Гороскоп на 18 вересня

Овен ♈

День відкриє перед Вами привабливі можливості. Але… вони вам не підходять? Чи є тільки один шлях вперед – прямий? Хм-м… Схоже, ми маємо справу з загостренням притаманної Овнам упертості та нетерпіння, які буквально закривають Вам очі. Але все ж таки варто поглянути на речі ширше. Це обіцяє безліч переваг.

Телець ♉

У Вас з’явиться можливість виявити вибірковість щодо того, як Ви розпоряджаєтесь своїми силами. Це помітно зміцнить Ваше становище. Стане ясно, що Вам підходить, а що ні. Шанс менше розпорошитися збереже Вам час і надихне. Ви зможете зосередитись на тому результаті, який приносить Вам радість.

Близнюки ♊

Ми приблизно уявляємо собі, звідки чекати допомоги та підтримки. Але тим приємніше отримати їх із несподіваного джерела! Готовність постояти за Вас виявить людина, на яку Ви зовсім не сподівалися. І ця допомога виявиться неоціненною!

Рак ♋

Ви оглянетеся на недавні події та погодитеся, що зробити щось було найкращим рішенням, ніж не робити нічого. Ви мали причини утримуватися від активних дій, але причини діяти переважили їх. Зараз настав час порадіти тій вигідній позиції, в якій Ви опинилися завдяки цьому.

Лев ♌

Наскільки гострі чуття мають кішки? Гарне питання! Вигляд у кішок, принаймні, проникливий; здається, що вони бачать людей наскрізь. І зірки обіцяють, що сьогодні Ви не поступитеся їм у цьому!

Діва ♍

Ви представляєте один зі знаків, якими управляє товариський Меркурій, тому Ваша готовність спілкуватися завжди на висоті. Але деякі люди розглядають переговори як спосіб утвердитися та продавити своє бачення. Хоча суть зовсім інша! Переговори повинні сприяти насамперед тому, щоб було враховано інтереси всіх сторін. І такого результату Ви вмієте досягати, як ніхто!

Терези ♎

Горбатого могила виправить, говорить приказка. Але у світлі досягнень сучасної медицини вона давно застаріла! Звісно, ​​певні речі у своїй зовнішності, поведінці, натурі ми не можемо контролювати остаточно. І тому така важлива готовність постояти за свою природу і право висловлювати її!

Скорпіон ♏

Скорпіонам приписують різні якості. Одна з них – бажання все і завжди контролювати. Якщо зараз вона проявиться, то зовсім не на рівному місці! Просто Ви, як Скорпіон, бачите, як саме можна досягти поставленої мети. Щоб донести це бачення і до інших людей, якнайменше говоріть “я”, і побільше – “ми”!

Стрілець ♐

Дехто планує відпустку так: знаходить найдешевший рейс і летять куди очі дивляться. Виходить та ще лотерея, але це цілком весело! Якщо сьогодні відчуваєте бажання підкорити незвідану територію, Вам теж буде радше весело, ніж страшно.

Козоріг ♑

Ви можете взяти себе в руки і впоратися зі справою, яка вселяє мало ентузіазму. Взагалі, звичайно, протягом усього цього року це заняття зовсім не надихає Вас. Але прямо зараз є шанс змінити зневіру на захопленість! Результати вразять не лише Вас.

Водолій ♒

Піти чи залишитися? Можливо, цим питанням Ви задаєтеся не в буквальному значенні. Йдеться швидше про вибір між тим, щоб триматися у звичних рамках, і тим, щоб приборкати хаос, яким завжди супроводжуються зміни. Так чи інакше, за будь-якого варіанта важливо пояснити Ваш вибір тим, хто в ньому зацікавлений.

Риби ♓

Напевно, боги збожеволіли! Або наше уявлення про правильне і справедливе дуже відрізняється від уявлення, так би мовити, вищих сил. Це класичний випадок невідповідності між бажаннями та потребами. Не чиніть опір тому, що відбувається, а краще постарайтеся його прийняти.