Гороскоп на 20 жовтня

Овен ♈

Сьогодні Вам варто для себе зрозуміти, скільки зусиль Ви готові вкладати в ту чи іншу сферу Вашого життя. Це дуже важливо, щоб зрозуміти, чи немає ніде дисбалансу, який, грубо кажучи, псує Вам життя. Також Вам варто подумати, щодо того, як багато вкладають у спільну справу чи стосунки люди, які Вас оточують. Оцініть ці нюанси і зробіть так, щоб це не було грою в одні ворота.

Телець ♉

Напевно, у Вас теж був час, коли Ви вважали себе сміливцем, а оточуючих людей просто дурнями. Можливо, але найчастіше люди, які не можуть чогось зробити самі, відмовляють від цього й інших, але це не повинно Вас хвилювати. Якщо Ви ясно бачите перед собою мету, йдіть до неї всупереч усьому і вже тим більше незважаючи на думку оточуючих. Інші можуть Вас не зрозуміти, чужа думка – це просто чужа думка.

Близнюки ♊

Можливо, Вам дуже важко бути тактовним і дипломатичним щодо якоїсь людини. Нічого дивного, адже повагу потрібно заслужити, а Вам слід нагадати цій персоні, що таке повага в принципі. Щоправда, зробити це доведеться своїм прикладом. Тож прикусіть язик і пам’ятайте: що більше Ви вкладете, то більше отримаєте. І йдеться в цьому разі про грошові інвестиції.

Рак ♋

Сьогодні у Вас знову може виникнути стара проблема з тим, щоб щось контролювати або просто посилити контроль над цим. Річ у тім, що якщо інші вважають Вас більш обізнаними в чомусь, значить, Вам буде делеговано левову частку повноважень і відповідальності. Щоправда, чи потрібно Вам це просто зараз, це питання. Хай там що, постарайтеся не звалювати цю ношу виключно на свої плечі. Краще розподіліть вагу.

Лев ♌

Запитайте кого-небудь, які три найскладніші слова він знає, і він напевно скаже: “Я люблю тебе”. Однак інші три слова можуть бути ще складнішими: “Я не знаю”. Однак, на щастя, прогалини в знаннях можна заповнити надійною і корисною інформацією. І це, до речі, може бути приводом для гордості, адже наступного разу Ви вже все знатимете і люди оцінять Ваше прагнення здобувати нові знання.

Діва ♍

Якби хто-небудь попросив Вас знайти голку в копиці сіна, Ви, ймовірно, відповіли б, що у Вас є важливіші справи. Якби Вам запропонували семизначну суму грошей, щоб знайти цю голку, Ваша реакція, ймовірно, була б дещо іншою. Звісно, сьогодні ніхто не робитиме Вам настільки щедру пропозицію, але вона точно дасть Вам хорошу мотивацію для якоїсь вельми цікавої справи.

Терези ♎

Можливо, сьогодні вам буде дуже важко знайти потрібну мотивацію і, як і раніше, мислити позитивно, але це можна зробити. Візьміть на озброєння обережний оптимізм. Він допоможе Вам досягти мети і водночас підготує до деяких перешкод, які виникнуть на Вашому шляху. Ви знаєте, що вони абсолютно природні, тож не панікуйте і не забувайте, що все потрібно робити послідовно і поступово.

Скорпіон ♏

Жити більш дисципліновано, можливо, не так весело, як вам би хотілося, але це хоч якась гарантія того, що ви не притягуватимете неприємності на свою голову. Якщо ви дієте згідно з планом і за графіком, це не означає, що ви повинні задихатися від відсутності свободи. Подивіться на це з іншого погляду: завдяки чіткому плану дій Ви значно спрощуєте і прискорюєте досягнення якоїсь мети, а значить часу на приємне проведення часу у Вас залишається більше. Тож зробіть справу, а вже потім відпочивайте.

Стрілець ♐

Завдяки Вашій здатності бачити багато речей з чужої точки зору, Ви є чудовим партнером і багато людей це помічають. Вони напевно бачили, як легко з Вами працювати і наскільки така співпраця результативна. До того ж усі бачать Вашу самовіддачу в цьому плані і віддають належне Вашій працьовитості. У зв’язку з цим Ви можете дозволити собі бути трохи перебірливими під час вибору партнера для нового проєкту, тож не варто погоджуватися на співпрацю з першим зустрічним.

Козоріг ♑

Для того, щоб досягти життєвого балансу і гармонії, необхідно багато терпіння, тож якщо у Вас не все гаразд, постарайтеся трохи заспокоїтися. Насправді все складається якнайкраще, але щоб так тривало далі, Ви не повинні робити зайвих рухів. Деякі моменти, напевно, Вас не порадують, але Ви зможете впоратися з ними, якщо просто зробите крок назад і подивитеся на всю картину відразу. А сьогодні ж увечері Ви отримаєте дуже цікаві новини, які відвернуть Вас від поганих думок.

Водолій ♒

Слідкуйте за людьми, які намагаються Вас заспокоїти. Найімовірніше, вони не роблять це не з добрих спонукань, а тому що сказане Вами може якоюсь мірою їх очорнити. Ви не можете дозволити їхній невпевненості перешкодити Вам висловити свою думку з якогось приводу. Дотримуйтеся основного плану дій, але не бійтеся імпровізувати, навіть якщо особливої переконаності у правильності дій у Вас немає. Блеф у деяких випадках є прекрасною тактикою, тож чому б Вам його не використати.

Риби ♓

Підхід до деяких речей із критичного погляду вкрай корисний, особливо в тих випадках, коли йдеться про якусь групову діяльність. Якщо Вам доведеться працювати в команді, станьте тією людиною, яка все ставитиме під сумнів і оскаржуватиме. Як люди можуть виправити те, що, як вони вважають, працює абсолютно коректно. Відкрийте їм очі, а якщо Ви все ж таки помиляєтеся, то нічого страшного в цьому немає. у будь-якому разі Ваше завдання ділитися своїми пропозиціями та припущеннями. Це допоможе Вам завоювати повагу оточуючих.