П’ять знаків Зодіаку з найрозвиненішою інтуїцією

П’ять знаків Зодіаку, які дозволяють своєму внутрішньому голосу та серцю керувати їхніми життями.

Інтуїція чи шосте почуття допомагає людині пережити моменти, які не піддаються логіці чи здоровому глузду. Вони оцінюють навколишній світ способами, недоступними людському сприйняттю. Інтуїція настільки ж мінлива, як і Всесвіт, що постійно змінюється.

Часто ми чуємо як люди кажуть, що внутрішнє чуття підказує їм коли щось іде не так чи про те, що вони мають пережити досить непоганий день. Інтуїція найчастіше асоціюється людиною з її серцем, а не з химерним і незрозумілим поривом зробити що-небудь. Ми протиставляємо її логічному розуму, а це спричиняє існування всіх тих крилатих фраз і прислів’їв, які нам доводилося чути в реальному житті та світі цифрових технологій про те, що таке прислухатися до серця і дозволяти йому вказувати нам правильний шлях.

Сила інтуїція багато в чому ґрунтується на вірі, вона – наче дзижчання настирливої ​​феї в наших головах. Деякі люди пов’язують свої досягнення та кращі життєві рішення з підказками внутрішнього голосу, тоді як інші зовсім не вірять у його існування.

Якщо ви цікавитеся цією темою, то вам, напевно, траплялася на очі цитата про інтуїцію письменниці С. Джойбелл С: «Різниця між людьми полягає в тому, як вони використовують це почуття. Більшість з них не знають зовсім нічого про внутрішній голос, тоді як невелика частина повністю покладається на нього, як і на свої фізичні органи почуттів, і навіть сильніше».

Кожна людина може змусити свою інтуїцію працювати. Потрібно лише дати їй можливість та простір для розвитку. Однак, завжди знайдуться люди, у яких інтуїція спочатку розвинена сильніше завдяки заступництву планет та сузір’їв. Тому серед знаків Зодіаку є ті, у кого сила внутрішнього чуття переважає силу розуму. Пропонуємо вам ознайомитися зі списком сузір’їв із найрозвиненішою інтуїцією.

Діва

Будучи перфекціоністами за своєю натурою, Діви прагнуть доводити будь-яку розпочату справу до кінця. Їхні спостережливість і аналітичний склад розуму разом із сильною інтуїцією унеможливлюють упустити або переглянути що-небудь. Народжені під цим знаком здатні помічати найменші зміни у Всесвіті, і швидко пристосовуватися до них. Це робить їх жорсткими, але водночас успішними редакторами та кураторами. Ретельний аналіз, проведений Дівою, не прощає навіть найнешкідливіших помилок. Діви – найпарадоксальніший знак Зодіаку, тому що є одночасно і найраціональнішим, і найінтуїтивніше розвиненим.

Овен

Войовничий Овен відомий своєю схильністю передчувати конфлікт, що назріває. Любов і слабкість таких людей до суперництва та протистоянь (як фізичних, так і розумових) змушує їх йти на необдуманий ризик, хоча в більшості випадків вони виходять із бою неушкодженими. І все це завдяки сильній інтуїції. Будучи безтурботними та безрозсудними людьми, Овни покладаються виключно на своє внутрішнє чуття, дозволяючи йому робити за них певні судження. Інтуїція попереджає Овна про людей, які керуються прихованими мотивами та намагаються ним маніпулювати. У складних ситуаціях у голові Овна просто починає звучати тривожний дзвіночок.

Риби

Побачивши найменший натяк на небезпеку риба тут же ховається у воді. Так само поводяться і люди, народжені під цим знаком Зодіаку. Вони легко заводять друзів, оскільки шосте почуття дозволяє їм читати їх як відкриту книгу. А якщо контакт із людиною починає викликати у них відчуття дискомфорту, Риби просто зникають. Такі особи віддають перевагу затишному і безпечному життю, без будь-яких негативних вібрацій і присутності в ній людей, які намагаються порушити їхній життєвий порядок. Завдяки своїй розвиненій інтуїції Риби завжди першими відчувають наближення небезпеки.

Близнюки

Сумно відомі своїм небажанням брати на себе зобов’язання та зберігати вірність, Близнюки приходять у цей світ з неймовірним умінням передбачати можливі результати та відчувати наближення проблем. А ще вони дуже швидко знаходять із людьми спільну мову. Однак нелюбов до конфліктів змушує Близнюків тікати, а не намагатися впоратися із проблемою заради збереження стосунків. Народжені під цим знаком дуже швидко визначають зраду, і це одна з головних причин, чому вони уникають зобов’язань. Річ у тому, що вони заздалегідь знають, яким буде розклад на шахівниці наприкінці гри.

Водолій

Це найпостійніший серед усіх зодіакальних сузір’їв. Водоліїв має незрозумілий зв’язок із Всесвітом і тим, як влаштований світ. Володіючи найрозвиненішою інтуїцією, їхні почуття змінюються наче вода, що їх символізує. Рішення та пориви цих людей дуже точно характеризують їхню натуру. І хоча інтуїція Водоліїв завжди вказує їм правильний напрямок, вона ж привертає до них більше уваги оточуючих, ніж їм того хотілося б.

Цей список зовсім не означає, що решта сім знаків Зодіаку взагалі не має інтуїції. Просто їхня натура не дозволяє їм приймати свій внутрішній голос настільки ж органічно, як у людей, народжених під описаними вище сузір’ями. І часом у цьому полягає вся різниця між ними. У кожного знака свої світлі та темні сторони та свої механізми виживання, які допомагають їм переживати все те, що підносить їм життя. Там, де комусь не вистачає сил, вони легко справляються за допомогою своїх знань, досвіду та навичок.

Інтуїція – річ дивна. Вона вимагає від людини певної віри, яка одним людям дається набагато простіше, ніж іншим. Наше внутрішнє чуття спрацьовує тільки коли ми дозволяємо йому це. А надто завзяте заперечення лише притупляє його.

Пам’ятайте, що інтуїція є своєрідним світлом, що вказує нам шлях додому після того, як заходить сонце і весь світ занурюється у темряву. Це карта, що показує нам вихід із густого непрохідного лісу. Це порив, здатний врятувати наше життя, коли ми знаходимося за крок від смерті.

Оригінал