Секрети зачарування чоловіків різних знаків Зодіаку

До яких тільки методів зачарування не вдаються жінки, щоб оселитися в серці вподобаного чоловіка. У хід ідуть мініспідниці та підбори, звабливі парфуми і яскравий макіяж, грайлива посмішка і кокетливе спілкування. Але чи всі чоловіки так легко піддаються майстерному флірту? Давайте розберемося, до яких методів зачарування слід вдаватися в процесі завоювання чоловіків різних знаків зодіаку.

Овен

Чоловік-Овен – це типовий представник сильної статі, який перший кинеться в обійми довгоногої красуні з формами в мініспідниці. Ці чоловіки частіше за інших обирають у супутниці яскравих та екстравагантних жінок. Тож, якщо поклали око на чоловіка цього знака, будьте готові до того, що вам доведеться постійно мати “смачний” вигляд, щоб обранець не втратив до вас інтерес.

Телець

Зачарувати чоловіка-Тельця типовими жіночими прийомами навряд чи вдасться. Ці чоловіки не ведуться на підморгування, декольте і ходу від стегна. Для них набагато привабливіші жінки хазяйновиті, інтелігентні та домашні. Але це зовсім не означає, що Тельці погодяться жити із сірою мишкою. Жінка їхньої мрії неодмінно має бути привабливою і діяльною, оскільки у стосунках вони частіше ведені.

Близнюки

Щоб чоловік знака Близнюки поклав на вас око, вам доведеться привернути його своєю неординарністю. У принципі, чоловіки цього знака велелюбні й не особливо перебірливі, але серед усіх жінок вони завжди виберуть ту, яка вміє дивувати і яка не стане обмежувати їхню свободу.

Рак

Усі чоловіки знака Рак цінують у жінках щирість. Тому якщо ви наважитеся пов’язати життя з цим чоловіком, не варто вдаватися до якихось хитрих і витончених способів зваблювання. Чоловіки цього знака люблять ніжних і милих жінок, які вміють вислухати і підбадьорити, коли потрібно.

Лев

Чоловік-Лев може легко попастися в тенета будь-якої жінки, яка захоче його зачарувати. Для цього потрібно зовсім небагато. Усього лише засипати себелюбного Лева втішними компліментами. Так, не секрет, що Леви люблять очима. Але серед 10 чарівних дівчат вони виберуть ту, яка побачить у Леві короля.

Діва

Чи можна закохати в себе чоловіка-Діву без його волі? Навряд чи. Чоловіки цього знака настільки послідовні й раціональні, що до вибору супутниці життя підходять з усією відповідальністю, з розумом і розрахунками. Саме тому багато хто з них досить довго засиджується в холостяках. Якщо говорити конкретніше, то ці чоловіки цінують у жінках чистоту духовну й фізичну, охайність і доброзичливість, уміння грамотно розпоряджатися фінансами, любов до дітей і бажання мати міцну й щасливу сім’ю.

Терези

Чоловіки-Терези досить вимогливі під час вибору супутниці життя. Щоб їм сподобатися, необхідно бути граціозною і загадковою, легкою і повітряною, ерудованою і ненастирливою, чарівною і стриманою. Ці чоловіки люблять вивчати жінок і потихеньку розкривати їх з різних боків. Станьте для нього книгою з глибоким змістом, і йому захочеться прочитати вас захлинаючись.

Скорпіон

Спокусити чоловіка Скорпіона нескладно. Для цього необхідно всього лише дозволити собі виглядати трохи відвертіше, ніж ви зазвичай собі дозволяєте. А ось щоб оселитися в серці у цього чоловіка, доведеться постаратися. Скорпіони – недовірливі за натурою, тож готуйтеся до того, що вам потрібно буде вивернути себе навиворіт, щоб Скорпіон вам довірився. І не здумайте йому брехати, інакше потрапите до його чорного списку, в якому в нього перебуває не один десяток жінок.

Стрілець

Чоловік-Стрілець завжди звертає увагу на жінок яскравих і розкутих, активних і захоплених улюбленою справою. Але легка здобич цим чоловікам не цікава. Стрільцям подобається флірт і недоступність. Вони люблять процес завоювання жінки. Тож якщо хочете стати для Стрільця тією самою, тримайте інтригу, не здавайтеся відразу, інакше він швидко перегорить.

Козоріг

Козороги здебільшого прагматики. І до вибору супутниці життя вони також підходять обдумано. Їх не цікавлять короткочасні зв’язки і швидкоплинні романи. Покажіть Козорогу, що ви серйозна і постійна жінка. Крім цього, Козоріг має відчувати з вашого боку симпатію на свою адресу. Так він зрозуміє, що рухається в правильному напрямку.

Водолій

Перш ніж ви наважитеся пов’язати життя з Водолієм, визначтеся, чи готові ви все життя залишатися для нього загадкою і час від часу підігрівати його інтерес відстороненістю і фліртом з іншими чоловіками. Водолії швидко остигають до жінок зрозумілих і готових на все. Для них важлива інтрига. З цим чоловіком не розслабишся, зате ви завжди матимете стимул виглядати як з голочки.

Риби

Чоловіки-Риби відрізняються від своїх зодіакальних побратимів м’якістю характеру і деякою мрійливістю. У жінках вони цінують не так зовнішні дані, як глибокий внутрішній світ. У майбутній супутниці життя вони хочуть бачити споріднену душу, яка з радістю тихим зимовим вечором сидітиме з коханим перед каміном у заміському будинку і мріятиме про їхнє спільне світле майбутнє.

Оригінал