Як знаки Зодіаку батьків впливають на долю та особистість дитини

Доля й особистість дитини здебільшого залежать від її знака Зодіаку, але знаки батьків також відіграють важливу роль у становленні її характеру і світогляду. Астрологи розкажуть, як саме батьки впливають на долю сина чи доньки.

Вогонь (Овен, Лев, Стрілець) + Земля (Телець, Діва, Козоріг)

Вогняна та Земна стихії поєднуються не найкращим чином, але разом утворюють щось дуже міцне. Ці дві людини незалежні одна від одної, тому і їхні діти народжуються з прагненням до свободи, незалежності. Вони дуже розумні, відважні та мудрі. З такими батьками син чи донька можуть бути сильними лідерами.

Вода (Рак, Скорпіон, Риби) + Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

Вода і Повітря – дві протилежності, але разом вони дуже сприятливо впливають на характер дітей. Такі люди породжують на світ дуже яскравих особистостей, які розуміють свої сильні сторони, але не ставлять себе вище за інших. Такі люди неприборкані, але не сіють хаос навколо себе. З ними дуже приємно перебувати поруч.

Вогонь (Овен, Лев, Стрілець) + Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

Це термоядерна суміш динаміки, емоцій і почуттів, з якої тим не менш виходить міцний союз. Діти від таких батьків народжуються з високим рівнем емпатії. Вони прекрасно відчувають чуже горе, радість, переживання. Такі люди володіють особливою харизмою і чарівністю, любов’ю до життя.

Земля (Телець, Діва, Козоріг) + Вода (Рак, Скорпіон, Риби)

Земна і Водна стихії дуже добре поєднуються разом, тому дитина таких батьків отримує в дар від Всесвіту потужну інтуїцію, твердість духу, гостроту розуму. На жаль, у таких людей є схильність кидати розпочаті справи на півдорозі. Вони потребують постійної мотивації та енергетичного підживлення.

Вода (Рак, Скорпіон, Риби) + Вогонь (Овен, Лев, Стрілець)

Діти від батьків цих стихій досить нерішучі, але мають колосальний потенціал у творчій сфері й легко досягають стану потоку. Це дуже обдаровані особистості, яким посміхається удача в роботі та справах. Ще в них дуже розвинене шосте чуття і нерідко є дар передбачення. Із самого дитинства їм потрібен учитель, ментор і наставник.

Повітря (Близнюки, Терези, Водолій) + Земля (Телець, Діва, Козоріг)

Це досить ледачі люди, тому що їхні батьки діаметрально протилежні за енергетикою. Проте вони з самого дитинства виявляють талант в інтелектуальному плані. У таких дітей чудово розвинені комунікаційні навички та пам’ять. Потрібно лише знайти цьому сферу застосування.

Вогонь (Овен, Лев, Стрілець) + Вогонь (Овен, Лев, Стрілець)

Діти “вогняних” батьків народжуються з неймовірною впевненістю в собі. Їм буквально немає рівних у цьому плані. Щоб ця впевненість не зіграла з ними злий жарт, їм необхідно проходити через труднощі самостійно. Тільки так вони зможуть стати кращими й успішнішими в житті.

Земля (Телець, Діва, Козоріг) + Земля (Телець, Діва, Козоріг)

Діти таких батьків точно будуть спокійнішими, ніж передбачає їхній знак Зодіаку. Земні тато й мама дають дитині вміння ухвалювати тільки зважені рішення. З цих дітей виростають чудові друзі, надійні товариші та колеги. У них є схильність до усамітнення і любов до домашньої обстановки.

Вода (Рак, Скорпіон, Риби) + Вода (Рак, Скорпіон, Риби)

Вода породжує творчих особистостей. З вад варто відзначити їхню схильність до ревнощів. Ці діти часто хочуть, щоб любили тільки їх і нікого більше. У міру дорослішання цей максималізм зникає. Також люди з такими батьками бувають вразливими і чуйними, мають багатий внутрішній світ.

Повітря (Близнюки, Терези, Водолій) + Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

Діти “повітряних” батьків – найбільш товариські з усіх. Вони погано переносять усамітнення. Їм подавай постійне спілкування, сміх і розваги. У дорослому житті в таких людей дуже легко закохатися, але при цьому вони можуть бути легковажними і непередбачуваними.

Оригінал