Яким жінкам віддають перевагу чоловіки різних знаків Зодіаку

Чоловіки за природою своєю полігамні, а значить, неймовірно велелюбні і ласі на різних жінок. Критерії вибору представниць прекрасної статі мільйони років залишаються незмінними. Усім подобаються від природи красиві, елегантні та доглянуті панночки, від яких віє жіночністю та ніжністю, які знають собі ціну, але при цьому легкі у спілкуванні та не з чуток знають, що таке флірт.

Однак у кожного чоловіка існують свої уявлення про жіночий ідеал, виходячи з яких, він і підшукує собі супутницю життя. Настав час дізнатися, яким жінкам віддають перевагу чоловіки різних знаків Зодіаку.

Овен

Гарячі та нетерплячі Овни люблять палких та пристрасних жінок, з яких енергія б’є ключем. Вони звернуть увагу на сміливу дівчину, яка не посоромиться сама проявити активність і першою почне знайомитись. Овнів полонить жіноча незалежність, самодостатність та вміння постояти за себе. А якщо панночка ще й за словом в кишеню не лізе, легко «відшиваючи» настирливих залицяльників, для представника цього знака вона взагалі стане ідеалом. Важливо, щоб жінка була норовливою, щоб її доводилося завойовувати, підкорювати і доводити, що Овен – найкращий із чоловіків.

Овнам більше імпонують представниці знаку Лев, Скорпіон, Стрілець, Водолій та Близнюки.

Телець

За характером чоловіка Тельці дуже домашні та сімейні особистості, а тому й другу половинку шукають собі до пари. Їм важливо, щоб дівчина була не тільки миловидною, а й мала поступливий характер, адже таким чоловікам важливо домінувати і бути главою сім’ї. Тельці люблять порядок, а значить, їхня обраниця має бути гарною господаркою і вміти економити. А ще вони відомі гурмани, тож пару Тельцю зможе скласти лише вишуканий кулінар. Скажімо також, що чоловіки даного знаку схиблені на сексі, а значить, їм потрібна не тільки дбайлива дружина, а й уміла коханка.

Для створення сім’ї Тельцю найкраще підійде Козоріг, Стрілець, Діва, Рак чи Риба.

Близнюки

Активні та життєрадісні Близнюки дуже ласі на зовнішність, а тому часто обирають собі у партнерки неймовірно красивих дівчат, а також дівчат з епатажною зовнішністю. Але це лише перше враження. Поруч із Близнюком залишиться лише та представниця прекрасної статі, яка зможе стати йому другом. Для цього вона повинна бути такою ж легкою у спілкуванні та легкою на підйом, любителькою галасливих вечірок та екстремального відпочинку. Близнюків підкуповує незалежний характер жінки, її розум і прекрасне почуття гумору. Без постійного флірту Близнюк швидко втратить інтерес до своєї обраниці.

Пару цьому чоловіку можуть скласти дівчата знаки Овен, Лев, Водолій або Стрілець.

Рак

Великі шанувальники домашнього затишку, Раки мріють бачити поряд із собою жінку, дуже схожу на матір. Їм, звичайно ж, подобаються дівчата з обкладинок чоловічих журналів, але з практичних міркувань вони оберуть собі ту, яка опікуватиметься Раком і підтримуватиме їхню віру в себе. Багато Раків готові навіть підкорятися своїй коханій і будуть раді, якщо вона візьме на себе всю турботу про їхню родину. Водночас Рак не відмовиться від жінки, про яку потрібно дбати. Цим він підніме свою самооцінку.

Рак чудово почувається в компанії з Левом, Козорогом, Терезами або Скорпіоном.

Лев

Супутницею життя Лева, найчастіше, стає гарна жінка, з яскравою, непересічною зовнішністю. Це має бути справжньою леді, яка є предметом гордості Лева та заздрощів оточуючих чоловіків. Велику роль тут відіграють хороші манери, освіта та вміння підтримати розмову. Лев ніколи не стане будувати відносини з симпатичною, але не дуже розумною. При цьому вона повинна мати практичний розум і бути справжньою господаркою в будинку. На додаток, така панночка повинна мати незалежний характер, але цілком підкорятися своєму коханому Леву.

Все різноманіття відповідних якостей Леви зазвичай знаходять у представницях знаку Терези, Рак, Овен, Стрілець або Близнюки.

Діва

Чоловіки знака Діва спочатку обирають собі жінок на вигляд. Їм важлива охайність та доглянутість обраниці. Але це лише перше враження. Інтелектуальні Діви шукають собі у супутниці життя розумних жінок, з якими цікаво проводити час за інтелектуальними розмовами. При цьому в панночці має бути жіночність і витонченість, яку так цінують чоловіки даного знака. У розумінні Діви жінка не повинна бути меркантильною, у неї повинен бути практичний склад розуму і вона повинна вміти економити.

Життя показує, що другою половинкою Діви частіше стають Раки, Скорпіони, Тельці та Овни.

Терези

Керовані Венерою чоловіки мають досить м’який і нерішучий характер. Напевно, саме тому чоловіки Терези так тягнуться до сильних та владних жінок. Чоловіки даного знаку – справжні естети, а значить, у пару їм потрібна дівчина, яка розумітиме і цінуватиме мистецтво, яка не залишить його одного у картинній галереї чи на сеансі артхаусного кіно. Терези не уявляють свого життя без сексу, а значить, їм потрібна гіперактивна партнерка, яка дозволить коханому домінувати, а за необхідності і сама почне керувати процесом.

Особистістю даного знаку підходять жінки Скорпіони, Леви, Козороги та Близнюки.

Скорпіон

Харизматичні Скорпіони вибирають собі в пару сміливих і розкутих жінок, тих, які без сорому говорять про те, що думають і роблять лише те, що їм подобається. У жінці має бути загадка, недомовленість, інтрига. Тільки тоді вона зацікавить Скорпіона і змусить його виявити активність у свій бік. При цьому чоловік даного знака неймовірно ревнивий, а значить, його другою половинкою стане жінка з кришталевою репутацією, яка не дражнить свого коханого спілкуванням з іншими представниками сильної статі.

Скорпіонам найбільше підходять жінки знака Риби, Діва, Рак, Телець чи Козоріг.

Стрілець

Альтруїст по життю, чоловік знака Стрілець хоче бачити поряд із собою та жінку з такими ж поглядами. Вона має бути не жадібною, відкритою і готовою прийти на допомогу оточуючим. Це має бути досить гарна і висока дівчина, яка знає собі ціну та вміє прикувати до себе увагу. До того ж Стрільцю сподобається заповзятлива панночка, яка має «комерційну жилку». Просто цей чоловік дуже добре вміє втілювати у життя чужі ідеї. Зрештою, важливим фактором вибору партнерки стає сексуальна сумісність. Стрілець великий фантазер і йому підійде лише дуже розкута панночка.

Хорошу партію чоловікові цього знака може скласти Стрілець, Козоріг, Водолій та Терези.

Козоріг

Стабільному Козорогові потрібна така ж чітка, спокійна та лагідна дама. Як правило, це здорова, міцна і працьовита жінка. Вона має бути економною та вміти заробляти гроші. Та що казати, Козоріг може по вуха закохатися в заповзятливу панночку, адже найбільше в жінках він цінує інтелект і кмітливість. При цьому Козоріг хоче, щоб поряд з ним була цнотлива жінка, яка ніколи його не обдурить і не зрадить. За цим він стежитиме з особливою запопадливістю.

Скласти пару такому чоловікові можуть жінки знака Водолій, Скорпіон, Діва, Риби чи Телець.

Водолій

Чоловікові, народженому під знаком Водолія, сподобається дівчина із нетривіальним поглядом на життя. Він любить інтелектуалок, які можуть годинами розмірковувати про квантову фізику та проблеми буття, абсолютно «не парячись» з приводу побутових проблем. Водолію потрібна саме супутниця життя, яка слідуватиме за ним у будь-яких його авантюрах і підтримає всі його шалені ідеї. Це має бути жінка сміливих поглядів, із внутрішнім стрижнем. При цьому вона має бути миловидною, адже Водолій справжній естет. Його зведе з розуму рішуча жінка, яка сама затягне його в ліжко.

Знайти своє щастя Водолій зможе зі Стрільцем, Рибою, Раком чи Близнюком.

Риби

Чоловіки Риби закохуються в чуттєву натуру, а значить жінок, які будь-які емоції пропускають через себе. У них має бути особливий шарм, який приковує такого чоловіка з першого погляду. Риби люблять, коли жінка їм підкоряється і слухається, але при цьому в побуті є діловою особою, яка бере на себе всі турботи про сім’ю. Зовні це має бути симпатична особа із приємними округлими формами, які так люблять чоловіки знака Риби. У душі ж вони мають бути романтичними особами та щиро приймати чуттєві подарунки, які їм підноситиме такий чоловік.

Риби можуть відчути гармонію зі Скорпіоном, Раком, Близнюком або Стрільцем.

Оригінал