6 знаків Зодіаку, які абсолютно не вміють слухати

Як ви думаєте, під час бесіди ви слухаєте чи просто готуєтеся до того, щоб самому почати говорити? Якщо друге, то ви не найкращий комунікатор. До речі, які знаки зодіаку є поганими слухачами? Чи належите ви до них?

Овен

Овни не тільки погано вас слухають, вони ще й одночасно роблять сотню інших речей: працюють на комп’ютері, перевіряють пошту, роблять легке прибирання або граються з дітьми. Річ не в тому, що Овну байдуже, що ви говорите, він просто не може зосередитися на ваших словах. Цей знак – типовий “багатозадачник”, і проблема полягає в тому, що його увага розсіюється на масу різних справ і завдань.

Телець

Тельцю не подобається робити помилки в будь-яких справах, і ведення розмови теж до цього належить. Замість того щоб уважно слухати, Телець має властивість планувати, як він реагуватиме на вашу промову.

Він може не вловити нюанси і тонкощі того, що ви говорите, але його відповідь буде добре продуманою – можливо, навіть занадто продуманою. Цей знак воліє довіряти собі і своїй здатності міркувати на ходу та імпровізувати.

Стрілець

Стрілець любить спілкування і пізнавальні бесіди, причому настільки, що швидко захоплюється і починає одноосібно вести розмову. Ви можете згадати, що ви щойно повернулися з якоїсь поїздки, і раптово Стрілець згадує свої останні пригоди і починає їх довго описувати. Можна сказати, що Стрільці – це нарциси в плані тривалих монологів.

Козоріг

Козороги можуть бути поганими слухачами. Вони люблять перервати співрозмовника, щоб дати йому кілька цінних (як їм здається) порад. Можливо, ви й не просили їхньої поради, але Козоріг почувається просто зобов’язаним вам її озвучити.

У нього немає часу, щоб дочекатися, коли ви дійдете до кінця історії. Козоріг жадає допомогти, і він справді вірить, що його мудрість саме те, що вам потрібно, навіть якщо ви хочете, щоб він просто спокійно і мовчки вас вислухав.

Водолій

Водолій – це така людина, чиї думки мчать попереду, коли вона з кимось розмовляє. І якщо ви почнете говорити про те, що Водолію не особливо подобається, він моментально змінить тему навіть без попередження.

Емпатія не є однією з його рис характеру, тому він намагається сам задати напрямок будь-якій бесіді на свій смак. Водолій не грубий, він просто хоче говорити лише про те, що його найбільше цікавить.

Риби

Риби під час розмови, найімовірніше, випаруються у свій власний світ фантазій. Їхній креативний мозок завжди породжує нові ідеї та задуми, тому цей знак миттєво перемикається на щось своє і стає відстороненим.

Вони хочуть бути присутніми під час розмови, але якщо співрозмовник не може схопити їхню увагу, Риби миттєво занурюються у свої думки. Намагайтеся не сприймати це особисто, Риби абсолютно не хочуть вас цим образити або зачепити.

Оригінал