Гороскоп на 17 вересня

Овен ♈

Щоб у Вашому житті поменшало стресу та сум’яття, прийміть певні обмеження як даність. Сказати, звичайно, простіше, ніж зробити – особливо коли ти Овен! Ви як ніхто вмієте досягати результату. Але зараз має сенс зробити паузу і трохи зменшити оберти – нехай і не хочеться!

Телець ♉

Іноді люди задають якісь свої рамки для задоволення. Вони ніби не проти, що ми розважаємося, але варто “перетнути” межу, як нам уже починають приписувати егоїзм і безвідповідальність. Але чому Вас має хвилювати чужа думка та чужі розпорядження?

Близнюки ♊

У кожного своя правда та свій погляд на речі – і у Вас теж. Складнощі походять не від різниці поглядів, а від надто емоційного ставлення до них. Щоб порозумітися з іншою людиною, перш за все приберіть з рівняння зайві емоції.

Рак ♋

Працівник ресторану не зрадіє, якщо його попросять “принести щось, що мені сподобається”. Вони не повинні думати за клієнта і брати на себе відповідальність за його уподобання. Всесвіт більше піклується про наші потреби, ніж про наші бажання, але цілком готовий прийняти Ваше “замовлення”. Таким чином, ваше завдання полягає в тому, щоб визначитися з ним.

Лев ♌

Ви захищатимете близьку людину, як справжній Лев, а він і не проти. Навіть якщо Ви налаштовані пасивно спостерігати, обставини вимагають висловлюватися і діяти. Ви від цього мало що отримаєте – але дуже допоможете тому, хто Вам дорогий.

Діва ♍

Важко сказати, чи так приємно дивитися на світ через рожеві окуляри буквально. Але що точно неприємно – то це повертатися в реальність зі світу ілюзій. Настав час залишити порожні фантазії та зрозуміти, що відбувається насправді.

Терези ♎

Астрологи давнини вважали, що кожна людина носить маску – інакше кажучи, представляє себе світу не тим, ким є всередині. Це явище вважалося досить важливим, щоб дивитись на нього крізь призму астрології! Але мова зовсім не про дволикість чи нещирість. Якщо відчуваєте невідповідність між тим, у якому вигляді Ви постанете перед людьми, і тим, якими хотіли б їм здаватися, настав час проявити своє істинне Я!

Скорпіон ♏

“Серце хоче того, чого хоче”. Так писала поетеса Емілі Дікінсон ще у 1892 році – а Ви так живете тут і зараз. Скорпіон, як ніхто інший, вміє слухати голос свого серця. І навіть якщо люди намагаються нав’язати Вам свій погляд на речі, Ваше серце не збреше!

Стрілець ♐

Люди протягом великого відрізка нашої історії уважно ставляться до питань стабільності та безпеки. І хоча зараз у фокусі опиниться Ваш банківський рахунок, все не зводиться лише до нього. Не менш важливо задовольняти бажання Вашого серця. Прислухайтесь до його голосу!

Козоріг ♑

Світобудова нагадує: якщо ми не можемо змінити обставини, ми все ж таки можемо змінити своє ставлення до них. Це правда будь-коли, але зараз – особливо. Ви можете контролювати свої емоції щодо людини або явища. Що Ви насправді хотіли б відчувати? Відповіді це питання може виявитися достатньо, щоб усе змінилося.

Водолій ♒

Один із ранніх альбомів Шинейд О’Коннор називається “Я не хочу того, чого в мене немає”. Перечитайте ці слова ще раз. Скільки потрібно сміливості, впевненості, усвідомленості, щоби визнати подібне! Але якщо Ви перегляньте своє ставлення до існуючої ситуації, то зможете сказати те саме.

Риби ♓

Люди з сильною уявою знають, як прогнути правила під себе. У рамках звичного та стандартного – уяві просто тісно! І якщо Ваше вимагає проявити себе і свою відмінність від натовпу, вважайте, що сам Всесвіт вказує Вам вірний шлях.