Рейтинг божевільних знаків Зодіаку

Хто найбожевільніші астрологічні знаки? У цій статті ми розглянемо всі дванадцять знаків зодіаку під мікроскопом і розподілимо їх відповідно до того, наскільки вони божевільні.

Ми всі зустрічали когось у своєму житті, хто просто божевільний, будь то хлопець або член сім’ї. Що, якби ви могли сказати, чи є хтось божевільним, просто знаючи його дату народження? Це, безумовно, зробило б знайомство набагато простішим! Перевірте, куди потрапляє ваш потенційний партнер у рейтинговому списку божевільних знаків зодіаку, щоб визначити, чи є у вас двох спільне майбутнє, чи вам потрібно вирушати в дорогу вже зараз.

Рак

Не дивно, що Рак – найменш божевільний знак зодіаку. Вони відомі своєю ввічливістю і доброзичливістю. Людина, народжена під цим сонячним знаком, буде пишатися тим, що вона спокійна, тому що вона не любить хаос. Насправді порушення в їхній рутині або спокійній поведінці турбує їх настільки сильно, що вони будуть уникати їх будь-якими способами. Якщо ви хочете спокою, вам потрібен Рак.

Діва

Діва – ще один спокійний знак зодіаку. Часто люди, народжені під цим сонячним знаком, занадто зайняті роботою, вихованням та іншими справами, які вимагають надзвичайного терпіння, щоб їх постійно турбували хаотичні люди. Це просто в їхній природі – бути більш терплячими.

Єдиний раз, коли ви побачите, що Діва повністю втрачає самовладання, – це коли справи йдуть не так, як планувалося. Діви надзвичайно прискіпливі та організовані, тому раптові зміни можуть здатися їм хаосом. Ось чому вони реагують нестримано.

Риби

Риби – це водний знак, який керується своїми емоціями. Коли ці емоції щасливі і спокійні, як це часто буває, Риби завжди будуть реагувати на хаос позитивно. Вони можуть бути одним з найбільш розсудливих знаків, коли стикаються з хаосом.

Однак у них є і божевільна сторона. Людина, народжена під цим знаком, буде люто захищати своїх близьких. Коли їхні негативні емоції візьмуть гору, ви побачите їхню божевільну сторону. Дорослішаючи, Риби часто вчаться йти, щоб заспокоїти свою божевільну сторону.

Козоріг

Козоріг – один з найбільш зрілих знаків зодіаку, тому цілком логічно, що він не буде одним з божевільних знаків зодіаку. Вони намагаються залишатися під контролем своїх емоцій і своїх дій, щоб створити спокійну обстановку, оскільки вони не люблять хаос.

Єдиний раз, коли ви побачите, що Козоріг злий, – це коли вони відчувають, що вони повинні це зробити. Козоріг серйозно ставиться до своєї роботи і не буде доброзичливо ставитися до того, хто протистоїть їм або є їхнім конкурентом. Таку ж захисну поведінку можна буде побачити, коли Козоріг захищає своїх близьких.

Телець

Тельці відомі тим, що вони божевільні, але вони не настільки агресивні, як більшість людей вважають. Насправді Телець – один із найспокійніших знаків у порівнянні з іншими. Цей земний знак має спокійну, приземлену атмосферу, яку більшість людей вважають заспокійливою.

Їх часто звинувачують у божевіллі через їхній швидкий темперамент. Тельці можуть розсердитися майже на порожньому місці, і відомі тим, що виходять з себе, коли це відбувається. З іншого боку, це трапляється не дуже часто.

Лев

Вогняні знаки відомі тим, що вони сповнені енергії, тому цілком очікувано, що вони будуть одними з найбільш божевільних знаків. Цим знаком зодіаку керує лев, і ви можете побачити це в кожному аспекті особистості Лева. У своєму серці вони захищають свою гордість і сповнені любові.

Хоча вони дійсно мають ці приємні характеристики, важливо не забувати, що Лев може розсердитися через дрібниці, і ви побачите неприборканого лева замість милого кошеняти. Їхній характер – це не те, з чим ви хочете зв’язуватися.

Водолій

Водолії відомі досить багатьма речами. Вони є новаторами зодіаку і завжди сповнені нових ідей. Однак це також робить їх відносно нудними для інших людей і дає їм високі очікування. Вони настільки пристрасні, що будуть злитися через, здавалося б, дрібниці, і часто гнівно реагують, коли речі або люди не відповідають їхнім очікуванням.

Терези

Терези спокійні в душі, але люди, народжені під цим сонячним знаком, безумовно, мають божевільну сторону. Вони керуються терезами справедливості і готові битися з будь-ким через найменшу несправедливість, або через те, що хтось забув повернути позичену річ або вони вважають, що з їхньою дитиною обійшлися несправедливо.

Терези ніколи не посоромляться показати свою божевільну сторону, що робить їх одним з найбільш нетактовних знаків зодіаку. Оскільки цей знак схильний виправдовувати свої божевільні вчинки, він не заспокоюється зі зрілістю.

Овен

Овен спонтанний і пристрасний. Вони сповнені енергії, яка рухає їх від однієї справи до іншої. Однак разом з цією енергією приходить і темперамент цього знаку зодіаку. Людина, народжена під цим сонячним знаком, є одним з найбожевільніших знаків зодіаку. Найменші дрібниці можуть змусити їх миттєво вийти з себе, що призводить до істерики. Найкраще просто залишити їх у спокої, коли вони розлючені, щоб у них був час заспокоїтися.

Стрілець

У Стрільців є дика сторона, яка, здається, ніколи не вимикається. Це робить їх одним з найвеселіших знаків зодіаку, але також робить їх одним з найбожевільніших знаків зодіаку. Їх дика сторона робить їх нетерплячими, неспокійними і більш схильними до спалахів гніву через свою імпульсивність. Це може призвести, і часто призводить, до неприємностей.

Скорпіон

Скорпіон відомий своїм бойовим духом. Вони люблять людей, які люблять їх. З іншого боку, Скорпіон може бути домінуючим і наполегливим. Як тільки ви зачепили його самолюбство, будьте готові побачити його божевільну сторону. Скорпіон може бути злим і маніпулятивним. Він придумає, як зробити вам боляче, і переконається, що ви знаєте, що це було навмисно. Як тільки вони втрачають контроль над своїм характером, біжіть від них.

Близнюки

Близнюки є найбільш божевільними представниками зодіаку. З ними може бути весело, але вони настільки непередбачувані, що ви ніколи не знаєте, що може привести їх в лють. Знаки, які не люблять хаос, часто вважають, що з ними важко перебувати поруч через це.

Оригінал