Як часто тобі потрібна близькість згідно зі знаком Зодіаку

Чи можеш ти контролювати себе?

Овен

Ти класичний представник стихії вогню. Секс для тебе дуже важливий. І що частіше він відбувається, то краще. І ти нічого не можеш із цим вдіяти. У тобі дуже багато енергії та пристрасті, якої ти просто не можеш не дати вихід у тому, що ти робиш. І в сексі це проявляється найбільше. Періодично ти не гидуєш і випадковими зв’язками, щоб заповнити потребу.

Телець

Ти можеш присвятити заняттям коханням усі вихідні. Незалежно від серйозності твоїх намірів щодо партнера. Ти любиш деякий час проводити в передчутті самого сексу. Тому що після нього секс ще кращий.

Близнюки

У тебе все залежить від ситуації. Буває, що ти тільки і хочеш, що займатися сексом. Але буває і такий час, коли тобі простіше впоратися зі справами, стримуючись. Це через твою мінливу та неоднозначну сутність. І перепадів настрою.

Рак

Якщо ти перебуваєш у серйозних, глибоких, щирих відносинах, у яких є довіра та емоційний зв’язок, то ти завжди бажатимеш близькості. Ти віддаєш себе своїм почуттям. І ти завжди намагатимешся висловити свої почуття через вчинки. А ще, це означає, що ти не можеш займатися сексом без зобов’язань.

Лев

Тобі б хотілося займатися сексом принаймні раз на тиждень. Тобі вдається виглядати та бути привабливою практично без зусиль, це у твоїй природі. А ще в тебе магнетична особистість, що дозволяє тобі знайти підхід до кого завгодно. Коли ти налаштована на пристрасний, яскравий секс, ти зробиш так, щоб це сталося.

Діва

Твій темп – тричі на тиждень, не менше. Ти – людина звички. І це допомагає тобі завжди створити всі умови для комфорту та необхідної частоти твого сексуального життя.

Терези

Найприязніший знак Зодіаку. Ти не боїшся своїх бажань і це відкрито показуєш. Тобі важливо відчувати себе потрібною та коханою, особливо у відносинах. Тому тобі необхідний секс близько трьох разів на тиждень або частіше.

Скорпіон

Тобі сексу хочеться постійно. І не дивно: всім відомо, що ти найсексуальніший знак з усього Зодіаку. Ти отримуєш від сексу величезне задоволення. І не завжди тобі необхідно відчувати щось серйозне до людини, з якою ти це задоволення відчуваєш.

Стрілець

Для тебе це справа випадку. Буває, що тобі хочеться сексу постійно, а буває, що не хочеться взагалі. Ти непередбачувана. І будь-яка рутина пригнічує тебе.

Козоріг

Ти – трудяга. Постійно працюєш над досягненням своєї мети. Тому тобі просто необхідно займатися сексом хоч раз на тиждень заради того, щоб зменшити напругу. Але коли в тебе є час, вихідні і можна розслабитися, то ти пускаєшся у всі тяжкі.

Водолій

Тобі не так вже й потрібен секс. Набагато цікавіше розвиватися інтелектуально. Також ти дуже ексцентрична і тому мало хто тебе розуміє. І тобі секс потрібен не частіше, ніж раз на два тижні. Рідко буває, що хочеться частіше.

Риби

Не щодня, але кілька разів на тиждень точно. Ти дуже емоційна. Але це не наділяє тебе підвищеною сексуальністю. Ти відчуваєш потребу в безпеці і тому не віддаєш себе і своє тіло будь-кому.

Оригінал