Під якими знаками Зодіаку народжуються коханки

Рейтинг жінок за знаком Зодіаку, яким доля приготувала роль коханки.

Жінці приготована роль життя бути дружиною чи коханкою. І цей вічний хрест вона нестиме сама, виграючи нерівний бій із суперницею, на кону якого стоятиме її чоловік. Але тільки дружина претендує на звання тієї єдиної, коли коханка хоче бути коханою. І все це залежить не тільки від моральних переконань кожної, а й від страху перед самотністю. Всі ці показники мають пряме відношення до знаків Зодіаку.

Хоча існують такі представниці, яким просто родом написано бути все життя коханкою. І перед любовним потягом до чужого їм просто складно встояти, не скуштувавши заборонений плід. Астрологія виділила лише 4 знаки Зодіаку, які не зможуть придушити в собі любовну спокусу.

Скорпіон

Цим представницям просто чітко на роді написано грати роль постійної коханки, незалежно від того, скільки разів вона виходитиме заміж. Тісні сімейні узи не для такої вільної пташки, як вона. Жінки завжди виглядають надзвичайно, вони чарівні і виглядають привабливо. Її пронизливий погляд притягує і манить, тому від нього не можна сховатися. Таку, як вона, називають відьмою. І правильно роблять, адже вона здатна зачарувати і загіпнотизувати будь-якого чоловіка, який сподобався. А він чудово усвідомлює те, що прямо прямуює у спритно розставлені мережі. Але з цим нічого вдіяти не можуть, і добровільно пропадають у цьому вирі. Хоча якщо в них вийде вирватися з клешні «Скорпіонихи», то душевних травм їм не уникнути. Вони ще довго з мукою і насолодою згадуватимуть про цей солодкий полон.

Для багатьох чоловіків стати бранцем цієї представниці велика нагорода. І ніщо не зможе їх зупинити чи завернути з наміченого шляху. Подібна потяг загрожує не тільки його свободі, а й загальному самопочуттю. А поки він відчуватиме на собі всі забаганки та підступності цієї жінки, він може серйозно захворіти. Мало того, вона з нього не тільки вип’є всю кров, так представниця до межі виснажить його чоловічу функцію, адже не дарма ці дами вважаються ненаситними особами. І нехай чоловік не дивується з того, що її поведінка нагадуватиме помсту павучихи, яка нещадно вбиває свою жертву, аби вона не дісталася законній дружині.

Терези

Цим жінкам властиво постійно сумніватися та вагатися. І вони не можуть зрозуміти, ким для них краще бути – дружиною чи коханкою. І якій би стороні вони не віддали перевагу, однаково сумніваються – чи правильно було зроблено вибір? Тому цим особам властиво постійно кидатися у крайність. Навіть якщо вони виходять заміж і клятвено обіцяють бути вірною та відданою дружиною, згодом всі ці слова вони забудуть. Спочатку вони вважають, що бути коханкою – це останній ступінь ницості, але поживши деякий час у шлюбі, вони починають брати свої слова назад. І їх починають мучити сумніви лише тоді, коли побут і сірі будні заїдають вразливу натуру. Її душа прагне гармонії, краси та компанії.

Вони починають розуміти, що найцікавіше життя у них попереду, і знайдеться той, хто їх гідно оцінить. І тоді вони починаються вживатися у ролі коханки. Хоча у відносинах для них секс не такий важливий, як флірт і кокетство, яким вони володіють досконало. Але якщо вони закохані по-справжньому, ця роль їх окрилює і ні крапельки не дає сумніву в тому, що щось роблять не так. А коли стосунки закінчуються, вони з пораненою душею та розтоптаними почуттями знову повертаються до сімейного побуту. І живуть там до того моменту, поки знову любовні почуття не отримають над ними гору.

Близнюки

Цей двоякий знак може чудово уживатися у будь-якій ролі. Їм неважливо у якому статусі перебувати – коханки чи дружини. Для них має значення блищати та отримувати від життя задоволення. Ці жінки не завжди стають заручницями сексу, їм важливі стосунки і те, як до неї ставиться їхня людина. А інтимні моменти для них лише чергова розвага, яка прикрашає їхнє життя. І коли ця представниця знаходить свій об’єкт пристрасті, то запевняє його в тому, що у неї був любовний порив, і цього вимагає її знемогла душа. Але це лише їхнє тимчасове захоплення.

Так, як вони швидко змінюють свої рішення, з такою швидкістю їм набридає їхнє сімейне життя. Для неї головне бути вільною та коханою, і якщо цього їй партнер не може дати, вона шукає того, хто гідно оцінить її. І все подібне вона може отримати у статусі коханки. Жінки знають усі способи того, як утримати чоловіка і зробити так, щоб він захотів до неї повертатися із завидною постійністю. Будь-якого чоловіка вона зможе тримати в нестерпному очікуванні, щоразу надаючи йому ласки по маленькій порції. І доведе його до такого стану, коли він почне благати про те, щоб вона погодилася стати його законною дружиною. Але вона так швидко не здасться, і ще довго насолоджуватиметься своїм становищем пристрасної коханки.

Стрілець

Для цих жінок перебувати у статусі коханки цілком звичне явище. І це ніяк не псує їхнього настрою. Також їм не важко бути дружиною, але постійний побут їм занадто швидко набридає. Вони не можуть довго перебувати в домашніх стінах, адже цей устій ​​сильно суперечить їхній допитливій натурі. Жінки люблять мандрувати і подорожувати, тому вони завжди бояться втратити свободу. Але їх може утримати в сімейному гнізді лише одне – регулярний секс. Але якщо цього не буде в її житті, вона без проблем знайде собі того, хто іноді їй замінятиме чоловіка.

На першому місці у жінок цього знака стоїть подорож, а ось друге – гордо займають сексуальні втіхи. І всі ці дві приємні речі вони все своє життя намагаються поєднати. Вони не відвертатимуться від забороненого кохання і вважатимуть його чимось несусвітним. Жінки почнуть від нього отримувати задоволення і заряджатися позитивом. Жінка обов’язково вибере для себе пристрасного коханця, який буде ненаситним у ліжку самцем із розбещеною фантазією. Її не влаштує спокійний чоловік, але якщо він такий є, то вона обов’язково знайде собі підживлення на боці. І не соромиться номінуватися на роль коханки.

Оригінал