Як закохуються знаки зодіаку? Пікантна правда!

Любов ненавмисно нагряне… Почуття любові буває приходить досить несподівано, а буває-визріває роками! Вважається, що любов передбачити практично неможливо…

І все б нічого, якби всі ми, як один, не народжувалися під прекрасними зірками, які впливають на наше життя, любов, долю. Астрологи поділилися з нами вельми цікавою і пікантною правдою про те, як же закохуються знаки зодіаку.

Попереджений — значить озброєний. Дізнайтеся швидше, як приходить любов до різних знаків зодіаку.

Чоловік-Овен

Спалахує миттєво, як порох від сірника, після чого він відразу ж переходить до активних завойовницьких дій. Як тільки він подумає, що закоханий, відразу поставить до відома про це об’єкт своєї пристрасті, не відчуваючи при цьому ніякого збентеження. Овен навіть не допускає думки, що йому відмовлять.

Дівчині, яка викликала його зацікавленість, Овен буде весело розповідати байки про свою мужність і непереможність, крутість і багатство. Якщо ж він викликає у вас симпатію у відповідь — погоджуйтеся, не роздумуючи, тому що два рази він не пропонує.

Перешкод у любові Овни просто не помічають, але якщо такі з’явилися, спробують взяти їх в лоб з розбігу. Любов Овна стрімка, бо якщо вона нерозділена, то страждати він не буде, а відразу ж утішиться в іншому місці.

Жінка-Овен

Ця впевнена в собі дама теж, швидше за все, зробить перший крок. Вона не любить умовностей і завжди хоче отримати все негайно, тому що абсолютно не здатна терпіти і не любить чекати. Якщо вона не бачить від об’єкта своєї пристрасті взаємності, вона не здається відразу, а пробує весь доступний набір засобів — від зухвалого міні і до походу до бабці для привороту.

Її наполегливість у кохання можна порівняти з цунамі, а її енергії вистачить на невеликий атомний реактор. Жінка-Овен не звикла сидіти склавши руки і зітхати! Якщо ви хочете дізнатися, чи подобаєтеся ви їй, не заморочуйтесь на різні хитрі стратегії.

Просто запитайте її, і якщо ви почуєте у відповідь «так», будьте готові з головою поринути в самий бурхливий вир любовної пристрасті.

Чоловік-Телець

Телець всіляко намагається розважити і розсмішити вподобану йому дівчину. Найімовірніше, його жарти будуть ну дуже «бородатими». Але, якщо він вам подобається, смійтеся! Причому намагайтеся робити це невимушено і кокетливо. Чоловіки-Тельці по-справжньому вміють доглядати за дамами в найкращих традиціях. Вас чекають походи в ресторани, кіно, на різні виставки і заходи, квіти, цукерки і тому подібні радості.

Якщо «цукерково-букетний» період занадто затягнеться, не соромтеся взяти ініціативу у свої руки і підштовхнути свого Бичка до більш рішучих дій. Звичайно, якщо ви вже й самі зрозуміли, що створите з цією людиною дійсно міцний союз.

Жінка-Телець

Зазвичай вона вдається до класичних жіночих “прийомчиків”: ретельно вибирає вбрання, косметику, парфуми і вишукані прикраси, які найбільш вигідно представлять її в очах об’єкта пристрасті. Крім того, жінка-Телець вміє правильно висловити своє захоплення вподобаним чоловіком. Причому їй навіть не обов’язково щось говорити — вона може просто слухати його з таким захопленим виглядом, що він і сам все зрозуміє.

Ще один “прийомчик” в арсеналі Телички — смачна домашня їжа. До речі, якщо ви не плануєте пов’язувати своє життя з цією жінкою, то краще і не зв’язуйтеся. Адже рано чи пізно вона безпосередньо поставить вам питання — де кільце?

Чоловік-Близнюки

Він неспроможний відірватися від симпатичної жінки ні на хвилину. Його поведінка навіть може здатися схожим на переслідування! Раз вже ви займаєте всі його думки, будьте готові до особливого прояву уваги: постійних дзвінків і повідомлень, а також до його появи в найнесподіваніших місцях, будь то ваш офіс або навіть сайт, на якому ви часто буваєте.

Але не варто спокушатися, адже цей чоловік схильний придумувати свою любов і наділяти свою обраницю тими рисами, якими вона може і не володіти. Якщо ж ви серйозно налаштовані вийти заміж за Близнюка, будьте готові скласти ретельний план продуманих дій, при цьому далеко не факт, що навіть це вам хоч якось допоможе.

Жінка-Близнюки

Схильна видавати тонни інформації, як потрібної, так і непотрібною і без упину говорити про все на світі. Близнючка — володарка дуже і дуже широкого кругозору, тому вам не складе труднощів знайти з нею спільні інтереси. А вже якщо вона поставить собі за мету довести вам, що між вам багато спільного і ваша зустріч не випадкова, то зробить це з неймовірною легкістю практично в лічені хвилини.

Близнюки без розуму від телефонних розмов. Закоханих Близнюків зняти з трубки — ну просто нереально. Приготуйтеся до того, що вона буде постійно дзвонити з приводу і без. Швидше за все, вона відразу ж познайомить вас зі своїми друзями і неодмінно захоче якомога швидше познайомитися з вашими. Навколо неї постійно багато народу, з нею весело, але іноді це може втомлювати.

Чоловік-Рак

Сімейні цінності у цього знака на першому місці. Тому своїй обраниці він намагається відразу демонструвати свої найкорисніші якості – вірність, практичність, досвідченість. Головне, у чому треба переконати Рака, так це те, що ваші з ним погляди на сім’ю збігаються. Він може почати з’ясовувати це навіть в процесі розмов на кухні «за життя», обережно вивідуючи, як ви ставитеся до сім’ї, дітей і ведення господарства.

При цьому Рак може ходити навколо роками. Сам він не поспішає робити серйозну пропозицію. Але перевірити, наскільки серйозні його почуття до вас, досить легко. Дайте йому доручення середньої тяжкості. Виходячи з того, з якою швидкістю він кинеться його виконувати, ви зможете судити про силу його закоханості.

Жінка-Рак

Жінка-Рак – дуже економна особа. Але коли вона закохана, вона не пошкодує для об’єкта свого обожнювання самих вишуканих страв домашнього приготування. Так що якщо вона невтомно працює на кухні, щоб нагодувати вас смачною їжею – можете бути впевнені, що вона у вас закохана.

Навряд чи вона наважиться заговорити з вами про свої почуття. Вона буде мляво зітхати і кидати на вас погляди, повні захоплення, і знову зітхати… Ця жінка оточує свого обранця істиною турботою і забезпечує йому повний комфорт. Крім того, вона здатна дуже чуйно реагувати на зміну настрою чоловіка і підлаштовуватися під нього.

Врахуйте: в той самий момент, коли вона помітить, що ви не цінуєте її уваги, вона стане холодною як лід. Але зовнішня відчуженість лише спосіб захисту, вона як і раніше любить вас. А взагалі вона здатна витерпіти від чоловіка багато що, оскільки навіть якщо стає зовсім погано, вона до останнього вірить, що все ще можна виправити.

Чоловік-Лев

Здогадатися про почуття Лева зовсім нескладно – він уміє блискуче доглядати за вподобаною дамою. При цьому інші ваші шанувальники, можливо, навіть не спробують змагатися з таким галантним кавалером, а просто підуть в бік.

Зазвичай Лев намагається постати перед об’єктом своєї пристрасті таким шикарним чоловіком, у якого немає жодних проблем і який не звик рахувати гроші. Всі красиві жести від нього – походи в театр, дорогі подарунки і благородні вчинки – будуть кинуті до ваших ніг з перебільшеним артистизмом.

Але врахуйте, що при цьому Лев може запросто влізти в такі борги, що вам доведеться ще 20 років після весілля виплачувати купу кредитів. Тому якщо цей чоловік вам дійсно потрібен, вам доведеться вчасно зупинити його благородні пориви.

Жінка-Лев

Левиця надає чоловікові, який її зацікавив, знаки уваги як справжня королева. Тобто дозволяє йому тягати за собою шлейф і подавати келихи з напоями. Вона може дивитися на вас якось по-особливому, не заперечувати проти вашої ініціативи, але у цьому можна без зусиль вловити деяку поблажливість.

Вона вміє тонко натякнути, чого хоче, але просити не буде ніколи. Якщо вона говорить, що на вулиці холодно, ви повинні відразу ж запропонувати їй своє вбрання. Якщо ви чуєте від неї, що на вулиці темно – негайно пропонуйте проводити її до будинку.

У компанії Левиця постарається виставити вас в самому вигідному світлі. Можливо, вона навіть посприяє вашому просуванню вгору або підняттю вашого авторитету. Адже чим ви сильніші, благородніші і чим вищий статус, тим більш привабливі ви в її очах.

Чоловік-Діва

Він не поспішає відкрити свої почуття не тільки обраниці, але навіть собі. Досить тривалий час він буде крадькома поглядати на вас і вирішувати, чи підходите ви йому зі всіх сторін, чи ні. Він буде збирати інформацію, може навіть попросити про це ваших спільних знайомих.

Не обмежуючись тільки відомостями, він постарається провести з вами якомога більше спільних заходів, щоб побачити вас у справі. Чи ви та, за кого себе видаєте? Чи ви і справді сама досконалість?

Як тільки він в цьому переконатися і прийме внутрішнє рішення, він не стане таїтися перед вами і зробить визнання або відразу пропозицію руки і серця. Навіть якщо відвернетеся, він все одно буде галантно доглядати за вами кілька років, сподіваючись, що ви дізнаєтеся його краще і передумаєте.

Жінка-Діва

По ній ніколи не визначиш, як вона насправді ставиться до людини. Стриманість, благородство, коректність — такої поведінки вона буде дотримуватися і з об’єктом своєї любові, і з лютим ворогом. При цьому вона прекрасно усвідомлює, що закохана в вас, просто не може проломити стіну власної стриманості.

Марно питати її безпосередньо, ви можете натрапити навіть на моралістичну відповідь. Просто зробіть перший крок – скажіть їй комплімент або запросіть у недороге, але затишне кафе.

Якщо ви дійсно закохані і бажаєте серйозних стосунків, можна піти ва-банк — піднести їй дорогий подарунок. Нехай це буде золоте кільце або браслет. Якщо вона прийме його — будьте впевнені, вона ваша.

Чоловік-Терези

Він знаходить задоволення в самих залицяннях і не поспішає перейти до наступної частини. Будучи світським кавалером, Терези можуть надавати вам знаки уваги просто так, з любові до мистецтва.

Нелегко розібратися, кому він надає перевагу. Швидше за все, він і сам в цьому до кінця не впевнений. Вам доведеться перейти до рішучих дій і «підштовхнути» ситуацію. Однак бійтеся переборщити: занадто напористі дами здатні його відштовхнути.

Крім того, Терези бояться брати на себе які-небудь зобов’язання. Постарайтеся не вимагати від нього нічого в наказовому порядку, а просто надати подіям розвиватися начебто природним ходом. За вашим сценарієм, звичайно.

Жінка-Терези

Сузір’я Терезів управляє шлюбом, і якщо чоловік-Терези просто не проти, щоб його затягнули в шлюбні мережі, то жінка-Терези постійно націлена тільки на це. Кожного зустрічного чоловіка вона розглядає як потенційного чоловіка, а потім або відкидає його, або вносить у свій список.

Якщо, на її думку, ви не зможете стати для неї відповідним чоловіком, то вона просто не закохається у вас. Ну, а якщо чаша терезів переважила на вашу користь, то тримайтеся.

Балансуючи між звабленням і невпевненістю, жінка-Терези зосередить свій математичний розум на одній задачі — як дістати вас. Вона застосує все своє дипломатичне мистецтво, весь свій такт і шарм, щоб ви першим зробили їй визнання, а вона всього лише погодилася на вашу пропозицію.

Чоловік-Скорпіон

Його любов настільки захоплива, що у вас не залишиться жодного шансу на втечу. Якщо він вибрав вас, то ви відразу ж про це дізнаєтеся. Його погляд буде вабити, обіцяти, спокушати – і притягне вас, немов магнітом.

Чоловік-Скорпіон завжди хороший психолог, і знає багато гарних слів. Він буде робити вам небанальні компліменти, говорити про долю і призначення.

Він великий власник, і з самого початку буде поводитися так, ніби ви належите йому. Крім того, він звик перемагати і досягати свого, причому в найкоротші терміни. Тому не варто дивуватися, якщо ви подаруєте йому поцілунок вже в день вашої зустрічі.

Жінка-Скорпіон

Її захоплюють сильні чоловіки і гідні супротивники. Відвертим натяком чи зухвалим вчинком вона може кинути вам виклик. Якщо ви боїтеся відповісти на нього, то втратите всякий інтерес для неї.

Якщо ви будете надто боязкі, вона перестане вас поважати. Водночас, якщо ви їй не подобаєтеся, то її «ні» дійсно означає «ні». Так що дізнатися про почуття жінки-Скорпіона простіше простого – спробуйте її поцілувати, для початку, звичайно, в щічку.

Є і другий спосіб. Скажіть їй, пильно дивлячись в очі: «Ти моя!». Якщо до цього ви були їй просто небайдужі, то тепер вже точно підкорите її навіки.

Чоловік-Стрілець

Він буде постійно крутитися навколо об’єкта своєї любові, потрапляючи на кожному кроці і посміхаючись від вуха до вуха. В пориві почуттів його «несе» навіть проти його волі. Він може без угаву тараторити, вражаючи вас своєю ерудицією і пам’яттю.

При цьому він раптом може випалити щось на кшталт: «Я тебе обожнюю!» або «Виходь за мене!» і витріщатися на вас сяючими очима. Якщо ви відчуваєте до нього почуття у відповідь, краще скористатися моментом і скоріше погодитися – хто знає, скільки протримається любов Стрільця.

Відмова тільки розохочує безжурного Стрільця. Піддавшись азарту, він випробує всі засоби, щоб домогтися перемоги. Якщо, звичайно, в процесі не заглядиться на гарненьке личко – а тоді все спочатку!

Жінка-Стрілець

Вона особливо дзвінко сміється у відповідь на ваші жарти? Завжди в гарному настрої і пропонує вам спільні авантюри? Задерикувато дивиться в очі і весело жартує? Це, загалом-то ні про що не говорить.

Стрілець — захоплива натура, і часто закохується з першого погляду, абсолютно нічого не знаючи про людину. Можете бути впевнені, що ви не перший, кому вона запропонувала залізти на Еверест або спуститися в катакомби. Але яка різниця?

Насолоджуйтесь її компанією, розширюйте свій кругозір, ловіть прекрасні моменти життя разом. Приготуйтеся часто погоджуватися з нею і не вимагайте від неї дуже багато.

Чоловік-Козоріг

Козороги закохуються болісно. Спочатку він спробує не помічати своє почуття, потім спробує придушити його. На цій стадії він може бути з вами підкреслено холодний, попри те, що пристрасть просто з’їдає його.

Йому потрібен час, щоб зізнатися самому собі, що любов оселилася в його серці. І навіть після цього він ще сотню раз все обдумає і зважить. Квапити його не слід — ризикуєте здатися йому навіженою дамочкою і невідповідною партією.

Іноді чоловік-Козоріг влаштовує своїй потенційній наречені різного роду «перевірочки». Наприклад, спробує посадити вас до себе на коліна в першу ж зустріч. Якщо ви піддастеся — все пропало! Жіноча доступність у його очах несумісна з гідністю його майбутньої дружини. Так що поводьтеся пристойно і будьте розсудливою дівчинкою.

Жінка-Козоріг

Вона не розуміє, навіщо витрачати час на пусте кокетство. Попри її прямолінійність, не слід ставити хвилююче вас питання прямо в лоб. Попросіть у неї номер телефону, проводите її додому або запросіть до себе на чай. Якщо вона погодиться – це однозначне «так».

Не дивуйтеся, якщо вона перша запропонує вам жити разом і навіть винайме квартиру. Якщо між вами все ясно, то до чого крутити, до чого тягнути? Вона навіть допоможе вам зібрати речі і перевезти їх.

Це зовсім не означає, що їй чужа романтика. Пишіть їй вірші, даруйте квіти, влаштовуйте вечері при свічках – і ви зможете доторкнутися до її душі такі струни, які будуть звучати прекрасним рівним тоном все життя.

Чоловік-Водолій

Якщо він і зробить визнання в любові, то тільки самим романтичним чином. Він може водити вас колами навколо якихось стародавніх руїн, а потім, нарешті, раптово вирішити, що момент настав.

Можливо, підштовхнуть його яскраві фарби заходу сонця, або особливе віяння вітру, або побіжно почуте висловлювання незнайомої людини. В його очах ви є частиною світу, де все однаково цінне для спостерігача.

У чоловіків-Водоліїв дружба може легко переходити в любов. На жаль, трапляється і зворотний процес. Принаймні, вам нудно не буде!

Жінка-Водолій

Вона вільна від обмежень, що накладаються суспільством, і живе за своїми власними правилами. Коли вона закохана, то може здаватися нав’язливою або навіть розв’язною — але це не так. Вона просто поводиться так, як почувається, безпосередньо виявляє свій стан.

В один прекрасний день ви почуєте дзвінок у двері, і знайдете її на порозі в компанії кількох валіз. Просто їй здалося, що немає потреби прикидатися і страждати один без одного. Вона буде користуватися вашими речами без найменшого сорому, зате ви отримаєте її необмежену любов і довіру.

Правда, в інший менш прекрасний день, валізи та їх прекрасна володарка можуть таємничим чином зникнути з вашої квартири — без попередження, без пояснень.

Чоловік-Риби

Безоглядно закохуючись, він спочатку не сміє навіть наблизитися до дівчини своєї мрії. Він мріє, пише романтичні вірші, сумує і зітхає. Він не сміє наблизитися до неї — самої досконалості і втілення краси.

Однак з часом він набирається сміливості і почне заводити душевні розмови або розповідати про те, який він самотній, а його серце жадає любові. Він почне дарувати маленькі подарунки – не дорогі, але милі й зворушливі, ніяково посміхаючись і заглядаючи в очі.

Його нерішучість і страх відмови не дозволяють зробити вирішальне визнання. З часом він буде ставати все сумнішим. Саме час для того, щоб його кохана взяла ситуацію у свої ніжні, але впевнені руки.

Жінка-Риби

Вона завжди із задоволенням приймає знаки уваги і залицяння від чоловіків. Дозволити допомогти надіти пальто або подати рукавичку – це так жіночно! Але тільки в присутності об’єкта своєї любові вона при цьому почервоніє і засоромиться настільки, що забуде подякувати.

Якщо вона закохана, то все буде валитися у неї з рук, а розмова зовсім не буде клеїтися. Вона може здатися незручною, нудною і нецікавою. Ночами вона буде проливати сльози в подушку, а вдень виливати душу свому щоденнику.

Якщо ви бачите, що варто вам підійти до неї ближче, як вона ніяковіє і відводить очі, стає тихіша за воду або починає запинатися – знайте, саме ви можете запропонувати їй свою сильну чоловічу допомогу і повернути на її обличчя чарівну посмішку.

Оригінал