Гороскоп на 1 липня

Овен ♈

Ось цікаве питання. Які почуття зачіпають нас більше – ті, які ми можемо пояснити, чи ті, що не можемо? Зрозумілі та звичні дарують втіху, а нові та дивні – натхнення. Якщо зараз не впевнені у своїх почуттях, то майбутні події допоможуть у них розібратися.

Телець ♉

Навіть коли ясно, що треба довіряти інтуїції, ми часом вирішуємо ризикнути. Але як часто ми відчуваємо успіх і розуміємо, що сталося дуже невдало? Опинившись на роздоріжжі, Ви можете почути внутрішній голос, який підказує, куди йти. Дослухайтеся до нього.

Близнюки ♊

Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет йде до гори. Але чому Магомет вирішив, що гора може кудись йти? Він лише витратив час на очікування, яке не приносить очікуваного результату. Що тут для Вас? Порада: виявити ініціативу, щоб досягти результату. Не витрачайте час на марне очікування!

Рак ♋

Знати, коли час зупинитися, – це ціле мистецтво, і Ви поки що його не освоїли. Здається, що ситуація потребує постійної уваги та контролю. Це може приносити певну частку впевненості, але навряд чи дає результат. Відступіть, відпочиньте – і дайте ситуації відпочити від Вас!

Лев ♌

“Переплутати з пальцем…” якусь іншу частину тіла. Знаєте такий вираз? Нерідко ми абсолютно неправильно оцінюємо чужі мотиви. Але не варто поспішно вирішувати, що це ви винні, що не розібралися, і що інтуїція вас обдурила. Дуже можливо, що ні.

Діва ♍

Щоб скоротити маршрут, потрібен певний настрій. Ми не завжди готові користуватися чужим досвідом. Деколи ми “зрізаємо”, а потім шкодуємо про це. “Дешевий і сердитий” метод може лише підкинути проблем. Краще зробіть ставку на притаманну Дівам методичність і не намагайтеся перехитрити обставини.

Терези ♎

Чи буває стовідсоткова гарантія успіху? Максимум п’ятдесятивідсоткова: або вийде, або ні! Втім, немає сумнівів, що правильний настрій сприяє успіху. Продовжуйте підтримувати вогонь оптимізму та натхнення. Це не марна трата часу, повірте!

Скорпіон ♏

Розмова може приховувати конфлікт, якщо торкнеться небажаної, неприємної теми. Звичайно, якщо відомо, що попереду “мінне поле”, треба добре подумати, перш ніж йти туди. Навіть якщо у Вас є причини порушити певну тему, подумайте, чи не можна відкласти цю розмову на якийсь час.

Стрілець ♐

Рідко коли людина всерйоз каже, що їй нема за що дякувати долі – а якщо каже, то, м’яко кажучи, неправа! Кожен може скласти список приводів для подяки – і вразитися з того, який він довгий. Вам є за що бути вдячними. Потрібно просто трохи освіжити свою пам’ять.

Козоріг ♑

Чи не надто багато уваги Ви приділяєте поточному джерелу роздратування чи спотикання? Іноді доводиться просто упокоритися з тим, що нам нав’язують. Варіант більше підходить іншим людям, аніж Вам. Але поки що просто пливіть за течією, погоджуйтеся з тим, з чим доводиться… і чекайте.

Водолій ♒

“Поживемо побачимо”. Іноді ці слова заспокоюють, часом – бісять. Багато залежить від того, наскільки реалістичні наші очікування. Наразі потрібно дозволити часу зробити свою роботу. Будьте певні, що процес рухається у потрібному напрямку. І… просто чекайте!

Риби ♓

“Самовдосконалення”… слово говорить саме за себе! Ніякі тренери та гуру не допоможуть, якщо ми не робимо роботу самі. Тільки Ви можете зробити себе здоровішими, мудрішими, кращими. Зробіть перший крок!