Рейтинг найщедріших знаків Зодіаку

Хоч би як ми противилися цьому, далеко не кожен з нас – людина широкої душі. Так, можливо, багато хто з нас допоможе близьким і рідним, а як щодо сторонніх людей? Ось ви, наприклад, готові допомогти бездомному або покинутому песику прямо зараз?

Астрологи стверджують, що, крім виховання, на становлення особистості впливають зірки.

5 місце – Телець, Діва, Козоріг

Не те щоб ця трійця – жадібна. Зовсім ні, просто вони розпоряджаються своїми ресурсами грамотно і добре подумавши. Вони не вважають за потрібне смітити грошима праворуч і ліворуч і витрачають їх після довгих роздумів. Те саме стосується тимчасових ресурсів. Козоріг, Телець та Діва не звикли витрачати їх на дрібниці!

4 місце – Рак, Терези, Скорпіон

Що стосується Скорпіонів, то вони щедрі лише з близькими, вони готові віддати останнє. Раки тягнуть все в будинок і витрачають багато часу, сил і грошей на господарювання. Терези готові ділитися, але тільки у випадку, якщо нужденному дійсно потрібна його допомога.

3 місце – Риби, Водолій, Близнюки

Це тріо можна назвати щедрим, але вони звикли ділитися, тому що «так треба». У дитинстві їх навчили допомагати слабким, рятувати нужденних, ось вони й рятують усіх підряд. А то раптом мама насварить? При цьому вони можуть бути по-справжньому щедрими усією душею. Зазвичай до тих, кого вони люблять усім серцем.

2 місце – Овен, Лев

Овен і Лев щедрі до оточуючих через свої причини. Перші – тому, що хочуть бути завжди і в усьому най-най. Хто розумніший за всіх? Овен! Хто багатший? Звісно, ​​він! Хто допоможе нужденним? Безперечно, Овен! Леви ж, як справжні царі звірів, звикли обдаровувати всіх своїми королівськими подарунками, тим самим тішачи собі самолюбство.

1 місце – Стрілець

І, нарешті, найщедріший знак зодіаку – Стрілець. Допомогти іншим для нього зовсім неважко. До того ж Стрільці переконані, що взаємовиручка – справжнє призначення людини.

Оригінал