оптимістами ближче до середнього віку

Сумна дитина Козоріг стає просто випромінювачем радості до тридцяти. Мабуть, тому що до цього віку він уже встиг чогось домогтися своїми силами, що не може не тішити. Навіть якщо песимізм і підкрадається до такого щасливчика, то вони легко скидають його з плеча. Та ще й щедро роздають поради тим, хто їх потребує, щодо того, як завжди бути щасливим.

Водолій – Безтурботно не підозрює про існування такої речі, як песимізм

Повний щастя, дихає сонцем на повні груди. Як би не било життя, ти бачиш добре у всьому. І навіть якщо дуже важко, тебе рятує мистецтво, тварини та природа.

Риби – Зайва чутливість робить їх схильними до болю

Так чи інакше, ти завдаєш собі болю. Але тобі подобаються емоційні гойдалки. І, як би тобі погано не ставало, ти витягуєш себе з цього болота сама. Переможи свої темні часи, відмовившись від шкідливої ​​їжі, надмірного вживання алкоголю та взаємодії з жорстокими, байдужими до тебе людьми. Будь з тими, кого любиш, і побачиш, як мало мине часу, перш ніж на твоєму обличчі знову з’явиться посмішка.

Оригінал