Гороскоп на 29 грудня

Овен ♈

Місяць стимулює вашу підсвідомість, тому ідеї можуть з’являтися у вашій голові буквально з нізвідки. Однак у міру того, як Місяць і Меркурій з’єднуються, думки можуть зміщуватися в бік професійних цілей і того, як донести їх до важливих людей. Якщо з’явиться шанс поспілкуватися сам на сам із кимось, хто може просунути вас кар’єрними сходами, хапайтеся за нього! Не бійтеся вимагати того, на що Ви маєте право.

Телець ♉

Ви якнайчіткіше розумієте, що Вас мотивує. У зв’язку з цим Ви можете звернутися до друзів по допомогу, адже вони можуть Вам підказати, як досягти бажаного. Зверніть пильну увагу на їхні пропозиції та оберіть найкраще з почутого. Пам’ятайте, що Ваші приятелі або друзі можуть стати чудовим джерелом підтримки, якщо Ви раптом опинитеся в глухому куті або заблукаєте на шляху до Вашої мети.

Близнюки ♊

Незважаючи на те, що ви готові вкладати сили й енергію у свою частку роботи, можливо, доведеться зосередити свої зусилля і на вельми несподіваних напрямках. На Вашому горизонті маячить інтригуюча можливість, пов’язана з кар’єрою, і Вам слід досконально вивчити її, перш ніж хапатися. Щойно ви вирішите для себе всі ці питання, ви зможете зосередитися на тому, як досягти однієї або кількох фінансових цілей. Щоправда, з наскоку зробити це не вийде.

Рак ♋

Говорити про те, що вас надихає, може бути дуже приємно. Місяць допомагає вам зміцнити свої переконання і принципи, а інші люди напевно виграють від того, що ви їм скажете. При цьому партнер або хтось із близьких може бути також зацікавлений у Ваших знаннях. А отримання нових знань принесе вам величезне задоволення і зробить ваше життя набагато цікавішим.

Лев ♌

Фінансові цілі будуть у центрі Вашої уваги, особливо якщо Ви знаєте, куди збираєтеся витратити свої гроші або у що інвестувати кошти. Однак Ваш прогрес у цій сфері багато в чому залежатиме від реалістичності Ваших очікувань і пильнішого інтересу до деталей того, що Ви хочете здійснити. Можливо, у Вас є вражаюча ідея або прагнення, але зробіть усе можливе, щоб не шкодувати про своє фіаско через те, що Ви випустили з уваги якусь дрібницю.

Діва ♍

Місяць стимулює партнерські стосунки, і якщо ви починаєте нову співпрацю, вона може виявитися буквально благословенням згори. При цьому, оскільки Місяць з’єднується з Меркурієм, ви також можете побалувати себе, голосно посміятися і насолодитися безтурботністю і легкістю буття. Світила допоможуть Вам добре провести час, тому прийміть радісне веселе дозвілля як нагороду за труди праведні. Ви заслужили на це.

Терези ♎

Якщо ви докладете сьогодні належних зусиль зі свого боку, то Місяць допоможе вам здійснити свої задуми. Однак можливо й таке, що в якийсь момент ви зрозумієте, що ваш план просто неможливо реалізувати, і він потребує змін. Якщо так, сприймайте це не як провал, а як можливість чогось навчитися. Союз Місяця і Меркурія вплине на ваш дім і сім’ю, у зв’язку з чим ви зіткнетеся з безліччю домашніх клопотів. Щось або хтось безумовно потребує Вашої уваги.

Скорпіон ♏

Сьогодні Місяць зверне Вашу увагу на безглузді аспекти Вашого життя. Ось і чудово! Сміх дуже терапевтичний. Також очікуйте кумедних діалогів, адже Місяць зустрічається з красномовним і кокетливим Меркурієм. Постарайтеся знайти тих, хто перебуває з вами на одній хвилі, і організуйте спільне дозвілля. Ви проведете час не тільки весело, а й продуктивно.

Стрілець ♐

Сьогодні Ви повністю поринете в домашні клопоти. Постарайтеся бути не надто вимогливими щодо своїх близьких, інакше ризикуєте стати домашнім тираном. Тримайте руку на пульсі фінансових витрат і ретельно сплануйте сімейний бюджет на найближчий час. Якщо хочете заручитися чиєюсь підтримкою, постарайтеся пояснити мотиви всіх своїх дій.

Козоріг ♑

Сьогодні завдяки Місяцю загостриться Ваш ораторський талант. Своєю чергою, Меркурій спонукає вас прямо і відверто висловлювати свої думки. Щоб залучити когось до участі в реалізації Ваших задумів, опишіть свій план у найдрібніших деталях і розкажіть про його вигоди. З огляду на обставини цього дня, вам буде досить легко схилити потрібних людей на свій бік.

Водолій ♒

Сьогодні Ваша голова буде забита фінансами. Якщо вам запропонують спосіб підзаробити, майте на увазі, що ви маєте повне право відмовитися від пропозиції, якщо у вас будуть хоч найменші сумніви. Вплив Меркурія передбачає, що Ви можете дізнатися про існування якогось секрету, і у Вас є всі шанси розкрити його. Існує певний зв’язок між цією поки що прихованою інформацією і Вашою впевненістю в собі.

Риби ♓

Місяць проходить через Ваш знак і з’єднується з Меркурієм, впливаючи на соціальні зв’язки. Вважайте це зоряним запрошенням поспілкуватися з оточенням. Постарайтеся трохи відволіктися від своїх обов’язків і дозвольте собі повеселитися. Тримайте телефон під рукою, щоб не пропустити захопливе запрошення. Ймовірно, у підсумку Ви будете раді, що провели цей день у товаристві.